Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Aviotūre Singapūra-Malaizija

Ceļojuma ilgums:
13.d
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
05.11.2017- 17.11.2017749,00 Eur
10.11.2017- 22.11.2017749,00 Eur
Pieteikties

1. diena

Lidojums Rīga-Helsinki-Singapūra

 

2. diena

Ierašanās viesnīcā, brīvais laiks

 

3. diena

Brokastis.

Apskates ekskursija - Singapūra (burtiskā tulkojumā “Lauvas pilsēta”) aizņem 2. vietu pasaulē dzīvošanai drošākās pilsētas ietvaros un 1. vietu teritorijas apzaļumošanas ziņā. Tā priecē aci ar tīrību, skaistumu un sakoptību. Te ir augstākais dzīves līmenis līdz ar komfortu un rūpēm par iedzīvotājiem. Singapūras vēsture pārsteidz, tagadne liek sajūsmināties, bet nākotne intriģē.

Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet: Raffles viesnīcu, Santec city ar strūklaku, etniskos kvartālus: Kampong Glam, China town; Singapūras upes krastmalu, Merlayon parku ar skatu uz Marina Bay Sands līci, Klark Ki krastmalu, pilsētas centrālo ielu – Orchard Road.

Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

 

4. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Brīvs laiks. Iespēja patstāvīgi apmeklēt Singapūras botānisko dārzu: “Botāniskais dārzs un Orhideju parks” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi). Singapūras botāniskais dārzs it kā caur kaleidoskopu demonstrē salas augu pasaules greznumu, bagātību un daudzveidību. Futūristiskais botāniskais dārzs “Gardens by the bay” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi). Tropiskais parks “Līča dārzi” (Gardens by the Bay) – vertikāls parks ar tropiskiem ložņaugiem, orhidejām un retām liānu un paparžu šķirnēm. “Koku” lapotne, kuru apvij ziedi un zaļumi, sastāv no dzelzs rīkstēm un betona, tos apgaismo krāsainas lampiņas. Starp meža konstrukcijām ir uzcelti tilti un virszemes pārejas, no kurienes var vērot mežu. Parkā ir iestādīti ~226.000 augu, izveidoti ūdens dārzi ar kaskādēm, ūdenskritumiem un baseiniem.

Brauciens uz Kualalumpuru Malaizijā

Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

 

5. diena

Brokastis.

Apskates ekskursija Kualalumpurā – kas ļaus iepazīt pilsētu visā tās krāšņumā, bet arī atklāt Malaizijas finanšu labklājības, sociālās un politiskās stabilitātes noslēpumu, iepazīties ar vietējām paražām un tradīcijām, bet gardēžiem – ar vietējās virtuves delikatesēm. Mošejas, debesskrāpji, gigantiskie torņi, TV tornis, neiedomājams skaits cilvēku no visām pasaules malām. Kualalumpura ir neparasta pilsēta, ar kuru Jums būs tas gods iepazīties. 

Brīvs laiks.  Tālāk piedāvājam ekskursijas braucienu uz Kuala Selangor – jāņtārpiņu fermā un pērtiķu kalnā (papildu maksa 69 EUR, brauciens ar kuģīti un vakariņas ir iekļautas cenā). Tālāk dosimies Kuala Selangor virzienā, kur atrodas skaists Bukit Melavati dabas rezervāts Malakas jūras šauruma krastā. Pievilcīgākais forta apmeklējumā ir mīļi un jauki pērtiķi, kas to apdzīvo. Šo jauko dzīvnieciņu barošana arī ir iekļauta ekskursijas programmā. Par cienīgu mūsu ekskursijas nobeigumu kļūs neaizmirstams skats jāņtārpiņu fermā. Jūs gaida raftings pa Kuala Selangor upi, gar kuru krūmos vijas dzīvās jāņtārpiņu virtenes. Tas ir patiesi pasakains un aizraujošs skats. Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

 

6. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz  Langkawi salu. ~450 km līdz pārceltuvei (papildus tiek apmaksāta pārceltuve ar prāmi saskaņā ar maršrutu - 5 EUR). Par piemaksu, individuāli pasūtot, iespējams veikt iekšējo pārlidojumu Kualalumpura-Langkawi-Kualalumpura (cena, sākot no 100 EUR). Langkawi ir galvenā arhipelāga sala ar tādu pašu nosaukumu. Sala ir slavena ar savām balto smilšu pludmalēm, lieliskām dabas ainavām un tīro jūru. Sala atrodas ekvatoriālā klimata zonā, un visa gada garumā te ir saulains un karsts (vidējā gaisa temperatūra ir +28, vidējā ūdens temperatūra ir +26). Salā ir neskartas savvaļas dabas ainavas, noslēpumainas alas. Salā mīt ērgļi, kuriem ir ķieģeļu krāsas spārni. Ērgli uzskata par oficiālo šīs salas simbolu. Ierašanās salā. Iekārtošanās viesnīcā Favehotel Cenang Beach Langkawi 3*, vai tāda paša līmeņa viesnīcā, atpūta.

   

7. diena

Brokastis.

Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursija Langkawi salā - redzēsim salu no putna lidojuma, paceļoties ar vagoniņu. Adrenalīna notis atbalsosies jūsos, kad iesiet pa slaveno tiltu, kas stāv uz viena balsta. Ainava no skatu laukuma ar 360° aizrauj elpu! Tirkīzzilais ūdens, pludmales, blakus esošās salas un augstums. Pēc tam dosimies uz vienu no skaistākajiem Malaizijas ūdenskritumiem – Temurun. Ja Jums būs karsti, tad droši var nopeldēties. Tad mūs gaida vislielākā krokodilu ferma Malaizijā un viena no lielākajām pasaulē. Obligāti iebrauksim augļu fermā un nobaudīsim svaigos augļos tieši no zariem. Nobeigumā iebrauksim arī Kuah pilsētiņā – galvenajā salas laukumā, kur atrodas svarīgākais apskates objekts – salas simbols, ērgļa statuja. Tieši viņu redz visi salas viesi. Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.

 

8. diena

Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras. Vakarā, pēc vēlēšanās, piedāvājam vakara kruīzu ar jahtas (papildus piemaksa). Izbaudiet saulrietu uz jahtas klāja, vērojot, kā daba iegrimst tumsā, kā salas kļūst noslēpumainas un mistiskas. Siltā vēja brīze un vakariņas, tas viss padara atmosfēru jauku un romantisku. Ja vēlēsieties nopeldēties pēdējos saules staros, tad jūras burbuļvanna ir tam ideāli piemērota, un lai dienas beigas būtu ideālas – glāze dzēriena būs kā reiz.

Atgriešanās viesnīcā.

 

9. diena

Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras. Pēc vēlēšanās, dienas otrajā pusē piedāvājam tūri “2 UNESCO rezervāti – “Mačinčang” un “Kilim” (piemaksa 69 EUR). Mačinčang, uz kuru nokļūsim vagoniņā, vērojot salas ainavas no putna lidojuma, bet otrs rezervāts ir “Kilim” – mangroves džungļi ir visiespaidīgākā vieta Kilim rezervātā. Unikāla ekosistēma bēguma laikā demonstrē klātesošajiem atsegtās saknes, kurās meklējot ēdienu, rakņājas pērtiķi un citi dzīvnieki. Ceļojuma laikā notiks pērtiķu un ērgļu barošana, vērojot tos tiem raksturīgā dzīvesvietā. Tālāk ar laivām dosimies uz senām alām un pēc pusdienām pieturēsim savvaļas pludmalē, kur varēs no sirds izpeldēties.

Atgriešanās viesnīcā.

 

10. diena

Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras.

 

11. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras.

Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Kualalumpuru (papildus tiek apmaksāta pārceltuve ar prāmi saskaņā ar maršrutu - 5 EUR).

Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

 

12. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Singapūru.  Brīvs laiks. Jums būs iespēja pastaigāties pa pilsētu, iegādāties suvenīrus.

Došanās uz Singapūras lidostu.

Lidojums uz Rīgu

 

13. diena

Ierašanās Rīgā.

 

Cenā iekļauts:

Lidojums Rīga-Singapūra-Rīga

Rokas bagāža līdz 8 kg (izmēri: 56 x 45 x 25 cm)

Bagāža: līdz 23 kg (garums + platums + augstums) līdz 158 cm.

10 naktis 3* viesnīcās ar brokastīm

Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta

Ja Jūs ceļojat viens, obligātā piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā - 350€

Papildus tiek apmaksāts:

Pārceltuve uz salu - 5 EUR/vienā virzienā

Ekskursiju un transporta pakete par 299 EUR:

Transporta apkalpošana

Grupas vadītāja pakalpojumi

Apskates ekskursija Singapūrā

Apskates ekskursija Kualalumpūrā

Ekskursija Langkawi salā

Pēc vēlēšanās piedāvājam:

Ekskursijas brauciens uz Kuala Selangor - 69 EUR (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi)

Tūre “2 UNESCO rezervāti – “Mačinčang” un “Kilim””- 69 EUR (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi)

Pastaiga ar jahtu – cenu precizēt pie pavadoņa uz vietas

Piemaksa par uzlabotu viesnīcas numuriņu (superior room)  – 10 EUR no cilvēka par visu periodu

*Ieejas biļetes apskates objektos tiek apmaksātas atsevišķi.

 Lidojums

05.11.2017

05NOV RIX-HEL 20:05 - 21:15

05NOV HEL-SIN 23:55 - 17:10

16NOV SIN-HEL 23:55 - 05:55

17NOV HEL-RIX 09:30 - 10:40

10.11.2017

10NOV RIX-HEL 17:55 - 19:10

10NOV HEL-SIN 23:55 - 17:10

21NOV SIN-HEL 23:55 - 05:55

22NOV HEL-RIX 09:30 - 10:40

 

Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.

Pases derīguma termiņam jābūt ne mazākam kā 6 mēneši pēc atgriešanās no ceļojuma trešajās pasaules valstīs.
Ekskursiju pavadība notiek valodā, kuru saprot 70% no ceļotāju grupas.

 

 

SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM
JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!

RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!

SIA "Via Bono" Brīvības iela 22, Ogre, LV- 5001
mob. tel. 26346644, 29433962

tālrunis 65071900,

e-pasts viabono@oic.lvinfo@viabono.lv