Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Islandes brīnišķīgais aplis

Ceļojuma ilgums:
8 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
06.09.2017- 13.09.20171495,00 Eur
16.09.2017- 23.09.20171495,00 Eur
20.09.2017- 27.09.20171495,00 Eur
Pieteikties

Islande ir kontrastu zeme, kur visdažādākās dabas paradības pastāv viena otrai līdzās. Karstie geizeri, sniegotas kalnu virsotnes, lavas lauki, vulkānu krāteri un ledāji, vieta, kur ziemā valda tumsa un vasarā polārā diena. Valsts ar tikai 330 000 iedzīvotāju, bet pasaulē pazīstamiem mūziķiem un sportistiem. Islandes ainava pārsteidz ceļotājus, tāpēc liels skaits tūristu šobrīd pārņem šo salu Atlantijas okeānā. Vislabāk Islandi var iepazīt apbraucot tai apkārt, tāpēc šajā ceļojumā veiksim šo aptuveni 1800 km garo ceļu apkārt Islandei.


   Islande_jokulsarlon_lagÅ«na_ledāji.jpgIslande_Seljalandsfoss_Å«denskritums.jpgIslande_thingvellir_nacionālais_parks.jpgReikjavīka – Akureyri – Mīvatna ezers – Egilsstadira – Hofna – Jokulsarlon ledāju lagūna –
Kirkjubaejarklaustur - Vīka – Zelta Loks - Reikjavīka


1.diena "Rīga - Reikjavīka"
Plkst.11:40 pulcēšanās Rīgas lidostā. Plkst.13:40 lidojums Rīga – Reikjavīka, ap plkst.14:45 ierašanās Reikjavīkā. Pēcpusdienā ieradīsimies Reikjavīkā, kas ir pasaulē vistālāk uz ziemeļiem esošā galvaspilsēta, pēc reģistrēšanās viesnīcā, dosimies pastaigā pa pilsētu. Nakts viesnīcā Reikjavīkā.

2.diena "Reikjavīka - Grabrok vulkāna krāteris - Akureyri"
Pēc brokastīm dodamies ceļā uz Islandes ziemeļiem. Dienas sākumā nonāksim pie Grabrok vulkāna krātera, šajā vietā mums ir lieliska iespēja nonākt pie vulkāna un izstaigāt pa takām, kas ir izveidotas pa un apkārt šim vulkāna krāterim. Tālāk dosimies uz Glaumbaer ciematu, šajā ciematā apskatīsim tradicionālās islandiešu “kūdras jumta mājas”, kuras ir precīzi restaurētas pēc to oriģinālās islandiešu arhitektūras formas. Turpinām ceļu uz Islandes ziemeļu lielāko pilsētu – Akureyri. Nakts viesnīcā Akureyri.

3.diena "Akureyri - Godafoss - Mīvatna ezers"
Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Godafoss ūdenskritumu, kas tulkojumā nozīmē "Dievu ūdenskritums”. Turpināsim mūsu ceļu uz ģeoloģijas brīnumu – Mīvatna ezeru. Apmeklēsim Dimmuborgir lavas laukus, kurus sauc par “melnajām pilīm”, pastaigāsim pa šiem lavas veidojumiem kuros, kā runā, dzīvojot troļļi. Turpinājumā izvingrināsim kājas un uzkāpsim Hverfjall vulkāna krāterī. Nakts viesnīcā pie Mīvatna ezera. Izvēlei: iespēja izbaudīt Mīvatna ezera termālās ūdens peldes ( ap 30.00EUR).

4.diena "Mīvatna ezers - Namaskard - Egilsstadira"
No rīta dodamies uz Namaskard karsto avotu, un burbuļojošo dubļu rajonu, savām acīm redzēsim un ar deguniem sajutīsim šīs teritorijas īpašo smaržu. Apskatīsim savdabīgu vulkāna krāteri, kura vidū izveidojies ezers. Turpinājumā mūsu ceļš vedīs pa neapdzīvotām augstienēm, kas radīs sajūtu, ka mēs ceļotu pa Mēnesi. Dosimies pastaigā gar Detifoss ūdenskritumu, kas tiek uzskatīts par vienu no spēcīgākajiem Islandes ūdenskritumiem. Ieradīsimies Egilsstadirā un vakarā dosimies izbraucienā uz Austrumu fjordiem un Seydisfjordur ciematu, kas izvietojies pašos Islandes austrumos pie okeāna. Nakts viesnīcā Egilsstadirā.

