Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

KLASISKĀ ITĀLIJA

Ceļojuma ilgums:
8 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
19.10.2019- 26.10.2019329,00 Eur
21.12.2019- 28.12.2019279,00 Eur
27.12.2019- 03.01.2019296,00 Eur
Pieteikties
KLASISKĀ ITĀLIJA
ITĀLIJAS, SAN MARINO UN VATIKĀNA SKICES GRĀCA – VENĒCIJA – SAN MARINO – ROMA – VATIKĀNS – FLORENCE – PYRAMIDENKOGEL

Attēlu rezultāti vaicājumam “vatican italy”

1.diena
„Pretī jauniem iespaidiem…”
Izbraukšana no Rīgas. Ceļš caur Latviju. Lietuvu, Poliju. Pusdienu pauze Polijā ceļmalas krodziņā. Nakts 2* viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2.diena

„Alpu kalnu panorāma.Grāca...”
Brokastis*. Ceļš caur Čehiju, Austriju. Neliela pietura Štīrijas galvaspilsētā Grācā. Pilsēta, kas izvietojusies Muras upes abos krastos un piesaista tūristus ar savu seno un moderno arhitektūru, kas organiski iekļaujas apkārtējā vidē. „Iekarosim” ar liftu vai kājā pilskalnu, no kura paveras brīnišķīga panorāma uz vecpilsētu. Ceļa turpinājums pa Austriju, Itāliju. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorjā, Veneto reģionā. Ierašanās viesnīcā.

3.diena

„Venēcija - Adrijas jūras pērle...”
Brokastis*. Brauciens ar kuģīti pa Džudekas kanālu uz Venēciju. Piedāvājam kopā ar vietējo gidu (par papildus samaksu 20 €) izstaigāt pilsētas labirintu mazās, šaurās ieliņas, apskatīt laukumus, senās pilis, baznīcas un neskaitāmos tiltiņus. Ielūkosimies arī darbnīcā, kur meistars no karstas stikla masas ar šķērēm un knaiblēm mūsu priekšā uzburs stikla zirdziņu. Brīvs laiks, lai ieturētu maltīti un iepirktos Rialto tirdziņā, vai izbrauktu ar gondolu pa Venēcijas kanāliem. Pēcpusdienā pārbrauciens līdz Adrijas jūras kūrortam. Nakts 3* viesnīcā Rimini apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

4.diena

„Pundurvalstiņa San Marīno...”
Brokastis*. Turpinām ceļu uz senāko neatkarīgo valsti - San Marīno. No visām pusēm Itālijas ieskauta, tā atrodas Titāno kalnā un tā pakājē. Apskatīsim valdības pili, arbaletistu ieleju un vienu no trim cietokšņiem, kas lepni paceļas Titāno kalna gala. Vīnu un liķieru degustācija. San Marīno ir beznodokļu zona, kas dod iespēju izdevīgi iegādāties dažādas preces. Pēcpusdienā pārbrauciens pāri Apenīniem, kur mūsu acis priecēs galvu reibinoši kalni, ielejas, mazākās un lielākās kalnu ieskautas pilsētiņas. Nakts 3* viesnīcā pie Romas. Ierašanās viesnīcā.

5.diena

„Roma un Vatikāns...”
Brokastis*. Ekskursija uz Romu un Vatikānu (par papildus samaksu 35 €). Roma - Caput Mundi- Pasaules Galva. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Majestātiskais senās Romas centrs - Romas forums, Venēcijas laukums, visu dievu templis - Panteons, Trevi strūklaka un Navona laukums. Brīvs brīdis kārtīgai, stiprai itāļu kafijai un gardai picai. Pēcpusdienā apskatīsim Sv. Pētera laukumu un Sv.Pētera baziliku. Pārbrauciens līdz viesnīcai 3* Toskānas reģionā. Ierašanās viesnīcā.

6.diena

„Florence-renesanses pilsēta...”
Brokastis*. Ekskursija uz Florenci (par papildus samaksu 45 €). Ekskursija vietējā gida pavadībā. Pilsēta, kuru par vienu no pasaules izcilākajiem centriem padarījuši mākslinieki, tādi kā, Džoto, Botičelli, Mikelandželo, Donatello, Leonardo un citi. Bet pasaules literatūrā un zinātnē neizdzēšamas pēdas atstājuši Galileo, Dante, Makjavelli, Petrarka, Bokačio un citi. Kopā ar vietējo gidu izstaigāsim kompakto pilsētas vēsturisko centru, vērojot senās pilsētas celtnes un klausoties vēstures liecībās. Brīvais laiks pirkumiem izslavētajā Florences tirgū, pusdienu pauze. Pēcpusdienā ceļa turpinājums uz Itālijas ziemeļiem. Nakts 3* viesnīcā Veneto reģionā. Ierašanās viesnīcā.

7.diena

„Reiz jau redzētas vietas...”
Brokastis*. Laiks ceļā vērojot brīnišķīgo Alpu ainavas skatus. Apstāšanās uz fotopauzi. Pyramidenkogel - 851 m v.j.l. tas ir augstākais koka tornis pasaulē, no tā paveras brīnišķīgs skats uz gleznainajiem Kārintijas ezeriem. Ceļa turpinājums. Austrija. Čehija. Nakts 2* viesnīcā Čehijas teritorijā, Ostravas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

8.diena

„Un atkal mājās!..”
Brokastis*. Ceļš caur Poliju, Lietuvu. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris),
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 140 €
• piemaksa par papildvietu autobusā 120 €
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports

Papildus izdevumi ekskursijām pēc izvēles:
Ekskursija Venēcijā 20 €, Ekskursija uz Romu 35 €, Ekskursija uz Florenci 45 €.
Pilna ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 90 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno ekskursiju
paketi pirms ceļojuma cena 80 €, bērniem līdz 14g. 70 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai
grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Grācas pilskalna lifts 1,50 €, Kuģītis Venēcijā 20 €, Dienas metro biļete Romā 7 €, Sabiedriskais transports Florencē 5 €, Austiņas ekskursijās 7.50 €, Pilsētu nodoklis, Pyramidenkogel 14 €.

SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!
RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!
SIA "Via Bono" Brīvības iela 4B, Ogre, LV- 5001
tālrunis: 65071900
mob.tel: 26346644, 29433962
                                     e-pasts: info@viabono.lv