Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Aristokrātiskā Vīne, pilis, termālie baseini un vīns

Ceļojuma ilgums:
5 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
13.04.2017- 17.04.2017159,00 Eur
03.05.2017- 07.05.2017159,00 Eur
22.10.2017- 26.10.2017159,00 Eur
Pieteikties
400x400_image--austrij.jpg400x400_image-graca-grac.jpg400x400_image-vine-vine.jpg

1.diena 
„Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 2* Polijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.


2.diena „Valša galvaspilsēta – Vīne un Kreuzenstein pils*.”
Brokastis*. Agri no rīta viesnīcas numuru atbrīvošana. Dodamies uz Kreuzenstein pili* tas ir bijušais romiešu cietoksnis, kurš laika gaitā bija pārgājis Habsburgu īpašuma. Pilī apskatāma liela bruņinieku laika ekspozīcija, kā arī būs iespēja vērot ērgļu šovu. Izbraukšana uz aristokrātisko Vīni - Habsburgu impērijas galvaspilsētu. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €) - Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt kādu no Vīnes muzejiem: Hofurga, Belvedera, Sisī muzejs, Tauriņu maja, Albertina, Tēlotājmākslas, Nacionālais vēstures muzejs. Attelpas brīdī, kādā no daudzajām kafejnīcām nomalkojiet tasi īstu Vīnes kafiju. Nakts viesnīcā 3* Austrijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.


3.diena „Štīrijas iepazīšana ar atpūtu un relaksāciju termālajos baseinos..." 
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā ( par papildus samaksu 40 €) uz Štīrijas galvaspilsētu Grācu, ģimenes saimniecību, Bad Blumau termālajiem baseiniem. Štīrijas galvaspilsēta - Grāca. Grācas skaistā vecpilsēta ir viena no labāk saglabātajām vecpilsētām Viduseiropā.Pilsēta atrodas pilskana pakājē abpus Mūras upei. Iepazīšanās ar pilsētu, Jūs priecēs Šlosberga kalns, no kura paveras skats uz visu pilsētu. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz ģimenes saimniecību, kuras galvenā nozare ir eļļas ķirbju audzēšana un eļļas iegūšana. Apskatīsim eļļas presi, nogaršosim svaigi spiestu ķirbju eļļu, bez tam pagaršosim dažādus labumus ko mums vēl var piedāvāt ķirbis un t.i. liķieri,alu, sulu, un vēl..... bet to visu uzzināsim apmklejot saimniecību. Apmeklēsim keramikas darbnīcu, kurā redzēsim Štīrijas raksturīgo keramiku. Dienas noslēgumu pavadīsim relaksējoties Bad Blumau termālajos baseinos. Tā būs lieliska atpūta, kur katrs varēs atrast sev atbilstošu baseinu peldei, pasildīties kādā no pirtīm. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Austrijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.

4.diena „ Austrijas krāšņumi.”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā ( par papildus samaksu 30 €) uz pazemes ezeru Hinterbīlē, Šenbrūnas pili, Grincigu. Atbrīvojam viesnīcas numurus. Dodamies uz lielāko Eiropas pazemes ezeru Hinterbīlē. Mūs sagaida romantiska vizināšanās ar laivu pa pazemes ezeru. Brauciens līdz Austrijas populārākajai pilij - Šēnbrunnas pils. Pils interjera apskate. Barokālā pils celta Marijas Terēzes valdīšanas laikā, kā Habsburgu vasaras rezidence. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz vīna darītāju ciematu Grincigu. Grincigā Jums būs iespēja nogaršot slavenos Austrijas vīnus, izbaudīt austriešu nacionālos ēdienus un klausīties Vīnes mūziku. Čehija. Nakts viesnīcā 2* Čehijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.

5.diena „Un atpakaļ uz mājām...”
Brokastis*. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusīsumma: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi.


Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 85;
• piemaksa par papildvietu autobusā € 80;
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos;
• pilsētas sabiedriskais transports; 
•AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (65-74 gadu vecums 9 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Štīrijas iepazīšana” 40 €; izbraukuma ekskursija “Austrijas krāšņumi” 30 € Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 70 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 60 €, bērniem līdz 14g. 50 €. Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma eskursiju paketē un tiek apmaksātas uz vietas. *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām.
Ekskursija Vīnē ar vietējo gidu 15 €.; Kreuzenstein pils 10 € (* pils apskate nebūs iespējama, ja ekskursijas plānotajā laikā pilī notiks filmēšana); saimniecības apmeklējums un degustācija 10 €; Bad Blumau termālie baseini 31 €; pazemes ezers Hinterbīlē 10 €; Šēnbrunnas pils 16.40 €; krodziņa apmeklējums Grincigā 20 €;

Atcerieties, ka...
• Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.
• Tūroperators ATG ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)