Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

No debesu arkām un ūdens aizkariem līdz klinšu dārziem un dinozauru mežam

Ceļojuma ilgums:
12 dienas
Ceļojuma datumi:
13.10.2017- 24.10.20172095,00 Eur
Pieteikties

Pārsteidzošs dabas ceļojums pa ārzemju ceļotāju vēl neatklātajām Guizhou un Chongqing provincēm.
Aktīvs ceļojums – dabas objektos paredzētas pastaigas un īsi pārgājieni. Grūtības pakāpe ir pielāgojama dažādām vecuma grupām, bet rekomendējams aktīviem ceļotājiem!

Lidojums Rīga – Chongqing – Rīga.
Baltā imperatoru pilsēta – leģendām un nostāstiem apvīts antīks valdnieku tempļu komplekss. Pirmā un cēlākā no Jandzi aizām – Qutang Gorge. Dabas fenomens Xiaozhai Tiankeng – 662 metrus dziļais, ovālveida pazemes kanjons, kuru Ķīnā dēvē par debesu caurumiem, ir lielākā un dziļākā karsta kritene pasaulē. Par Ķīnas Ēdenes dārzu, Ķīnas Juras laikmeta parku, 1000 ūdenskritumu pilsētu un Sarkano zemi dēvētā Chishui – bambusu mežs, 72 m augstais un 68 m platais Shizhangdong ūdenskritums un Sarkano klinšu aiza. Sarkanās upes ieleja Sidonggou, kas bagāta ar ūdenskritumiem un aizvēsturiskajiem paparžu kokiem. Furong ala – pazemes valstības labirints ar vēl neredzētiem, pārsteidzošiem alu veidojumiem, kas nav sastopami citur. Wansheng akmens mežs – visdažādākie kaļķakmens klinšu veidojumi visneiedomājamākajās formās padara šo par patiesi unikālu dabas mākslas darbu! Three Natural Bridges ģeoparks – viena no Ķīnas dabas pērlēm, kur pazemes upe izgrauzusi masīvus tiltus, šaurus kanjonus, aizas un alas. Lielākā un skaistākā ala Ķīnā – Zhijin Cave. Zhijin ūdenskritums. 1000 m
dziļais Huajiang kanjons. Tunpu akmens ciems, kuru joprojām apdzīvo senie Han cilvēki, kuri godā tradīcijas un tērpus, kas nāk no Marko Polo laikiem. Krāšņais Ēdenes kanjons – Maling aiza, kurā savus straujos ūdeņus nes daudzi ūdenskritumi. Gleznainie Desmit tūkstoš virsotņu kalni un izbrauciens ar kuģīti pa stāvo, klinšu ieskauto Wanfeng ezeru. 74 augstais un 81 m platais Huanggoushu Falls – varenākais ūdenskritums Āzijā. Tianshengqiao dabas tilts – izmēros masīva akmens arka. Izbrauciens ar laiviņu pa Drakona pils pazemes upi. Dachuandong ala – arka. Izbrauciens ar laivu pa Getu upi, kuras krastos vērojami kaļķakmens klinšu kalni, miao cilts ciematiņi un alas. Miao minoritātes ciems. Dazu (Dacū) grotas – piecu gadsimtu laikā labākie Tang un Song dinastiju akmeņkaļi radījuši vienu no Ķīnas brīnumiem, izkaļot apkārtnes kalnos milzīgas statujas, alu tempļus un nišas. Northern Hot Springs – karstie avoti, kas jau kopš antīkiem laikiem bijusi elitāra kūrorta vieta sabiedrības augstākajam slānim.

Nākamais ceļojums tiks piedāvāts tikai 2019. gadā!

Naktsmītnes:

viesnīcas, divvietīgas istabas ar WC un dušu, puspansija: brokastis un pusdienas vai vakariņasviesnīcas, divvietīgas istabas ar WC un dušu, puspansija: brokastis un pusdienas vai vakariņas.

Cena: 2095.00 EUR

SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM
JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!

RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!

SIA"Via Bono"Brīvības iela 22,Ogre,LV- 5001
mob.tel.26346644,29433962
tālrunis 65071900,e-pasts viabono@oic.lv; info@viabono.lv