Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Francijas un Spānijas panorāma.

Ceļojuma ilgums:
9 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
17.06.2017- 25.06.2017430,00 Eur
19.08.2017- 27.08.2017430,00 Eur
16.09.2017- 24.09.2017430,00 Eur
Pieteikties
provans.jpgbig.jpg640x344_image-sintra-sintr.jpg

1.diena
“Rīga – Rietumpolija”

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

2.diena “Rietumpolija – Rotenburga– Austrumfrancija”
Brokastis. Ceļš pa Poliju, Vāciju. Pēcpusdienā - pauze Rotenburgā pie Tauberes (Rothenburg ob der Tauber) – Bavārijas viduslaiku pilsētā, kuru dēvē par visromantiskāko pilsētu Vācijā. Nakts - viesnīcā Francijā, Elzasā vai Franškontē.

3.diena “Austrumfrancija – Bezansona – Barselonas apkaime”
Ceļš pa Franciju. Pauze Bezansonā (Besançon). Tā ir pilsēta Francijas austrumos, Franškontē reģiona centrs. Pateicoties pilsētas bagātajam vēstures un kultūras mantojumam un unikālajai arhitektūrai Bezansona tika iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Pilsētā ir dzimis franču romantisma rakstnieks Viktors Igo (Victor Hugo). Ceļš pa Franciju, Spāniju. Vakarā ierašanās Katalonijā, Barselonas apkaimē. Nakts – viesnīcā Barselonas apkaimē.

4.diena “Barselonas apkaime – Barselona – Loreta de Mara – Barselonas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Barselonu un Loretu. Barselona (Barcelona) – Katalonijas galvaspilsēta. Barselona allaž ir bijusi saikne starp Spāniju un Rietumeiropas valstīm. Iepazīšanās ar pilsētu: arhitekta A. Gaudi darbi (Svētās Ģimenes [Sagrada Família] templis, Casa Milá, Casa Batlló), Katalonijas laukums, Gotiskais kvartāls, Ramblas bulvāris, Kristofora Kolumba piemineklis, osta, Montžuikas kalns. Vakarpusē - ierašanās Kostabravas (Costa Brava) kūrortpiekrastē, Loretas de Maras (Lloret de Mar) kūrortpilsētā. Atpūta. Nakts – viesnīcā Barselonas apkaimē.

5.diena “Barselonas apkaime – Monserata klosteris – Andora – Barselonas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Monseratu un Andoru. Monserata
(Montserrat) klosteris, kas ir izvietots uz Monserata kalna terases. Klosterbaznīcas patstāvīga apmeklēšana, pastaigas pa kalnu takām, skatu laukumi, no kuriem paveras brīnumskaisti skati. Pēcpusdienā - ierašanās Andorā (Andorra) - pundurvalstī, kas atrodas Pirenejos un kurai ir robežas ar Spāniju un Franciju. Vēl nesen tā bija patriarhāla zeme, bet tagad ir moderna Eiropas minivalsts. Pastaiga pa valsts galvaspilsētu Andoru la Velju (Andorra la Vella): Valiras kalnu upe, Santestēves baznīca, „Ielejas nams”, ielas ar veikaliem un tirdzniecības centriem. Iepirkšanās laiks. Nakts – viesnīcā Barselonas apkaimē.

6.diena “Barselonas apkaime – Ēksanprovansa – Le-Bo-de-Provansa – Aviņona – Aviņonas apkaime”
Brokastis. Ceļš pa Spāniju, Franciju. Iekārtošanās viesnīcā Aviņonas apkaimē. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Ēksanprovansu, Le-Bo-de-Provansu, Aviņonu. Izsmalcinātā Ēksanprovansa (Aix-en-Provence) - Provansas galvaspilsēta viduslaikos. Le-Bo-de-Provansa (Les-Baux-de-Provence) – viduslaiku nocietināta akmens pilsēta uz 245m augstas klints. Aviņona (Avignon) – pāvestu rezidence XIV un XV gadsimtā. Pilsētas aizsargmūri, pāvestu pils, Sen- Benezē tilts, rātsnams, Ronas upes krasti. Atgriešanās viesnīcā. Nakts – viesnīcā Aviņonas apkaimē.

7.diena “Aviņonas apkaime – Bona – Austrumfrancija”
Brokastis. Ceļš pa Franciju. Bona (Beaune) – Burgundijas pirmā vesturiskā galvaspilsēta. Pilsētas nocietinājumi, XV. gs. patversme, vīnu tirgotavas, kur var nodegustēt un iegadāties Zelta Nogāzes (Côte-d'Or) reģiona vīnus. Nakts – viesnīcā Francijas austrumos.

8.diena “Austrumfrancija – Milūza – Rietumpolija”
Agri no rīta - izbraukšana. Elzasas otrā lielākā pilsēta Milūza (Mulhouse). Automobiļu muzejs (Cité del’Automobile). Ceļš pa Vāciju, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

9.diena “Rietumpolija – Rīga”
Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Atgriešanās Rīgā – vēlu naktī.

Cena:
€ 430 vienai personai, izvietojoties viesnīcās divatā vai trijatā
€ 180 papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās
€ 100 papildus maksa par dubultvietu autobusā (pēc vēlēšanās)

Cenā ietilpst:
brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes **/*** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

Papildus izdevumi:
brauciens uz Barselonu un Loretu – 45€,
brauciens uz Monseratu/Andoru – 55€,
brauciens uz Ēksu, Le-Bo, Aviņonu – 40€,

Minimālais skaits grupā - 33 personas. (operators:CRS)