Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Hosimina - atpūta Muine pludmalē - Halonga - Hanoja

Ceļojuma ilgums:
Ceļojuma datumi:
10.03.2017- 23.03.20171899,00 Eur
Pieteikties
fukuok3.jpg7.jpg4118.jpg

1.diena

Lidojums: Rīga – Stambula plkst.13:05-17:15.

2.diena IERAŠANĀS HOŠIMINĀ
Lidojums Stambula – Hošimina 02:35. Ielidošana Hošiminas lidostā plkst.19:50. Izejot pases un muitas kontroli, tikšanās ar pārstāvi, transfers uz viesnīcu. Brīvais laiks.

3.diena SAIGONA – KU ČI
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Cu Chi tuneļiem 70 km attālumā no Hošiminas, kuri stiepjas 200 km garumā un sastāv no 3 līmeņu dziļumiem no 8 līdz 12 metriem, kas tika izrakti Vjetnamas kara laikā ar ASV. Šobrīd šie tuneļi ir vjetnamiešu gara simbols. Vjetnamas-ASV kara muzeja apmeklējums. Pēc pašu izvēles varēsiet izšaut no amerikāņu automātiem М-16, М-30, М-31 (par papildu samaksu). Pēc pusdienām ekskursija uz Hošiminas pilsētu (Saigonu), kur apmeklēsiet Centrālo pasta nodaļu un Notre Dame de Saigon katedrāli, Atkalapvienošanās pili, kā arī redzēsiet Cho Lon – ķīniešu pilsētu ar Thien Hau pagodu. Varēsiet apmeklēt lakas izstrādājumu fabriku vai iepirkties Ben Thanh centrālajā tirgū. Nakts Hošiminā.

4.diena MEKONGAS TŪRE - FANTIETA
Brokastis viesnīcā. Vienas dienas ekskursija uz Mekongas deltu. Brauciens ar kuteri pa Mekongas upi, salas apmeklējums, kur varēsiet nobaudīt eksotiskus augļus, brauciens Vjetnamas zirgu vilktos ratos, vietējās dzīves un amatnieku ražojumu iepazīšana: konfekšu izgatavošanas process no kokosriekstiem, medus, rīsu plāceņi, suvenīru izstrādājumi no kokosriekstu koka. Brauciens ar ķīniešu buru laivu džonku pa Mekongas kanāliem. Pusdienas, gatavotas no vietējās delikateses – „ziloņa auss” zivs. Pēc pusdienām apmeklēsiet atpūtas vietu, kur varēsiet pagaršot vietējo dzērienu no kokosriekstu ūdens. Transfers uz Fantietas viesnīcu. Brīvais laiks.

5-9.diena FANTIETA
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Atpūta pludmalē.

Brīvajā laikā iesakām apmeklēt ekskursijas:

Bin Čau karstie avoti: atrodas 100 kilometrus uz dienvidiem no Fanthietas. Minerālā ūdens temperatūra ir 80 grādi. Uz šo minerālo ūdeņu bāzes Bin Čau uzcelts Vjetnamas lielākais medicīniskais dubļu-ūdens ārstniecības centrs. Atpūta un peldēšanās baseinā ar karstu minerālo ūdeni. (Pilns procedūru kurss iekļauj 20-30 minūšu peldi vannā ar dubļiem – uz sava rēķina).

Smilšu kāpas un Lotosu ezers: tikšanās ar gidu viesnīcā. Transfērs uz ekskursiju. Pirmā pietura – vjetnamiešu zvejnieku ciemats un grezns skats uz ostu. Sarkano kāpu apmeklējums. Varēsiet kopā ar vietējiem bērniem uz dēļa kā ar ragaviņām vizināties pa smilšainajām kāpām (par papildu samaksu). Pēc balto smilšu kāpu apmeklējuma sajutīsieties gluži kā tuksnesī. Varēsiet braukt ar kvadracikliem un strausiem (par papildu samaksu). Balto smilšaino kāpu vidū atrodas pārsteidzoši skaists saldūdens ezers, kurā aug un cauru gadu zied lotosi. Ekskursijas noslēgumā pastaiga gar gleznaino strautu līdz Sarkanajai Kraujai.

