Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

VĀCIJA - DĀNIJA - ZVIEDRIJA

Ceļojuma ilgums:
6 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
22.07.2018- 27.07.2018380,00 Eur
Pieteikties
Berlīne, Lībeka, Kopenhāgena, Kronborga, Ēresunda tilts, Malme, Egeskova, Odense, Hamburga

1.diena
“Rīga – Rietumpolija”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

2.diena
“Rietumpolija – Berlīne – Lībeka – Ziemeļvācija”
Brokastis. Vācija. Berlīne (Berlin) – Vācijas galvaspilsēta. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – iepazīšanās ar Berlīni. Aleksandra laukums, Sv. Marijas baznīca, Doma baznīca, Muzeju sala, Humboldta universitāte, Operas teātris, Brandenburgas vārti, Reihstāgs, Rietumberlīnes zoodārzs, ķeizara Vilhelma piemiņas baznīca, Kurfürstendamm. Lībeka (Lübeck) – pilsēta Šlēsvigā-Holšteinā. Senlaikos Lībeku dēvēja par “Hanzas Savienības un Baltijas jūras karalieni”. Nakts – viesnīcā Ziemeļvācijā vai Dānijā.

3.diena
“Dānijas dienvidi – Kopenhāgena – Kronborga – Malme – Dānijas dienvidi”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Kopenhāgenu, Kronborgu un Malmi. Kopenhāgena (København) – Dānijas galvaspilsēta. Pastaiga pa pilsētu: Kristianborgas pils, Dievmātes baznīca, Šarlottenborgas pils, Nyhavn, Rozenborgas pils - bij. kāraļu rezidence, “Nāriņa”. Pārbrauciens uz ziemeļiem. Kronborgas (Kronborg) nocietinātās pils apskate no ārpuses. Tā ir viena no nozīmīgākajām renesanses pilīm Ziemeļeiropā. Pilī notika lielākā daļa Viljama Šekspīra lugas "Hamlets" darbības. Pārbraukšana uz Zviedriju. Zviedrijas pilsēta Malme (Malmö). Vecpilsēta (Gamla staden): Stortorget, Lilla torg, rātsnams, Sv. Pētera baznīca, pilsētas parki, cietoksnis. Pārbraukšana uz Dāniju pa Ēresunda līniju (Øresundsforbindelsen/Öresundsförbindelsen). Ēresunda līnija jeb savienojums iekļauj 7845 m garo Ēresunda tiltu, makslīgo salu un 4050 m garo tuneli. Atgriešanās viesnīcā. Nakts – viesnīcā Dānijas dienvidos.

4. diena
“Dānijas dienvidi – Egeskova – Odense – Dānijas dienvidi”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Egeskovu un Odensi. Egeskovas (Egeskov) pils – Fīnas salā. Šī ir renesanses stilā 1554. gada celtā romantiskā pils, viens no interesantākajām arhitektūras pieminekļiem Dānijā. Odense (Odense) - trešā lielākā pilsēta Dānijā, Fīnas salas centrs, rakstnieka Hansa Kristiana Andersena dzimtā pilsēta. Pastaiga vecpilsētā.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts – viesnīcā Dānijas dienvidos.


5. diena
“Dānijas dienvidi – Hamburga – Rietumpolija”
Brokastis. Hamburga (Hamburg) – nozīmīgā pilsēta Vācijas ziemeļos. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – iepazīšanās ar Hamburgu. Ceļš pa Vāciju, Poliju.
Nakts – viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.


6. diena
“Rietumpolija – Rīga”
Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Ierašanās Rīgā - vēlu naktī.

Cenā ietilpst:
- brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris),naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas,
-
brokastis viesnīcās pēc programmas,
- ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot
pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”

Papildus izdevumi:
- iepazīšanās ar Berlīni – 15€,
- iepazīšanās ar Hamburgu – 15€,
- brauciens uz Kopenhāgenu, Kronborgu, Malmi – 55€,

- brauciens uz Egeskovu, Odensi – 45€
Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%.
- Egeskovas pils biļete - 190 DKK,
- AAS Balta medicīniskā apdrošināšana – no € 0.90 dienā.