Warning: file_get_contents(http://api.wunderground.com/api/624f8e48b3c6c220/conditions/q/LV/Riga.json) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 503 Service Unavailable in /home7/viabono/public_html/Tools/Tools/WeatherTools.php on line 17
Ceļojumi ar autobusu | Bavārijas pilis un ezeri
Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Bavārijas pilis un ezeri

Ceļojuma ilgums:
6 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
10.03.2019- 15.03.2019265,00 Eur
21.06.2019- 26.06.2019295,00 Eur
11.08.2019- 16.08.2019265,00 Eur
Pieteikties
Bavārijas pilis un ezeri
Minhene – Neišvānšteinas pils – Linderhofas pils – Oberammergau
– Zalcburga – pils Kungu salā Ķīmezerā – Bamberga

Attēlu rezultāti vaicājumam “münchen germany”

Brauciens, kurš ir ierakojis jau daudzu ceļotāju sirdis. Brīnišķīgās pilis - Neišvānšteina, kas ir kā no pasaku grāmatas noskatīta un tiek uzskatīta par visas Bavārijas simbolu, un Linderhofa, kas Jūs noteikti pārsteigs ar savu greznību! Ikviena ceļotāja sirdi savaldzinās arī Oberammergau, kas ir viena no skaistākajām mazpilsētām ne tikai Vācijā, bet arī Eiropā. Jūs gaida arī aizraujošs brauciens uz vienu no skaistākajiem Austrijas pilsētam - Zalcburgu.
 
1.diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Tranzīta brauciens – Lietuva – Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Vācijas robežas.

2.diena

Ceļš līdz Bavārijai. Minhene.
Brokastis viesnīcā. Ceļš līdz Bavārijai. Minhene – Bavārijas galvaspilsēta. Ekskursija ar vietējo gidu Minhenē: Sv.Miķeļa baznīca un karaļa Ludviķa apbēdījuma vieta, Riharda Štrausa strūklaka, pilsētas slavenākā celtne – viduslaiku Dievmātes baznīca, valdnieku pils komplekss Rezidence, Nacionālais teātris, greznā Teatīniešu baznīca, vecais un jaunais rātsnams Marijas laukumā. Īpaši interesants ir jaunais rātsnams, fasādi rotā apburoša skulpturāla kompozīcija – Bavārijas hercogi, kūrfirsti, karaļi, svētie un alegoriskas figūras, fasādi papildina 85m augstais zvanu tornis ar pulksteņspēli. Plašo alus zāli Hofbrauhaus 1000 viesiem labprāt apmeklē katrs, kas ierodas Minhenē, tur vīri nacionālos tautas tērpos skandina bavāriešu treļļus un zvaniņus, smaržo skābēti kāposti, desiņas un alus. Īsti vāciska jautrības gaisotne un lieliski pavadīts vakars! Nakts viesnīcā pie Minhenes ( viesnīca var būt līdz 70 km no Minhenes !!!).

3.diena

Neišvānšteinas pils – Linderhofas pils - Oberammergau.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks viesnīcā vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Neišvānšteinas pils – Linderhofas
pils - Oberammergau (par papildus samaksu: 45 €). Izbraukšana uz Alpiem, kur apmeklēsim Bavārijas ķēniņa Ludviķa ievērojamāko pilis Neišvānšteinu un Linderhofu. Neišvānšteinas pils ir kā no pasaku grāmatas noskatīta, ar torņiem un tornīšiem, ar krāsainu un greznu interjeru. Tiek uzskatīta par visas Bavārijas simbolu un no pils paveras lieliska Alpu kalnu un apkārtnes ezeru panorāma. Karaliskais namiņš rokoko stilā Linderhofa pārsteidz ar greznību, pils pompozajā parkā izveidota Venus grota, Gulbju ezers un Marokāņu māja. Oberammergau ir viena no skaistākajām mazpilsētām Vācijā un Eiropā. Šīs pilsētiņas iedzīvotāji ir slaveni ar pasijas teatrālajiem uzvedumiem un kā arī lieliski kokgriezēji un fresku gleznotāji, tāpēc nelielie pilsētas nami ir izrotāti greznām freskām, kurās skatāmi pasaku varoņi, svētie un Bībeles vēstījumi. Nakts viesnīcā pie Minhenes ( viesnīca var būt līdz 70 km no Minhenes !!!).

4.diena

Zalcburga - Kimzee ezers - Kungu salas pils.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks viesnīcā vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Zalcburga- Kimzee ezers - Kungu salas pils (par papildus samaksu: 45 €). Bavārijas lielākais ezers Chiemsee. Brauciens ar kuģīti līdz Kungu salai, kuru 19.gs. nopirka Bavārijas ķēniņš Ludviķis II, lai uzbūvētu pili. "Mazās Versaļas" pils apmeklējums , pastaigas pils dārzā. Berhtesgādenes Alpi. Zalcburgas apskati kopā ar licenzētu gidu.Brīvais laiks Zalcburgā. Nakts viesnīcā pie Minhenes ( viesnīca var būt līdz 70 km no Minhenes !!!).

5.diena

Bamberga.
Brokastis viesnīcā. Pastaigas Bavārijas pilsētā Bambergā, kura tāpat kā senā Roma atrodas uz septiņiem pakalniem un tāpēc tiek dēvēta par „Frankonijas Romu”, bet Regnicas upes krastmalas zvejnieku kvartāls to pielīdzina „mazajai Venēcijai”. Pastaigas laikā apskatīsimies ūdenspili, rātsnamu, monumentālo viduslaiku Domu, bīskapu pilis. Brīvs laiks pusdienu pauzei. Nakts viesnīcā Polijā pie Vācijas robežas.

6.diena
Brokastis. Izbraukšana uz mājām. Ceļš caur Polijai, Lietuvai. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- izbraukuma ekskursija Nr.1: Neišvānšteinas pils – Linderhofas pils - Oberammergau: 45 €;
- izbraukuma ekskursija Nr.2: Zalcburga - Kimzee ezers - Kungu salas pils: 45 €;
Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
“ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = Maksājot Rīgā = 80.00 €/ 67.00 €
- bērniem līdz 13 gadiem (12.99)
- Alus kauss Hofbrauhaus: no 8.5 €;
- Neisvānšteinas pils: 12 €;
- Linderhofas pils: 8.50 €;
- Kungu salas pils: 9 €;
- Kuģītis līdz kungu salai: 8 €;

SVARĪGI!
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas
brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!
RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!
SIA "Via Bono" Brīvības iela 22, Ogre, LV- 5001
tālrunis 65071900
mob.tel: 26346644, 29433962