Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Lielais Centrālamerikas un Karību kruīzs...

Ceļojuma ilgums:
17 dienas
Ceļojuma datumi:
02.11.2017- 18.11.20173495,00 Eur
Pieteikties

Ierobežoto vietu dēļ stingri iesākām pieteikties līdz 1. maijam!

14 nakšu kruīzs ar Celebrity Cruise kuģi pa Karību jūru, apmeklējot vairākas Centrālamerikas valstis un Karību reģionu.
Kruīza ekskursijas jau iekļautas cenā!!!


Lidojums Rīga – Maiami – Rīga.

Floridas štata visekstravagantākā un bohēmiskākā pilsēta Maiami. Gabaliņš no Karību reģiona uz Amerikas zemes Key West – vistālākā saliņa Florida Keys tropisko salu arhipelāgā ar baltām smilšu pludmalēm, palmām un bohēmisku gaisotni.
KOSTARIKA. Tortugurero nacionālais parks – izbraucieni ar laivām pa džungļu ieskautu kanālu-upi, krāšņā dzīvnieku un augu pasaule parkā, ko dēvē par Mazo Amazoni. Cahuita nacionālais parks – pastaiga pa piekrastes lietusmežu un gar mežonīgo Karību jūras piekrasti, kur gana regulāri sastopami amizantie slinķi. Melno smilšu pludmale Playa Negra.
PANAMA. Par astoto pasaules brīnumu dēvētais Panamas kanāls. No pasaules noslēgtā un tradīcijām bagātā embera indiāņu cilts un tās primitīvais dzīvesveids džungļu biezoknī.
KOLUMBIJA. Kartahena – visromantiskākā Latīņamerikas koloniālā pilsēta, kuras biezie mūri un forti savulaik sargāja spāņu sazagto zeltu, bet tagad izcili saglabājušos arhitektūras dārgumus šauro ieliņu labirintos un baznīcu ieskautajos laukumos. Zelta muzejs, kur var apskatīt Kolumbijas indiāņu zelta izstrādājumus, kuru dēļ spāņu konkistadori bija gatavi pacelt zobenu. Unikāla relaksācija dubļu vulkānā – Volcan de Lodo El Totumo. Iespēja atpūsties balto smilšu pludmalē Playa Blanca Karību jūras krastā.
MEKSIKA. Tulumas drupas – sena maiju ostas pilsēta, kas izvietojusies visgleznainākajā Jukatanas pussalas krastā, par ko pārējās Centrālamerikas arheoloģiskās vietas aiz skaudības var tikai noelsties. Pelde pazemes ūdenstilpnes Grand Cenote kristāldzidrajā ūdenī. Džungļu pārņemtā un ieskautā senā Dzibanche – antīka maiju pilsēta, kas savulaik bija visa reģiona galvaspilsēta. Kohunlich maiju senpilsētas drupas, kuras spožākā zvaigzne ir unikālais Masku templis.
HONDURASA. Roatan sala – Belizas barjerrifa tālākais dienvidu punkts ir pasaules klases niršanas un snorkelēšanas vieta ar brīnumainu zemūdens pasauli. Idiliskā West Bay pludmale. Pastaiga Hondurasas lietusmežā pa koku galotnēs iekārtiem tiltiņiem. Maya Eden dzīvnieku parks ar piemīlīgajiem mērkaķīšiem, tropiskiem putniem un citiem Centrālamerikas faunas pārstāvjiem.
KAIMANU SALAS – pasaules slavu tās izpelnījušās savu balto smilšu pludmaļu dēļ, kas tiek uzskatītas par labākajām Karību reģionā. Brīvais laiks Grand Cayman salā – atpūta kādā no pludmalēm vai iespēja peldēt ar jūras rajām.


Cena: 3495.00 EUR

CentralAmerikas_kruizs_1_3.jpgCentralAmerikas_kruizs_1_2.jpgCentralAmerikas_kruizs_1_1.jpg

SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM
JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!

 

RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!

 

SIA"Via Bono"Brīvības iela 22,Ogre,LV- 5001
mob.tel.26346644,29433962

tālrunis 65071900,e-pasts viabono@oic.lvinfo@viabono.lv