Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Cauri vīna dārziem alpu saulainajā pusē Itālija, Slovēnija

Ceļojuma ilgums:
7 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
25.09.2017- 01.10.2017525,00 Eur
Pieteikties

Prieka un līksmes, romantikas un divvientulības, klusu pārdomu un greznu svinību dzēriens – vīns. Tā darināšanas vēsturē un tradīcijās daudz mīklu, mākslas, mākas un darba. Izgaršosim tradicionālos vīnus, kas vēstīs ne tikai par savas zemes tradīcijām, bet arī par sauli, vēju un zināšanām, kas tiek pārmantotas no paaudzes paaudzē.

Lidojums Rīga – Milāna. Sirmiones pussala Itālijas lielākajā ezerā – Gardas ezerā. Olīveļļas, vīna un grapas degustācija privātā saimniecībā pie Gardas ezera. Brauciens ar pacēlāju uz Monte Baldo virsotni – pasakains panorāmas skats no 2218 m v.j.l. uz Gardas ezeru aptverošajiem Itālijas Alpiem. Romeo un Džuljetas pilsēta Verona. Skaistā un dekadentiskā kanālu simfonija Venēcija. Veneto reģiona vīna degustācija privātā vīna darītavā Anselmi. Brauciens pa Slovēnijas vīna ceļu. Iespaidīgās Skočjanskas stalaktītu alas (UNESCO). Adrijas jūras pērle, populārais Slovēnijas kūrorts Piraņa. Vīna degustācija Sv. Martin – slovēņu vīna noslēpumu minēšana. Leģendām apvītā viduslaiku Predjamas alu pils. Maribora un vecākais pasaules vīnogulājs (400 gadi), vīna degustācija. Vīna degustācija Austrijas vīndaru ciematā Poisdorfā. Mājupceļš ar autobusu.

Naktsmītne: viesnīca, divvietīgas istabas ar WC un dušu, brokastisviesnīca, divvietīgas istabas ar WC un dušu, brokastis.

Cena: 525.00 EUR

SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM
JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU

VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!

 

SIA"Via Bono"Brīvības iela 22,Ogre,LV- 5001
mob.tel.26346644,29433962

tālrunis 65071900,e-pasts viabono@oic.lvinfo@viabono.lv