Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Dienvidāfrika, Svazilenda un Zimbabve ar Drakensberga kalniem un Viktorijas ūdenskritumu

Ceļojuma ilgums:
15 dienas
Ceļojuma datumi:
19.09.2017- 03.10.20173995,00 Eur
Pieteikties

Lidojums Rīga – Johannesburga un Victoria Falls – Johannesburga – Rīga.
Majestātiskie Drakensberga kalni – grandiozākās kalnu ainavas Āfrikā ar vairāk nekā 1000 m augstām kraujām un vareno klinšu amfiteātri, no kura lietus sezonas laikā gāžas otrs augstākais ūdenskritums pasaulē – 948 m augstais Tugela Falls. Dienvidāfrikas bagātais kultūras mantojums lesedi cilšu ciematā, kur var iepazīt arī neparastās ndebele cilts žirafu sievietes, kas nēsā zeltītus rinķus uz kakla un kājām. Dienvidāfrikas cilšu priekšnesums. Safari ar džipiem Āfrikas vecākajā dzīvnieku rezervātā – Krīgera nacionālajā parkā, kur vara un noteikšana pieder dzīvniekiem. Ainaviskais Panorāmas ceļš, ūdenskritumi, God’s Window kraujas skati un neparastie klinšu baseini Bourke’s Pothholes, Blyde upes kanjons – viens no Āfrikas dienvidu daļas iespaidīgākajiem skatiem! Senā zeltraču pilsēta Barbertona. Hlane nacionālais parks Svazilendā – viena no retajām vietā Āfrikā, kur var doties safari pastaigā. Svazi cilts ciemats un dejas. Āfrikas Maču Pikču – leģendām un mītiem apvītās Lielās Zimbabves drupas (Great Zimbabwe), par kurām viena no versijām vēsta, ka tur atradās ķēniņienes Šēbas galvaspilsēta – noslēpumainākā vieta Melnajā kontinentā un lielākais arheoloģiskais komplekss uz dienvidiem no Sahāras.
Matobo Hills nacionālais parks – masīvi, dažādu formu akmens bluķi padara šī parka ainavu ļoti baudāmu, bet īstais iemesls tā apmeklējumam ir vienreizējā iespēja doties ar kājām apdraudēto balto un melno degunradžu fotomedības. Khami senpilsētas drupas ar antīkām, piramīdveida būvēm – Torwa karalistes galvaspilsēta, kas kļuva par visa reģiona politisko un ekonomisko centru pēc tam, kad 1450. g. Lielā Zimbabve tika pamesta dabas varā. Safari braucieni ar džipiem, vērojot Melnā kontinenta mežonīgo izdzīvošanas izrādi Zimbabves labākajā nacionālajā parkā Hwange, kur ziloņu ir 20 reižu vairāk nekā slavenajā Serengeti.
Ceļojuma kulminācija – Viktorijas ūdenskritums no Zimbabves puses, kur atrodas labākie skatu laukumi. Vairāk nekā pusotru kilometru plats tas krīt 100 m dziļajā Zambezi kanjonā, veidojot varenāko ūdens aizkaru uz planētas. Iespēja izbaudīt aizraujošo Zambezi raftingu, pastaigu ar lauvām, lidojumu ar helikopteru pār ūdenskritumu vai saulrieta kruīzu pa Zambezi upi. Nākamais ceļojums tiks piedāvāts tikai 2019. gadā!Cena: 3995.00 EUR

Dienvidafrika_2_1.jpgDienvidafrika_2_2.jpg


SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM
JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!


RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!

 

SIA"Via Bono"Brīvības iela 22,Ogre,LV- 5001
mob.tel.26346644,29433962

tālrunis 65071900,e-pasts viabono@oic.lvinfo@viabono.lv