Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Spānijas Fiesta. Madride - Barselona - Kostabrava - Kostadorada

Ceļojuma ilgums:
12 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
21.05.2017- 01.06.2017595,00 Eur
14.06.2017- 25.06.2017595,00 Eur
16.09.2017- 27.09.2017595,00 Eur
Pieteikties
spanija_3.jpghttp---www.azatours.lt-keliones_images-pic1-916.jpg3717.jpg

1.diena
“Rīga – Rietumpolija”

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

2.diena “Rietumpolija – Braunšveiga – Parīzes apkaime”
Brokastis. Polija, Vācija. Īsa apstāšanās Braunšveigā (Braunschweig). Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Ceļš pa Vāciju, Beļģiju, Franciju. Nakts - viesnīcā Francijā, Parīzes apkaimē.

3.diena “Parīzes apkaime – Sansebastjana – Saragosas apkaime”
Brokastis. Ceļš pa Franciju, Spāniju. Pauze Sansebastjanā (Donostia / San Sebastián) – Basku zemes Basku Piekrastes (Costa Vasca) elitārā kūrortpilsētā, kas atrodas Biskajas līča krastā. La Concha pludmale, Monte Urgull, Vecā pilsēta, La Bretxa tirgus, Zuriolas tilts. Nakts – viesnīcā netālu no Saragosas.

4.diena “Saragosas apkaime – Madride – Saragosas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu brauciens uz Madridi. Madride (Madrid). Iepazīšanās ar Spānijas Karalistes galvaspilsētu: Karaļu pils, Karaļu operas teātris, Katedrāle, Saules Vārtu laukums, Mayor laukums, Alcalá iela, Gran Via, Prado muzejs, Buen Retiro parks. Brīvais laiks. Nakts – viesnīcā netālu no Saragosas.

5.diena “Saragosas apkaime – Saragosa – Taragona – Loreta de Mara”
Brokastis. Īsa pauze Aragonas reģiona galvaspilsētā - Saragosā (Zaragoza). Ceļš pa Spāniju. Katalonija. Taragona (Tarragona), kas ir slavena ar romiešu laiku monumentiem, kā arī ar labākajām pludmalēm Kostadoradā (Costa Daurada / Costa Dorada) – Zelta Piekrastē. Iepazīšanās ar pilsētu. Ceļš pa Spāniju. Vakarpusē - ierašanās Kostabravas (Costa Brava) kūrortpiekrastē, Loretas de Maras (Lloret de Mar) kūrortpilsētā. Atpūta. Nakts – viesnīcā Loretā.

6.diena “Loreta de Mara – Tossa de Mara – Loreta de Mara”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu brauciens uz Tossu de Maru (Tossa de Mar) – vienu no krāšņākajām piekrastes kūrortpilsētām. Atpūta pie jūras, iespēja apmeklēt vecpilsētas viduslaiku cietokšņa celtnes un izsmalcinātus veikalus. Atgriešanās Loretā. Flamenko izrāde (dejas flamenko stilā, tenors, spāņu ģitāra utt.) ar vakariņām . Nakts –viesnīcā Loretā.

7.diena “Loreta de Mara – Barselona – Loreta de Mara”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Barselonu. Barselona (Barcelona) – Katalonijas galvaspilsēta. Barselona allaž ir bijusi saikne starp Spāniju un Rietumeiropas valstīm. Iepazīšanās ar pilsētu: arhitekta A.Gaudi darbi (Svētās Ģimenes templis, Casa Milá, Casa Batlló), Katalonijas laukums, Gotiskais kvartāls, Ramblas bulvāris, Kristofora Kolumba piemineklis, osta, Montžuikas kalns. Barselonas Maģiskā strūklaka – gaismas un mūzikas izrāde. Nakts – viesnīcā Loretā.

8.diena “Loreta de Mara – Monserata klosteris – Andora – Loreta de Mara”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Monseratu un Andoru. Monserata (Montserrat) klosteris, kas ir izvietots uz Monserata kalna terases. Klosterbaznīcas patstāvīga apmeklēšana, pastaigas pa kalnu takām, skatu laukumi, no kuriem paveras brīnumskaisti skati. Pēcpusdienā - ierašanās Andorā (Andorra) - pundurvalstī, kas atrodas Pirenejos un kurai ir robežas ar Spāniju un Franciju. Vēl nesen tā bija patriarhāla zeme, bet tagad ir moderna Eiropas minivalsts. Pastaiga pa valsts galvaspilsētu Andoru la Velju (Andorra la Vella): Valiras kalnu upe, Santestēves baznīca,
„Ielejas nams”, ielas ar veikaliem un tirdzniecības centriem. Iepirkšanās laiks. Nakts – viesnīcā Loretā.

9.diena “Loreta de Mara – Figeresa – Žirona – Loreta de Mara”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Figeresu un Žironu. Sirreālisma gleznotāja Salvadora Dalī teātra-muzeja patstāvīgs apmeklējums Figeresā (Figueres/Figueras). Viduslaiku pilsēta Žirona (Girona/Gerona). Vēsturiski pilsēta veidojusies vairāku upju satekā ap cietoksni, kas tika uzcelts Senās Romas laikā. No XII. līdz XV. gadsimtam, kad Spānijas karalis padzina ebrejus no Katalonijas, šeit atradās viena no pazīstamākajām Eiropas kabalistikas skolām. Daudzās baznīcas, vēsturiskās celtnes un citi arhitektūras objekti kalpo par iemeslu tam, ka Žirona ir viens no tūristu mērķiem, apmeklējot Kataloniju. Atgriešanās Loretā. Atpūta pie jūras. Nakts – viesnīcā Loretā.

10.diena “Loreta de Mara – Nīma – Austrumfrancija”
Ceļš pa Spāniju, Franciju. "Franču Roma" - romiešu laikos dibināta Nīma (Nîmes) Langedokas-Rusijonas reģionā. Ceļš pa Franciju. Nakts - viesnīcā Francijā, Elzasas reģionā.

11.diena “Austrumfrancija – Nirnberga – Rietumpolija”
Agri no rīta - izbraukšana. Francija, Vācija. Pauze Bavārijā Nirnbergā (Nürnberg). Pilsētas nocietinājumi, Sv. Lorenca baznīca, Hauptmarkt laukums, Dievmātes baznīca, rātsnams, Sv. Sebalda baznīca, A. Dīrera māja, pils. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

12.diena “Rietumpolija – Rīga”
Brokastis. Ceļš: Polija, Lietuva, Latvija. Atgriešanās Rīgā – vēlu naktī.

Cena:
€ 595 vienai personai, izvietojoties viesnīcās divatā vai trijatā
€ 230 papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās
€ 130 papildus maksa par dubultvietu autobusā (pēc vēlēšanās)

Cenā ietilpst:
brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes **/*** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

Papildus izdevumi:
brauciens uz Madridi – 45€,
Flamenko izrāde – 55€,
brauciens uz Tossu – 25€,
brauciens uz Barselonu - 40 €,
brauciens uz Monseratu un Andoru – 55€,
brauciens uz Figēresu un Žironu - 45€ (ieskaitot biļeti uz Dalī teātri-muzeju);

Minimālais tūristu skaits grupā - 33.  (operators:CRS)