Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

ZIEDU PARĀDE UN SIERU PARADĪZE HOLANDĒ

Ceļojuma ilgums:
6 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
18.04.2018- 23.04.2018240,00 Eur
Pieteikties
AMSTERDAMA – KEUKENHOFA ZIEDU DĀRZS - HĀGA – DELFTA – ZIEDU PARĀDE - BRISELE

ziedu parade3.jpg

1.diena
„Un ceļojums sākās...”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2.diena
„Pretī jauniem iespaidiem...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Vācija. Pusdienu pauze. Laiks ceļā. Nīderlande. Ierašanās Amsterdamā. Iesakām izbraukt aizraujošā izbraucienā ar kuģīti pa daudzajiem pilsētas kanāliem. Piedāvājam pilnvērtīgu pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā, kuras laikā Jums būs iespēja iepazīt pilsētu no dažādiem skatu punktiem (par papildus samaksu 20 €): Raudu tornis, Damrak rajons, Sv. Nikolasa baznīca, Dam laukums, Karaļa pils. Jūs uzzināsiet ne tikai pilsētas vēsturi, bet arī šīs pilsētas naksnīgos noslēpumus un daudzi no tiem, iespējams, pārsteigs, jo šeit ir atļauts daudz... Nakts 3* viesnīcā Amsterdamas.apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3.diena
„Diena ziedu pasaulē un Holandes „rozīnītes...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā "Diena ziedu pasaulē un Holandes rozīnītes" (par papildus samaksu 45 €). Keukenhofa ziedu dārzs.
. Pastaigājoties pa parku, nepamet sajūta, ka esat nonākuši milzīgā ziedu izstādē, iespējams baudīt tās neparastās izjūtas, kas rodas no vēlīnās ziemas pelēcības pēkšņi
nonākot sulīgi zaļojošā pavasarī. Tālāk dodamies uz Hāgu - tā ir viena no apbrīnojamākajām pilsētām Holandē. Pateicoties vairumam pieminekļu,
vēsturiskajiem rajoniem, kuri atrodas gleznainā Ziemeļjūras krastā, atstās neaizirstamus iespaidus. Hāga pazīstama kā „miera un taisnības” pilsēta, to dēvē arī par ”pilsētu – rezidenci”, tas tāpēc, ka tās elegantajos rajonos dzīvo Holandes karaliskās dinastijas pārstāvji. Pastaiga Delftā - vienā no vecākajām Nīderlandes pilsētām. Kopš 17. gadsimta Delfta ir izslavēta keramikas preču dēļ, jo tur ražo slaveno zilibalto Delftas porcelānu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Amsterdamas apkaimē.

4.diena
„Ziedi, siers un gleznas...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā "Ziedi, siers un gleznas" (par papildus samaksu 35 €). 21.aprīlī Nīderlandē notiks ikgadējā ziedu parāde - gājiens. Šogad gājiena tēma "Kultūra". Ziedu gājienu atklās Nordvijkas pilsētā un tas notiks 40 km garumā līdz pat Hārlemas pilsētai. Parādē piedalīsies 20 milzīgas ziedu platformas, aptuveni 30 dažādu luksusa auto, kuri būs dekorēti ar simtiem tūkstošiem dažādu ziedu, kā arī mūzikas grupas. Apmeklēsim saimniecību Rembrandt Hoeve, kurā jau vairākus gadu desmitus grebj koka tupelītes un darina sieru. Apmeklējuma laikā Jums būs iespēja dzirdēt interesantu stāstījumu par siera vārīšanas procesu, varēsiet arī to nobaudīt, gan arī iegādāties. Dienas turpinājumā dodamies baudīt Amsterdamu! Brīvais laiks Amsterdamā. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Briseles apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

5.diena
„Eiropas galvaspilsēta - Brisele...”
Brokastis*. Brisele – Beļģijas galvaspilsēta - allaž skaista. Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildu samaksu 20). Grand place ir viens no skaistākajiem un elegantākajiem gotiskā stila laukumiem ar 15.gs. pilsētas Rātsnamu. Netālu no tā atrodas Čurājošā puisēna statuja. Nelielos omulīgos restorāniņos kuru ir liels daudzums, pilsētas centrā bagātīga karstās šokolādes izvēle. Iespēja panašķoties ar flāmu vafelēm, kā arī ar beļģu cepumiem ar mandelēm. Laiks ceļā. Vācija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

6. dienas
„Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

sieri holande.jpg

Samaksas kārtība:
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 150
• piemaksa par papildvietu autobusā € 110
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (no 65 līdz 74 gadiem 10.80 €)

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Diena ziedu pasaulē un Holandes „rozīnītes” 45 €,
Izbraukuma ekskursija „Ziedi, siers un gleznas” 35 €.

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 80 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 70 €, bērniem līdz 14g. 60 €.

Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Pilnvērtīga ekskursija Amsterdamā 20 €;
Kuģītis Amsterdamā 16 €;
Keukenhofa ziedu dārza ieejas biļete 18 €;
Mdm Tiso vasku figūru muzejs 23 €;
Van Goga muzejs 14 €,
Apskates ekskursija Briselē 20 €
2017. gada izmaksas

Atcerieties, ka...
• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.
• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)