Dalata – mūžīgā pavasara pilsēta, kura atrodas 1500 metrus virs jūras līmeņa. Apreibinošā Dalatas daba to padarījusi par iemīļotu vietu māksliniekiem-avangardistiem un dzejniekiem. Mūsu ceļš vedīs gar kafijas plantācijām, kur varēsiet nofotografēties slavenās vjetnamiešu kafijas fonā. Ekskursijas laikā apmeklēsiet divus lieliskus ūdenskritumus. Pie Prenn ūdenskrituma varēsiet izjāt ar ziloņiem (par papildu samaksu), bet otra – Datanla ūdenskrituma pakājē dosieties lejup pa “amerikāņu kalniņiem”. Apmeklēsim pašu neparastāko viesnīcu pasaulē – “Trako māju”. Izbrauksim ar Dalatas zināmāko tūrisma objektu – trošu vagoniņu, kas savieno pilsētas centru ar brīnišķīgu budistu kompleksu. Jūs gaida arī vēsturiskā ciemata apmeklējums, varēsiet viesoties zīda izšuvumu gleznu darbnīcā.

Ta Kou kalns atrodas 40 kilometrus uz dienvidiem no Fanthietas. Turp dosimies ar auto, un tālāk – ar pacēlāju uz kalna virsotni. Jums būs jāpieveic vēl 328 pakāpieni līdz Guļošajam Budam – 80 metrus garā statuja tiek uzskatīta par lielāko Budas statuju Vjetnamā. Tā tika uzcelta 1963.gadā Ta Kou dabas lieguma teritorijā, kuru uzcēla 1931.gadā Nguen imperatoru dinastijas laikā.

10.diena IERAŠANĀS HANOI
Transfers uz hošiminas lidostu, lidojums uz Hanoi. Ielidojot iizejot pases un muitas kontroli, tikšanās ar pārstāvi kas sagaida lidostā, transfers uz viesnīcu. Ha Noi – Vjetnamas galvaspilsēta, tūkstots gadus veca pilsēta ar mierīgiem ezeriem, Franču stila celtnēm, vecpilsētas ieliņām, bulvāriem, spilgti krāsotiem tempļiem un kioskiem. Ha Noi ir viena no Āzijas burvīgākajām pilsētām.

11.diena HANOI - HALONGA     
Brokastis viesnīcā. Plkst. 8:00 no viesnīcas došanās uz Halong līci. Pa ceļam apstāšanās Dong trieu, lai atspirdzinātos un apmeklētu bērnu-invalīdu amatniecības tirdziņu. Ceļojums uz Halongas līci, kur būsiet aicināti uz kruīza klāja - novērojama viena no viss satriecošajakām ainavām uz zemes - tūkstoši maziņu kaļķakmens saliņu un klinšu, ienestu pasaules mantojumā. Pastaiga ar kuģīti pa līci. Pēc pusdienām mēs dosimies Dinh Huong, Ga Choi, Dog salu, Binh Phong kalna, Sung Sot alas, maģiskās ainavas iekšienē apkārt pa Titov pludmali. Saulrieta baudīšana Titov kalna virsotnē vai bambusa stiebru laivā varēsi atklāt ūdens tuneļus ar daudziem koraļļu rifiem gleznainajā lagūnā. Atgriešanās uz klāja, vakariņu baudīšana laivā. Vakariņas un nakšņošana uz kruīza klāja.

12.diena HALONGA
Celšanās ar okeāna skaņu, kas nāk iedvest dzīvību jaunai jaukai dienai. Pirms brokastīm būs iespēja apskatīt saullēktu pāri līcim. Pēc brokastīm mēs dosimies uz Bai Tho kalnu, citu skaistu līci – Bai Tu Long. Pēc tam dosimies atpakaļ uz Halong piestātni. Pusdienas uz laivas pirms izrakstīšanās, ostā ierodamies plkst 12:00. Transfers uz Hanojas viesnīcu. Vakarā mēs izbaudīsim slaveno Vjetnamas ūdens leļļu izrādi.

