Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Turku delikateses

Ceļojuma ilgums:
8 dienas
Ēdināšana:
HB
Ceļojuma datumi:
15.08.2019- 22.08.2019559,00 Eur
12.09.2019- 19.09.2019559,00 Eur
Pieteikties
Turku delikateses

Attēlu rezultāti vaicājumam “PAMUKKALE”


PAMUKKALE • HIEROPOLE – DALJANA – MARMARISA – RODA – SAKLIKENTA • TLOSA • JAKA – KASA • KEKOVA • PATARA – GOCEKAS LĪCIS • JASIKA • TERSANE

Ideāla programma tiem, kuri meklē mierīgu atpūtu pie dabas, kā arī tiem, kuri vēlas atpūsties no ikdienas dzīves un atklāt sev unikālas vietas. Pasakaini skati, zeltaino smilšu pludmales, dabas brīnumi un noslēpumainas pilsētas garantē šī saulainā ceļojuma unikalitāti. Programmā ir iekļauti visskaistākie Turcijas dienvidrietumu nostūri. Sākumā neaizmirstamu pieredzi sniegs Pamukkale – dabas brīnums, kas ir iekļauts Vispasaules mantojuma UNESCO sarakstā, tā ir „obligāta” apmeklēšanas vieta visiem, kas brauc uz Turciju. Pēc tam sekos atpūta Marmarisā vai interesants piedāvājums: fakultatīva ekskursija ar prāmi līdz populārajai Grieķijas Rodas salai. Daudz emocijas sniegs arī ekspedīcija pa „turku Amazoni”, t.i., kruīzs pa Daljanas upi. Iespēja baudīt pastaigupar visgarāko un dziļāko aizu visā Turcijā – Saklikentas aizu. Tūres izskaņā – lielisks kruīza piedzīvojums aptverot 12 salas, gleznaino Kasas pilsētu un atpūtu Pataras unikālajā pludmalē. Tostarp ir vērts arī pagarināt sev atvaļinājumu vēl dažas dienas garumā, jūsu izvēlētajā viesnīcā jūras krastā. Turcijas maršruta kopējais garums ir aptuveni 1180 km un aptuveni 30 jūras jūdzes.

CEĻOJUMU PROGRAMMA:

