Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

ASV dimanta izlase

Ceļojuma ilgums:
16 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
25.04.2020- 10.05.20203375,00 Eur
Pieteikties
Attēlu rezultāti vaicājumam “kanjoni”

Lidojums Rīga – Sanfrancisko.
Romantiskā Zelta vārtu tilta un mazo, stāvo ieliņu pilsēta Sanfrancisko. Yosemite nacionālais parks – majestātiski kalni un meži, kas ilgu laiku kavēja kolonistu nokļūšanu līdz okeānam. Nāves ielejas nacionālais parks – vieta, kur izjust lielāko augstuma kontrastu: atrodoties ~80 m zemāk par jūras līmeni, redzamas 3000 m augstas kalnu smailes. Daudziem veiksmi nesošā spēlmaņu galvaspilsēta Lasvegasa, kuras neona gaismu atspīdumi debesīs vakaros redzami jau simtiem kilometru no pilsētas. Rozā kanjoni un klintis Zion nacionālajā parkā. Elpu aizraujošais Horseshoe Bend skatu punkts. Gaismas spēles pasakainajā Antilopes kanjonā – viens no neaizmirstamākajiem ceļojuma mirkļiem. Povela ezers. Inženieru meistardarbs – Glen Canyon dambis. Brīsas kanjona nacionālais parks – sarkanu klints kolonnu mežs. Lielais kanjons, kur var stundām stāvēt un vērot, kā saules stari apmirdz rūsganās klintis un Kolorādo upi tālu lejā. Slavenā 66. šoseja. Mežonīgo Rietumu vizītkarte un vesternu tēva Džona Veina zemeMonument Valley. Calico spoku pilsēta – pamesta kovboju pilsētiņa. Eņģeļu un Holivudas pilsēta Losandželosa, vietas, kas asociējas ar amerikāņu filmām un seriāliem. Elitārās Klusā okeāna pludmales Venice Beach un Santa Monica, kur filmēts kulta seriāls Pludmales patruļa (Baywatch).
Lidojums Losandželosa – Bufalo.
Viens no pasaules skaistākajiem un varenākajiem ūdenskritumiem Niagāra – ūdenskrituma apskate gan no ASV, gan Kanādas puses.
Lidojums Bufalo – Ņujorka.
Debesskrāpju pilsēta un pasaules metropole Ņujorka: demokrātijas simbols Brīvības statuja, Empire State ēka, Centrālparks, Taimskvērs, Brodveja un Bruklinas tilts.
Lidojums Ņujorka – Rīga.

SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM
JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!

RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!
SIA"Via Bono" Brīvības iela 4-B, Ogre, LV- 5001
Tālrunis: 65071900
Mob.tel.: 26346644, 29433962