13.diena HANOI
Brokastis viesnīcā. Dodamies Ha Noi pilsētas apskatē, apmeklējot Ho Chi Minh mauzoleju un agrāko Prezidenta Chi Minh rezidenci, kurā viņš atrodas iebalzamēts.  Viena pīlāra pagoda, kas celta no koka uz viena akmens pīlāra 1049. gadā. Literatūras templis - pirmā Vjetnamas universitāte, kas celta 1076.gadā, lai izglītotu Mandarīnas dēlus. Hoan Kiem ezers – valdzinošā ūdens tilptne pašā Ha Noi centrā.  Ja laiks atļaus, mēs izbaudīsim nelielu izbraucienu ar rikšām pa vecpilsētas 36 ielām, kuru nosaukumi, tādi kā Rīsu iela (Rice Street), Zīda iela (Silk Street) vai Papīra iela (Paper Street) atspuguļo biznesu, ko veic kopš 15. gadsimta. Pēc ekskursijas transfērs uz Hanojas lidostu. Lidojums Hošimina-Stambula plkst. 17:35.

14.diena ATGRIEŠANĀS! 
Ielidošana Stambulā plkst. 05:20 (ir iespēja no plkst 08:00 līdz plkst.11:00 doties pilsētas apskates ekskursijā pa Stambulu). Izlidošana no Stambulas plkst. 15:35, ierašanās Rīgā plkst.17:35.

 

Programmas cena vienai personai 3* 4* 5*
Dzīvojot divvietīgā numurā (1/2 DBL) 1899.00EUR 2029.00EUR 2299.00EUR
Dzīvojot trīsvietīgā numurā (1/3 TRPL) 1899.00EUR 2029.00EUR 2299.00EUR
Dzīvojot vienvietīgā numurā (SNGL) 2499.00EUR 2599.00EUR 3199.00EUR
Piemaksa par bērnu līdz 12 gadiem, dzīvojot ar diviem pieaugušajiem 1879.00EUR 2019.00EUR 2289.00EUR3* 4* 5*
Viesnīca Hošiminā GK Central vai Golden Rose New Pacific vai Paragon New World vai Renaissane
Viesnīca Hanoe Anise vai Quoc Hoa May De Ville vai La Casa Grand Plaza vai Daewoo
Viesnīca Fanthietā Canary vai Ananda vai Palmira Sandunes vai Novela Sea Link vai Ocean Vista


Cenā iekļauts:

- aviobiļetes Rīga-Hošimina/ Hanoi-Rīga (Turkish Airlines); ar kopēju bagāžu 30 kg un 8 kg rokas bagāža lidmašīnas salonā,

- ēdināšana lidojuma laikā;

- iekšzemes pārlidojums ar kopēju bagāžu 20 kg un 8 kg rokas bagāža lidmašīnas salonā;

- transfērs lidosta-viesnīca-lidosta; programmā norādītās ekskursijas krieviski runājoša gida pavadībā;

- dzīvošana viesnīcās ar brokastīm un 1 pusdienām Mekongas ekskursijas dienā;(operators:365Brīvdienas)

- uz klāja iekļautas pusdienas + vakariņas pirmajā dienā un vēlās brokastis otrajā dienā (dzērieni maksas)

 

Cenā nav iekļauts:

- Vjetnamas vīza Latvijas pilsoņiem 25 EUR  (par ielūgumu) un ~ 45 USD maksa lidostā, maksāsiet ierašanās brīdī, nepieciešama pase, kas derīga vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās Latvijā, 1 foto 3 x 4 cm un aizpildīta anketa (to saņemsiet aģentūrā);
- Medicīniskā apdrošināšana, personīgie izdevumi, dzeramnaudas, u.tt.