5.diena "Egilsstadira - Jokulsarlon - Kirkjubaejarklaustur"
Šodien mērosim garu pārbraucienu Islandes dienvidu virzienā. Ap pusdienas laiku nonāksim pie Eiropas lielākā ledāja – Vatnajokull. Braucot gar to, nonāksim līdz Jokulsarlon ledāju lagūnai, kur vērosim peldošus ledus gabalus, kuri pa upi peld okeāna virzienā. Pastaigāsim pa melno smilšu pludmali, kurā izskaloti vairāki Vatnajokull ledāja gabali. Nakts viesnīcā Kirkjubaejarklaustur apkārtnē. Izvēlei: Brauciens ar laivu starp ledājiem ( ap 40.00EUR).

6.diena "Kirkjubaejarklaustur - Vīka - Eyjafjallajokull"
Pēc brokastīm dodamies ceļā pa Islandes dienvidiem, kas pārsteidz ar klinšainiem kalniem, ledājiem un ūdenskritumiem. Apskatīsim Eldhraunas lavas lauku, kas atšķiras no iepriekš redzētā ar to, ka šeit lava ir apaugusi ar sūnām. Piestāsim apskatīt arī Vīkas pilsētiņu, kurai netālu atrodas Reynisfjar lavas pludmale. Dosimies Reikjavīkas virzienā uz 60 m augsto Skogafosa ūdenskritumu, kas ir viens no iespaidīgākajiem Islandē. Pēc ūdenskrituma apskates mums būs iespēja nonākt vietā, kur atklājas sarežģīti izrunājamais Eyjafjallajokull vulkāns, kurš 2010.gadā paralizēja Eiropas gaisa satiksmi. Apskatīsim bildes un materiālus no tā kā šeit izskatījās izvirduma laikā. Turpinot ceļu, apskatīsim arī savdabīgo Seljalandsfosa ūdenskritumu, ja esat gatavi nedaudz saslapināties, varam iziet pa taku, kas ved zem ūdenskrituma.
Nakts viesnīcā Reikjavīkas apkārtnē.

7.diena "Reikjavīka - Zelta loks - Reikjavīka"
Šīs dienas programma mums piedāvā Islandes pašas pazīstamākās apskates vietas, kas atrodas tā dēvētajā Zelta Lokā. Sāksim ar Geizeru ģeotermālo rajonu, apskatīsim burbuļojošos avotus un pašu lielāko pārsteigumu – Strokuru, šis geizeris izvirst aptuveni reizi 8 minūtēs un izvirduma laikā gaisā izšauj karstu ūdeni. Turpinājumā dosimies uz Gullfosa ūdenskritumu, kas tulkojumā no islandiešu valodas nozīmē “Zelta ūdenskritums”. Šo ūdenskritumu veido Hvītas upe, kas iztek no Langjokull ledāja un krīt 32 m dziļumā, kur turpina savu tecējumu. Turpinājumā apmeklēsim UNESCO sarakstā iekļauto Thingvellir Nacionālo parku, vietu kur 930.gadā tika nodibināts Islandes parlaments, jo ap šo laiku Islandē ieceļoja pirmie norvēģu kuģotāji. Šī vieta ir īpaša, jo šeit satiekas Ziemeļamerikas un Eirāzijas plātnes, ko var ļoti labi redzēt.
Nakts viesnīcā Reikjavīkā.

8.diena "Reikjavīka - Rīga"
Brīvs rīts pastaigai un ap plkst.12:00 dodamies uz lidostu.Plkst.15:30 lidojums Reikjavīka – Rīga, ap plkst.22:20 ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Lidojums Rīga – Reikjavīka – Rīga;
- Transporta pakalpojumi;
- Dzīvošana naktsmītnēs 3* viesnīcās divvietīgā numurā;
- 7 brokastis;
- Aprakstā minētās ekskursijas;
- Grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā (Operators:Ecklubs)

Ceļojuma cenā neietilpst:
- Programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas
- Veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam
- Ieejas biļetes apskates objektos
- Piemaksa par vienvietīgu numuru 400.00EUR

Pieteikšanās ceļojumam:
- Piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums
- Jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400.00EUR avansa iemaksas
- 2.iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma
- Pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:
- Atsakoties no pieteikšanās dienas līdz 50 dienas pirms ceļojuma tiek ieturēti 400.00EUR
- Atsakoties 49 – 36 dienaspirms ceļojuma tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas
- Atsakoties mazāk nekā 36 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
- Pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās.

Uzmanību!
Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu!