Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Kolumbija ar Trekingu un Eldorado zudušo pilsētu

Ceļojuma ilgums:
15 dienas
Ceļojuma datumi:
16.11.2017- 30.11.20172750,00 Eur
Pieteikties

5 dienu pārgājiens uz mistisku, pamestu antīkās civilizācijas pilsētu dziļi Kolumbijas džungļos – Ciudad Perdida – vietu, kur radās mīts par noslēpumainu un ļoti bagātu zemi, kuru ieskauj zelta un smaragda kalni, ko vēlāk nosauca par Eldorado. Tas ir viens no kontinenta leģendārākajiem trekingiem un Indiana Džonsa cienīgs piedzīvojums – 50 km pa takām, šķērsojot džungļu biezokņus, kalnu upītes, ielejas un Sierra Nevada de Santa Marta kalnus uz vairāk nekā 1200 gadu seno Tayrona civilizācijas galvaspilsētu, ko spāņu konkistadori tā arī nespēja atrast.

Lidojums Rīga – Bogota – Rīga.
Kolumbijas galvaspilsēta Bogota ar latīnisko noskaņu, piemīlīgo koloniālo kvartālu, salsas klubu dzīvi un Montserratas klosteri kalna galā. Slavenais Zelta muzejs ar lielāko zelta izstrādājumu kolekciju pasaulē, savāktu no daudzajām Amerikas civilizācijām, par dažām no kurām vairs klīst tikai mīti un leģendas. Zipakiras sāls raktuves un Sāls katedrāle 200 m dziļumā zem zemes. Mītiem apvītā Laguna de Guatavita, kur ar zelta putekļiem klātais Muisca cilts virsaitis upurēja dieviem zeltu un dārgakmeņus ezera ūdeņos. Villa de Leyva – simpātiska mazpilsētiņa Andu kalnu pievārtē ar milzīgu koloniālās ēras laukumu. Lidojums uz Kartahenu. Kartahena – visromantiskākā Latīņamerikas koloniālā pilsēta, kuras biezie mūri un forti savulaik sargāja spāņu sazagto zeltu, bet tagad izcili saglabājušos arhitektūras dārgumus šauro ieliņu labirintos un baznīcu ieskautajos laukumos. Unikāla relaksācija dubļu vulkānā – Volcan de Lodo El Totumo. Iespēja doties uz tropisko koraļļu ieskauto Islas del Rosario saliņu arhipelāgu Karību jūrā. Vecākā pilsēta Dienvidamerikas kontinentā – Santamarta. Tayrona nacionālais parks ir kā vārti uz mistisko Eldorado, jo tieši šajā novadā radās mīts par noslēpumaino Zelta zemi. Idilliskās Karību jūras pludmales, tairona indiāņu senpilsētas drupas un skaistākie Kolumbijas džungļi Tayrona parkā. Ceļojuma kulminācija un lielais piedzīvojums – 5 dienu trekings uz Eldorado – leģendāro Ciudad Perdida zudušo pilsētu Kolumbijas džungļos.
Lidojums Santamarta – Bogota.
Maksimālais grupas lielums 
20 ceļotāji.

Nākamais ceļojums tiks piedāvāts ne ātrāk kā 2020. gadā!

Kolumbija_Eldorado_1_1.jpgKolumbija_Eldorado_1_2.jpgKolumbija_Eldorado_1_3.jpgSĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM
JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!

RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!

SIA"Via Bono"Brīvības iela 22,Ogre,LV- 5001
mob.tel.26346644,29433962

tālrunis 65071900,e-pasts viabono@oic.lvinfo@viabono.lv