Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

MASKAVAS UN KRIEVIJAS ZELTA LOKA PILSĒTAS

Ceļojuma ilgums:
6 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
31.07.2018- 05.08.2018210,00 Eur
Pieteikties

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Maskava: Sarkanais laukums, Kremlis, Tretjakova galerija – Sergijevposada: Troicas Sergija lavra, Uspenskas katedrāle – Vladimira: Dmitrija katedrāle – Suzdaļa: Spasojevfimjevas klosteris – Maskava: Ieroču palāta

1. diena

Izbraukšana no Rīgas dienas otrajā pusē. Nakts ceļā.

2. diena

Ierašanās Maskavā. Karstas brokastis kafejnīcā. Maskavas apskates ekskursija ar autobusu: Vorobjovu kalnu gleznainās nogāzes, Maskavas Universitāte, memoriālais komplekss Poklona kalnā. Kristus Glābēja dievnama apmeklējums. Tretjakova galerijas apmeklējums – krievu glezniecības, grafikas un tēlniecības kolekciju krātuve, viena no plašākajām krievu mākslas kolekcijām pasaulē. Šeit glabājās vairāk kā 180 tūkstošu dārgumu, tai skaitā „Meitene ar persikiem” Valentīns Serovs, „Trīsvienība” Andrejs Rubļovs, un daudzi citi. Pēc ekskursijas, pārbrauciens uz viesnīcu. Iekārtošanās viesnīcā. Ir iespēja paēst pusdienas viesnīcas restoranā. Brīvs laiks. Nakts viesnīcā Maskavā.

3. diena

Brokastis zviedru galds. Pēc vēlēšanās, izbraukuma ekskursija uz Sergijevposadu. Pārbrauciens uz Sergijevposadu. Troicas Sergija lavras apmeklējums. Vairāku gadsimtu garumā Troicas Sergija lavra ir visgodājamākais krievu svētums, lielākais garīgās apgaismības un kultūras centrs. Klostera ansambļa senākā celtne ir Trejādības katedrāle – pirmā akmens celtne klostera teritorijā. Katedrāles iekšējo apdari veica ģeniālie senās Krievijas meistari - Andrejs Rubļovs un Daņiils Čornijs. Trejādības katedrālē atrodas godājamākā krievu svētā - Radoņežas Sergija kapenes. Pēc pirmā krievu cara Ivana Bārgā pavēles klostera centrālajā laukumā tika uzcelta Uspenskas katedrāle. Jūs redzēsiet lavras Zvanu torni – visaugstāko Krievijā, Ēdamistabu, apmeklēsiet svētavotu. Pusdienas pilsētas kafejnīcā. Atgriešanās Maskavā, viesnīcā. Brīvs laiks. Vakarā Jūs varat apmeklēt vienu no Maskavas teātriem, vai baudīt vakara pastaigu Maskavas ielās, ieejot kādā omulīgā kafejnīca. Nakts viesnīcā Maskavā.

4. diena

Brokastis zviedru galds. Pēc vēlēšanās, izbraukuma ekskursija „Vladimira un Suzdaļa”. Vladimira nosaukta leģendārā Vladimira Monomaha vārdā. Vladimiras pilsētas apskates ekskursijas laikā Jūs redzēsiet: «Zelta vārtus» - unikālu vēsturisku un inženiertehnisku XII gs. Senās Krievzemes pieminekli; Uspenskas katedrāli – vienu no vissenākajiem Krievijas svētumiem. Katedrāles iekšējo apdari veica Andrejs Rubļovs un Daņiils Čornijs. Rubļova freskas Vladimirā – senās krievu mākslas izcilie paraugi. Dmitrija katedrāle – senās krievu arhitektūras pērle. Pusdienas pilsētas kafejnīcā.

Izbraukšana uz Suzdaļu. Suzdaļas pilsētas apskates ekskursija. Suzdaļas kremlis – muzejs ar neskaitāmām ekspozīcijām par Suzdaļas zemes vēsturi, klosteru un baznīcu dārgumiem, senkrievu glezniecību un lietišķo mākslu. Spasojevfimjevas klosteris. Koktēlniecības muzejs. Atvestās no Vladimiras apgabala dažādiem ciemiem un sādžām baznīcas, mājas, klētis un dzirnavas parāda krievu koka arhitektūras kolorītu. Vakariņas pilsētas kafejnīcā.

Atgriešanās Maskavā, viesnīcā. Brīvs laiks. Nakts viesnīcā Maskavā.

5. diena

Brokastis zviedru galds. Izbraukšana no viesnīcas ar mantām. Ekskursija Maskavas Kremļa teritorijā ar katedrāles apmeklējumu: Uspenskas katedrāle –vissenākais dievnams Katedrāles laukumā, Blagoveščenskas un Arhangeļskas katedrāles, Ivana Bārgā zvanu tornis, Carienes zelta palāta, vislielākais pasaules zvans – „Carj Kolokol”, XVI gadsimta kaujas tehnikas brīnums – lielgabals „Carj Puška”. Krievijas dārgumu krātuves – Ieroču palātas apmeklējums gida pavadībā. Plaši pazīstama dārglietu krātuve, kurā ir vairāk kā 4000 unikāli eksponāti. Kājāmgājēju ekskursija: Sarkanais laukums, Vasīlija Svētlaimīgā katedrāle, Vēstures muzejs, Mauzolejs, Kazaņas katedrāle, Voskresenskas vārti, Aleksandra dārzs un Manēžas laukums. Brīvais laiks. Jums būs iespēja pastaigāties pa Veco un Jauno Arbatu, apmeklēt kādu Jums iepatikušos kafejnīcu vai veikalu, izbraukt ar kuģīti pa Maskavas upi. Vakarā izbraukšana uz Rīgu. Nakts ceļā.

6. diena

Ierašanās Rīgā pirmajā dienas pusē.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”/atzīmētas ar „*”
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

Papildus izdevumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • Vīza uz Krievijas Federāciju (Latvijas pilsoņiem)
 • Ekskursiju apkalpošana un ieejas biļetes programmā norādītajos muzejos vietējā gida pavadībā: apskates ekskursija Maskavā, Sarkanais laukums, ekskursija Kremļa teritorijā, Ieroču palāta, Tretjakovas galerija - ir obligāta, ja vēlaties ekskursijas un tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā: 50 EUR pieaugušais / 45 EUR bērni līdz 16 gadu vecumam (neieskaitot).
 • Izbraukuma ekskursija uz Sergijevposadu: ekskursiju apkalpošana, ieejas biļetes programmā norādītajos muzejos vietējā gida pavadībā un pusdienas: iekļautas cenā: 45 EUR
 • Izbraukuma ekskursija Vladimira un Suzdaļa: ekskursiju apkalpošana, ieejas biļetes programmā norādītajos muzejos vietējā gida pavadībā, pusdienas un vakariņas: iekļautas cenā: 50 EUR
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 80 EUR
 • Papildvieta autobusā – 90 EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.

Svarīga informācija:

 • Krievijas Federācijas vīzas noformēšanai ir nepieciešama pase un 1 fotogrāfija (3,5x4,5cm, krāsaina uz balta fona). Vīza aizņem 11 darba dienas. Pases derīguma termiņām ir jābūt lielākam par 6 mēnešiem no tā datuma, kurā atgriežamies no Krievijas. Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Ārvalstu pilsoņiem nepieciešama reģistrācija. Reģistrācijas cena viesnīcā no 200 RUB.
 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī.
 • Jābūt: Privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā. Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) Krievijas Federācijā nedarbojās.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.