Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Dievu zeme Grieķija!

Ceļojuma ilgums:
12 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
18.06.2017- 29.06.2017420,00 Eur
13.07.2017- 24.07.2017420,00 Eur
14.09.2017- 25.09.2017420,00 Eur
12.10.2017- 23.10.2017420,00 Eur
Pieteikties
Dievu_Griekija_1_1.jpgDievu_Griekija_1_2.jpgDievu_Griekija_1_3.jpg

Miškolc-Tapolca - Bukareste – Meteoras klosteri – atpūta pie jūras Lutraku kūrortā - Atēnas – Argolida - Vuliagmeni ezers - Suniona zemesrags - Delfi –Sofija – Brana pils

1.diena  Rīga – Slovākija
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļā Lietuva – Polija –Slovākija. Nakts viesnīcā Prešovā/apkārtnē.

2.diena  Ungārija. Miškolc-Tapolca termālie baseini.
Brokastis. Ceļš – Slovākija – Ungārija. Miškolc-Tapolca termālie baseini (apmaksu jāveic tikai Hungāru Forintos (HUF)- 1800.00 / 1400.00 HUF / grupas cena 1 pers.). Miškoļcu peldvieta atrodas Ziemeļungārijā alās, brīnišķīgā, tūrisma apskates objektiem bagātā Miškoļca - Tapoļca reģionā. Atpūtas ēkas ar baseiniem ir izveidotas, izmantojot kalnu dabiskā reljefa alas. Ieejot šajā kompleksā, pavērsies neaprakstāms skats. Kompleksa vidusdaļā tek upe ar dzidri zilu ūdeni, daudziem līkumiem cauri vairākām alām. No upes pa speciālām pārejām var doties uz dažādiem baseiniem, kur katrā baseinā ir gan savādāks ūdens sastāvs, gan ūdens temperatūra. Visi šie baseini un upe tajā skaitā, atrodas kalna iekšpusē. Vienā no baseiniem ir izveidotas debesis ar daudzām zvaigznēm un vienreizēju akustiku. Pēc ārstu slēdziena šo alu gaiss ļoti labi ietekmē elpošanas ceļus un palīdz astmas slimniekiem. Pārbrauciens līdz Rumānijai. Izvietošana viesnīcā pie Sibiu pilsēta. Nakts viesnīcā.

3.diena  Rumānija. Sibiu - Bukareste.
Brokastis. Brauciens uz Rumānijas galvapilsētu - Bukaresti. Apskates ekskursija pa pilsētu (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu – 10 €). Pilsētas neparastiskaistā arhitektūra, zaļie, gleznainie bulvāri ir par pamatu tam, ka no 1930.gada to mēdz dēvēt par „Mazo Parīzi”. Bukarestē ir sava Triumfa arka, savi Elizejas lauki, bet visvairāk Parīzes gaisotne jūtama vecpilsētā, kur ēkas celtas franču renesanses stilā. Jūs tiksiet iepazīstināti ar Triumfa arku, Revolūcijas laukumu, Uzvaras bulvāri un skaistajiem parkiem. Tāpat redzēsiet iespaidīgo Parlamenta pili, kas Ginesa rekordu grāmatā minēta kā pasaulē lielākā civilā administratīvā ēka un otrā lielākā ēka aiz Pentagona. Nakts viesnīcā Bulgārijas/Grieķijas pierobežā, Sandanski pilsētas apkārtnē.

4.diena  Grieķija - Meteoras klosteris.
Brokastis. Ierašanās Grieķijā. Klosteru komplekss Metoras – unikāls ģeoloģisks fenomens, dabas veidoti fantastiski smilšakmens stabi, ko apbrīnojamā dabas un cilvēka ģēnija harmonijā vainago seši viduslaikos celti klosteri. Klosteru un svētbilžu darbnīcas apmeklējums. Nakts viesnīcā Lutraki.

5.diena Atēnas.
Brokastis. Brīva diena atpūtai pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr.1 "Atēnās " (par papildus samaksu - 35 €). Atēnu apskate vietējā gida pavadībā krievu valodā – Akropole, Hēroda Atika un Dionisa teātri, parlaments, prezidenta pils, Olimpiskais stadions, Zeva templis, imperatora Adriana arka, karalienes Āmalijas parks, Universitāte, Nacionālā bibliotēka. Brīvs laiks suvenīru iegādei Plakas vecpilsētā vai kāda no slaveno Atēnu muzeju apmeklējumam. Pēc vēlēšanās vakariņas nacionālajā restorānā ar folkloras priekšnesumiem „Grieķu vakars”. Nakts viesnīcā Lutraki.

6.diena Atpūta pie jūras.
Brokastis. Atpūtas diena Lutraki – ievērojams dziednieciskais Grieķijas kūrorts, ko pazīst visā pasaulē, kas piedāvā savu viesu priekam un atpūtai - trīs kilometru garas pludmales ar smaragda zilu tīru ūdeni, saules glāstu, lieliskus vīnus un tavernas ar grieķu kulinārijas gardumiem. Nakts viesnīcā Lutraki.

