Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Parīze, Luāras pilis un Disnejlenda Ziemassvētkos!

Ceļojuma ilgums:
8 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
22.12.2016- 29.12.2016249,00 Eur
Pieteikties

Disneyland_Christmas_Castle.jpgЛуары – Шамбор, Шенонсо, Амбуаз 3.jpg900.jpg

Parīze - Luāras pilis - Disnejlenda Ziemassvētkos.
Berlīne, Parīze, Bluā, Ambuāza, Vilandri, Disnejlenda, Amsterdama.

1.diena “Rīga – Rietumpolija”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

2.diena “Rietumpolija – Berlīne – Parīze”
Brokastis. Polija, Vācija. No rīta - īsa iepazīšanās ar Berlīni (Berlin). Aleksandra laukums, Sv. Marijas baznīca, televīzijas tornis, Doms, Muzeju sala, Brandenburgas vārti, Reihstaga. Fotopauze. Ceļš pa Vāciju, Beļģiju, Franciju. Vēlu vakarā - brauciens pa izgaismoto Parīzi. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē).

3.diena “Parīze”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – Parīzes apskates ekskursija. Parīzē (Paris). Apskates ekskursija ar autobusu: Lielie bulvāri, Lielā Opera, Vandomas laukums, Konkordijas laukums, Tilerī dārzs, Luvra, Orsē muzejs, Rātsnams, Bastīlijas laukums, Panteons, Luksemburgas dārzs, Saint-Germain-des-Prés baznīca, Aleksandra III tilts, Invalīdu nams, Eifeļa tornis, Trokadero laukums, Šaijo pils, Elizejas lauki, Triumfa arka, Parīzes lietišķais rajons La Défense. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens ar kuģīti pa Sēnu : Parīzes tilti un salas, vēstures pieminekļi un krāšņi skati. Brīvais laiks. Pēc velēšanās – Ziemassvētku vakariņas, dievkalpojuma vienā no Parīzes baznīcām apmeklējums. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē)

4.diena “Parīze”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanās ar Monmartru un Parīzes centru. No rīta, iepazīšanās ar gleznaino un idillisko Monmartras kvartālu: Moulin Rouge kabarē, Sacré-Cœur bazilika, Monmartras Sv. Pētera baznīca, “Gleznotāju laukums”. Iepazīšanās Parīzes vēsturisko centru – Cité salu un apkārtni: Tiesu nams, Conciergerie, Parīzes Dievmātes katedrāle, Jaunais tilts. Kreisais krasts - Latīņu kvartāls. Labais krasts - bijušais Grēva laukums, Hôtel-de-Ville, Rivoli iela, Žorža Pompidū centrs. Brīvais laiks. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē).

5.diena “Parīze – Bluā – Ambuāza – Vilandrī – Parīze”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Luāras upes ieleju – “karaļu ieleju”. Romantiskajā Luāras ielejā jūtama īsti franciska gaisotne. Viesošanās Bluā (Blois) pilī, kas no XIII līdz XVII gs. kļuva par aizraujošu franču vēstures notikumu liecinieci un galveno valsts intrigu arēnu. Vilandrī (Villandry) privātās pils un tās dārzu apmeklējums. Ambuāzas (Amboise) pils (ārēja apskate) – karaļu Šarļa VIII, Luija XII, Fransuā I iemīļota rezidence, Sv. Ubēra kapella - Leonardo da Vinči apbedīšanas vieta. Vakarā - atgriešanās Parīzē. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē).

6.diena “Parīze – Disnejlenda – Ziemeļfrancija”
Brokastis. Brīva diena Parīzē. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Disnejlendu. Disnejlenda (Disneyland) – vienīgais Volta Disneja parks Eiropā. Pēcpusdienā - izbraukšana. Tranzīts: Francija. Nakts – viesnīcā Ziemeļfrancijā Norpadekalē reģionā vai Antverpenes apkaimē Beļģijā.

7.diena “Ziemeļfrancija – Amsterdama – Rietumpolija”
No rīta ierašanās Nīderlandes galvaspilsētā Amsterdamā (Amsterdam). Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanās ar pilsētu: Dam laukums, karaļu pils, Madame Tussaud’s muzejs, Monētu tornis, Ziedu tirgus, sarkano lukturu kvartāls. Pēc vēlēšanās - kruīzs ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem. Brīvais laiks. Ap pusdienlaiku - izbraukšana no Amsterdamas. Tranzīts: Nīderlande, Vācija, Polija. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

8.diena “Rietumpolija – Rīga”
Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Ierašanās Rīgā - vēlu naktī.

Cenā ietilpst:
brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.(Operators:CRS)

Papildus izdevumi:
Parīzes apskates ekskursija - 45 €,
iepazīšanas ar Monmartru un Parīzes vēsturisko centru - 40 €,
brauciens uz Luāras ieleju – 65€ (ieskaitot ieejas biļetes divās pilīs),
brauciens uz Disnejlendu - 20€,
Luvra –14€, Eifeļa tornis –7-11-17€, kuģītis pa Sēnu –14€,
ieejas biļete Disnejlendā - 69€ (62€ bērniem līdz 11 g.v.), iepazīšanās ar Amsterdamu - 10€, Amsterdamas muzeji – 9- 25€, kuģītis Amsterdamā – 10.5€,
Parīzes transporta biļete - 1.90€,
medicīniskā apdrošināšana.

Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos - 20. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.