Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Borneo sala ar atpūtu pie Klusā okeāna!

Ceļojuma ilgums:
13 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
14.01.2018- 26.01.20181575,00 Eur
Pieteikties

Iespēja par papildus samaksu uzkāpt DA-Āzijas augstākajā virsotnē Kinabalu kalnā (4095m vjl), iepazīstot kalna unikālo veģetāciju un daudzās ekosistēmas, kā arī sagaidīt saullēktu kalna smailē.

Borneo – mītiem,nostāstiem un leģendām apvīta sala, kas pirmo eiropiešu pētnieku uzmanību piesaistīja ar galvaskausu mednieku ciltīm, bieziem mūžamežiem un endēmiskiem dzīvniekiem. Borneo turpina vilināt ceļotājus arī mūsdienās, piedāvājot klusu atpūtu prom no lielo kūrortu kņadas.

Lidojums Rīga – Kota Kinabalu (Borneo).
Borneo Culture Village – ciems, kur iepazīsim dažādās Borneo ciltis, to sadzīvi, arhitektūru, dejas un senās galvaskausu mednieku tradīcijas. Kinabalu nacionālais parks, kas aptver zemeslodes senākās lietus mežu teritorijas un lepojas ar vienu no bagātākajām augu valstīm uz planētas. Pastaiga pa kalnu lietusmežu. Malaizijas Borneo ikonas un DA-Āzijas jumtaKinabalu kalna skati. Poring Hot Springs karstie avoti. Canopy walkway – kokos iekārti tiltiņi, kas ļauj paskatīties uz džungļiem no cita rakursa. Sabahas štata galvaspilsēta – Kota Kinabalu. Borneo bungu darbnīcu un bišu ferma. Rungus cilts, kuri nesā pavisam atšķirīgus tautas tērpus no citām Sabah kultūrām un dzīvo tradicionālālajās Long House iezemiešu mājās. Iespēja doties Kiulu upes raftingā un uz Sepilok Orangutānu centru, kur salai endēmiskie, Borneo orangutāni tiek atgriezti džungļu vidē.
5 atpūtas dienas ***viesnīcā Borneo pie Klusā okeāna.
Lidojums Kota Kinabalu Rīga.

Borneo.jpgBorneo_1_2.jpgBorneo_1_3.jpg

SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM
JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!

RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!

SIA"Via Bono"Brīvības iela 22,Ogre,LV- 5001
mob.tel.26346644,29433962
tālrunis 65071900,e-pasts viabono@oic.lvinfo@viabono.lv