7.diena  Apollona piekraste.
Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr.2 "Apollona piekraste" (par papildus samaksu - 35 €). Romantisks ceļojums gar Apollona piekrasti gar Saronikas līcim, līdz „grieķu pasaules malai” Suniona klinšainajam zemesragam 60 m v.j.l., uz kura varenībā paceļas antīkais Poseidona templis, neatkārtojams ir panorāmas skats uz Saronika līča salām un Egejas jūras plašumiem. Ceļā atpūta - brīnumainajā minerālūdeņu dabas sanatorijā, veselīgas peldes klinšu ieskautajā Vouliagmeni ezerā. Baudīsim pasakainus skatus, veselīgu gaisu, jo apkārtne bagāta ar eikaliptu audzēm, un ezera ūdeņus, kuri satur vērtīgus ārstnieciskos minerālsāļus, t.sk. rodonu. Saulesriets pie Poseidona tempļa. Atgriešanās viesnīcā Lutraki.

8.diena  Peloponesas pussala - Epidaurs – Nafplio - Мikēnas.
Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr.3 "Peloponesas pussala - Epidaurs – Nafplio - Мikēnas" (par papildus samaksu - 35 €). Pietura un fotopauze pie Korinfa kanāla. Akustiskais brīnums - Epidaura teātris un medicīnas dieva Asklēpija templis, muzejs. Milzīgais Palamida cietoksnis, fotopauze - brīnišķīgs panorāmas skats uz Nafplio pilsētu un Argolīdas līci. Brīvās Grieķijas pirmā galvaspilsēta Nafplija, kurās vecpilsēta saglabājusi seno gadsimteņu tēlu un burvību. Aizvēsturiskās Mikēnas, viens no pirmajiem grieķu civilizācijas centriem, cietoksnis, kas pārvaldīja Peloponesas pussalu, Agamemnona citadele ar ciklopisko mūri, Lauvu vārti Atreja dārgumu krātuve, kapenes un muzejs. Nakts viesnīcā Lutraki.

9.diena  Delfi.
Brokastis. Atvadoties no Grieķijas apmeklēsim šīs zemes visfascinējošākā vietu „zemes nabu”: Delfu svētvietu. Gleznainā Parnasas kalna pakājē senatnē darbojās orākuls, kas noteica valsts politisko dzīvi. Delfos apskatīsimies Apollona svētnīcu, antīko teātri, vislabāk saglabājušos stadionu visā Grieķijā un bagāto Delfu muzeju. Pārbrauciens Grieķija – Bulgārija. Nakts viesnīcā Sofijas apkārtnē.

10.diena  Bulgārija. Sofija.
Brokastis. Apskates ekskursija pa Sofiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu - 10 €): Sv. Aleksandra Ņevska katedrāle, Sv. Nikolasa Krievu baznīca, Vasaras pils, u.c. Nakts viesnīcā Rumānijā, Brašovas apkārtnē.

11.diena  Rumānija. Brāna pils apmeklējums.
Brokastis. Transilvānijas leģendas. Augstu Karpatu kalnos grūti pieejamā vietā, kā no pasaku grāmatas izkāpusi, atrodas viduslaiku Brāna pils. To apņem leģendas, intrigas un brīnumi. Tā bija viena no Valahijas valdnieka Vlada Tepeša rezidencēm, kuru īru rakstnieka Brema Stokera fantāzija padarījusi slavenu kā vampīra Drakulas pili. Pils apmeklējums – par papildus samaksu – 6 €. Pārbrauciens - Rumānija, Ungārija, Slovākija. Nakts viesnīcā Prešovas apkārtne.

12.diena Mājupceļš. Rīga
Brokastis. Mājupceļš – Slovākija, Polija, Lietuva, Latvija.

Ceļojuma cena:
€ 555.00 (1 vieta autobusā)
€ 735.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 170.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana – 8 € līdz 65 gadiem un 16 € - 65+
- * izbraukuma ekskursija Nr.1: ekskursija Atēnās – 35,- €
- * izbraukuma ekskursija Nr.2: ekskursija Apollona piekraste – 35,- €
- * izbraukuma ekskursija Nr.3: ekskursija Peloponesas pussala –35,- €
*Bērniem līdz 13.gadiem izbraukuma ekskursijām atlaide 25%

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGI! “ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; = Maksājot Ogrē = 90.00 euro

Bukareste apskates ekskursija- 10 €
- Sofija apskates ekskursija- 10 €
- Miškolc-Tapolca termālie baseini - apmaksu jāveic tikai Hungāru Forintos (HUF) 1800.00/1400.00 HUF / grupas cena 1 pers./
- Brāna pils – 6 €
- Atēnas Akropole – 12 €
- Grieķu vakars – 40 €
- Peldes Vuliagmeni ezerā – 10 €
- Poseidona templis - 4 €
- Mikēnas + muzejs - 8 €
- Palamida cietoksnis - 4 €
- Epidaura teātris + muzejs - 6 €
- Delfi + muzejs - 9 €
- Meteoras klosteris – 3 €

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ATG ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.