Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

ALBĀNIJA UN ZIEMEĻGRIEĶIJA

Ceļojuma ilgums:
12 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
18.08.2018- 29.08.2018410,00 Eur
15.09.2018- 26.09.2018410,00 Eur
Pieteikties
Šibenika, Tivata, Budva, Tirāna, Kruja, Berata, Saranda, Kerkira, Joannīna, Korča, Kotora, Vīne

1. diena
“Rīga – Dienvidpolija”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā.

2. diena
“Dienvidpolija – Šibenika– Horvātijas dienvidi”
Brokastis. Ceļš pa Čehiju, Austriju, Slovēniju. Horvātija. Pauze Šibenikā (Šibenik/Sebenico). Ceļš pa Horvātiju, Bosniju un Hercegovinu. Nakts – viesnīcā Horvātijas dienvidos.

3. diena
“Horvātijas dienvidi – Kotora – Budva – Durresas apkaime”
Melnkalne. Brīvais laiks vienā no interesantākajām Melnkalnes pilsētām – Tivatā (Tivat/Teodo). Skaistākā jahtu marina Melnkalnē. Boka Kotorska – līcis, kuru dēvē par Eiropas vistālāko dienvidu fjordu. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens Budvu. Budva (Budva) – Budvas Rivjēras centrs. Budvu dēvē par Melnkalnes tūrisma galvaspilsētu. Budvas vecpilsēta ir izvietojusies uz nelielas pussalas un tajā apskatāma virkne vēsturisku pieminekļu – baznīcas un klosteri, venēciešu pilsētas mūri, kā arī mākslas galerijas un nelieli muzeji. Atpūta pie jūras. Ceļš pa Melnkalni, Albāniju. Nakts - viesnīcā Durresas (Durrës) apkaimē.

4. diena
“Durresas apkaime – Tirāna – Kruja – Durresas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Tirānu un Kruju. Albānijas galvaspilsēta Tirāna (Tiranë): Skanderbega laukums, Et'Hem Bey mošeja, Pulksteņtornis, valdības ēkas, Nacionālais vēstures muzejs, Universitāte, Blokku kvartāls. Albānijas nacionālā varoņa Skanderbega dzimtā pilsēta Kruja (Krujë). Vecais tirdziņš ar iespēju iegādāties vietējus izstrādājumus, Krujas pils. Nakts - viesnīcā Durresas apkaimē.

5. diena
“Durresas apkaime – Berata – Durresas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Beratu. UNESCO pasaules mantojuma sarakstā iekļautā Berata (Berati) – “tūkstoš logu pilsēta”, kas saglabājusi viduslaiku kolorītu. Beratas pils, Goricas kvartāls. Atgriešānas viesnīcā. Atpūta pie jūras. Nakts - viesnīcā Durresas apkaimē.

6. diena
“Durresas apkaime – Saranda – Grieķijas ziemeļrietumi
Brokastis. Gleznains ceļš gar Adrijas jūras un Jonijas jūras piekrasti. Llogaras kalnu pāreja, no kuras pavēras neaizmirstami Jonijas jūras piekrastes skati. Atpūta pie Jonijas jūras Sarandas (Sarandë) kūrortpilsētā - “visrietumiskākā” Albānijas kūrortā. Nakts - viesnīcā Grieķijas ziemeļrietumos.

7. diena
“Grieķijas ziemeļrietumi – Kerkira – Joannīnas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Korfu salu. Pārbrauciens ar prāmi uz Korfu (Κέρκυρα /Corfù) salu. Iepazīšanas ar salas galvaspilsētu – Kerkiras (Κέρκυρα ) pilsētu: Spianada, Vecā Citadele, Jaunā Citadele, Sv. Spiridona baznīca. Eksistē uzskats, ka Kerkiras pilsēta ir visskaistākā pilsēta Grieķijā. Brīvais laiks. Atgriešanās kontinentā. Ceļš pa Grieķiju. Nakts - viesnīcā Joannīnas apkaimē.

8. diena
“Joannīnas apkaime – Joannīna – Korča – Albānijas ziemeļi”
Brokastis. No rīta pauze Joannīnā (Ιωάννινα ) pie Joannīnas ezera. Pārbrauciens uz Albānijas austrumiem. Korča (Korçë) - Austrumalbānijas kultūras centrs. Lielākā pareizticīgo baznīca Albānijā, sena 15. gs. mošeja, parki, kalnu skati. Ceļš pa Albāniju. Nakts - viesnīcā Albānijas ziemeļos.

9. diena
“Albānijas ziemeļi – Priština – Kosovo Poļe – Albānijas ziemeļi”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Kosovu. Kosova (Kosova/Косово). Priština (Приштина/Prishtinë) - jaunizveidotās Kosovas “valsts” galvaspilsēta. Kosovo Poļe (Косово Поље) – serbju un turku armiju vēsturiskas kaujas vieta. Nakts - viesnīcā Albānijas ziemeļos.

10. diena
“Albānijas ziemeļi – Kotora – Horvātijas dienvidi”
Brokastis. Ceļš pa Albāniju, Melnkalni. Kotora (Kotor). Šo nocietināto pilsētu dēvē par Melnkalnes „jūras vārtiem”. Pauze vecpilsētā. Ceļš pa Melnkalni, Horvātiju. Nakts – viesnīcā Horvātijā.

11. diena
“Horvātijas dienvidi – Vīne – Dienvidpolija”
Brokastis. Ceļš pa Horvātiju, Slovēniju, Austriju. Austrijas galvaspilsēta Vīne (Wien). Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanās ar Vīni. Rātsnams, parlamenta ēka, Ringstraße, valsts Opera, Sv. Stefana katedrāle, Hofburgas pils, Marijas Terēzes laukums. Ceļš pa Austriju, Čehiju. Nakts – viesnīcā Polijas dienvidos.

12. diena
“Dienvidpolija – Rīga”
Brokastis. Polija. Lietuva, Latvija. Ierašanās Rīgā – vēlu naktī.

Cenā ietilpst:
- brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris),
- naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas,
- brokastis viesnīcās pēc programmas,
- ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot
pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

Papildus izdevumi:
- Brauciens uz Budvu - 15€,
- brauciens uz Tirānu un Kruju - 35€,
- brauciens uz Beratu - 30€,
- brauciens uz Korfu salu (ieskaitot kuģu biļetes) – 55 €,
- brauciens uz Kosovu - 45€,
- iepazīšanās ar Vīni - 10€
Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%.
- AAS Balta medicīniskā apdrošināšana – no € 0.90 dienā.