1. DIENA.
Ceļotāju pulcēšanās lidostā. Tiešais reiss uz Bodrumu. Transfērs uz viesnīcu, iemitināšanās, brīvais laiks, vakariņas un naktsmiers.
2. DIENA. PAMUKKALE – HIEROPOLE (maršruts: aptuveni 480 km)
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brauciens uz PAMUKKALI – dabas brīnums, kas ir iekļauts UNESCO sarakstā. Pamukkale – tās ir baltas kaļķakmens terases, kas tiek uzskatīta par vienu no populārākajām ievērības cienīgajām vietām Turcijā. HIEROPOLES drupu apmeklējums, pilsēta, ko II gadsimtā pirms mūsu ēras dibināja Pergamas valdnieks – Eumeness II, kur līdz pat mūsdienām ļoti labā stāvoklī ir saglabājies antīkais teātris. Brīvais laiks pastaigām pa baltajām terasēm un peldei termālajā baseinā, kas tiek dēvēts par Kleopatras baseinu (par papildu samaksu uz vietas). Transfērs uz viesnīcu. Iemitināšanās, vakariņas un naktsmiers.
3. DIENA. DALJANA (maršruts: aptuveni 140 km)
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Transfērs uz DALJANAS ostu. Kruīzs pa Daljanas upi, kas tiek dēvēta par „Turcijas Amazoni”, pateicoties tostarp esošās faunas un floras pārbagātībai. Laiks atpūtai un peldei UNESCO aizsargātajā pludmalē, kur ir iespējams sastapt izmirstošo gigantisko jūras bruņurupuču sugu Kareta-Kareta (Caretta-carreta). Atpakaļceļā trakulīgas izklaides populārajās dubļu vannās (par papildu samaksu uz vietas) un seno kapeņu apskate, kas ir izveidotas augstu klintīs. Brauciens uz Fethijes apkaimi. Iemitināšanās viesnīcā, vakariņas un naktsmiers.
4. DIENA. MARMARISA - RODA
Brokastis. Brīvais laiks vai fakultatīvā ekskursija visas dienas garumā uz Rodas salu (par atsevišķu samaksu uz vietas). Roda – viena no vispopulārākajām Grieķijas salām, kas ir pazīstama ar savām brīnišķīgajām pludmalēm un labi saglabājušos viduslaiku pilsētu. Ierašanās MARMARISĀ, pārcelšanās ar prāmi uz RODAS salu. Pastaiga pa brīnišķīgo vecpilsētu, kas ir ietverta UNESCO sarakstā. Tostarp maršrutā: Mandraki osta, ko senatnē aizsargāja Rodas koloss, viens no septiņiem pasaules brīnumiem, monumentālie pilsētas vārti, Diženo maģistru pils, kas dominē virs 14. gadsimta nocietinājumiem. Lieliska iespēja sajust īstu Grieķijas atmosfēru, pateicoties gleznainajām pludmalēm, dzīvīgajiem restorāniem un kafejnīcām. Atgriešanās Turcijā. Transfērs uz viesnīcu, vakariņas un naktsmiers.
5. DIENA. SAKLIKENTA – TLOSA – JAKA (maršruts: aptuveni 100 km)
Brokastis. Brauciens uz SAKLIKENTU, kur atrodas „paslēptā pilsēta” – aiza, kas ir izveidojusies klintīs tūkstošu gadu garumā ar Karačai upes palīdzību, aizas garums ir 18 kilometri un 300 metru augstums. Un līdz 1993. gadam neviens nevarēja pāriet pāri šai aizai. Vēlāk seko TLOSAS apmeklējums, kas ir viena no visvecākajām un nozīmīgākajām senās Likijas pilsētām, pārsteidzoša vieta augstas klints kraujā. Pusdienu pauze un atpūta brīnišķīgajā JAKA parkā. Paklāju fabrikas apmeklējums. Atgriešanās viesnīcā, vakariņas un naktsmiers.
6. DIENA. KASA – KEKOVA – PATARA (maršruts: aptuveni 220 km)
Brokastis. Brauciens pa gleznainu maršrutu uz KASAS ostu. Došanās uz KEKOVAS salu. Kruīza ietvaros ir paredzēts laiks peldei un atpūtai. Pārcelšanās uz Kekovas salu, kura senatnē tika kalpojusi par jūrnieku patvēruma vietu, kā arī par kuģu remonta vietu. Iespēja raudzīties no Batik – Serirom kuģa klāja – uz salas ēkām, kas nogrima zemestrīces rezultātā.  Tās atrodas aptuveni 1-4 metru dziļumā zem ūdens. Sakarā ar to, ka tajā netika veikti arheoloģiskie pētījumi, nogrimusī pilsēta paliek par neizskaidrojamu noslēpumu. Atgriešanās ostā un pārbrauciens uz Pataras pilsētu. Laiks atpūtai PATARAS 20 kilometrus garajā pludmalē, ko ieskauj kalni un kāpas. Atgriešanās viesnīcā, vakariņas un naktsmiers.
7. DIENA. GOCEKAS LĪCIS – JASIKA – TERSANE (maršruts: aptuveni 240 km)
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Transfērs uz Fethijes ostu. Došanās Gocekas līča virzienā, kas ir populārs ar saviem unikālajiem skatiem un gleznainajām salām. Kruīzs uz 12 salām tas ir teicama iespēja pavadīt visu dienu paradīzes apskāvienos. Priežu meži, smilšainas pludmales un kristāldzidrs ūdens – ideāli apstākļi atpūtai un relaksācijai. Dienas garumā brīvais laiks peldei, sauļošanai un atpūtai pludmalē. Pietauvošanās pie Jasikas salām. Pēc tam pārcelšanās uz lielāko Gocekas līča salu – Tersanes salu, kura kādreiz kalpoja par kuģu būvētavu. Līdz pat 20. gadsimta sākumam salu apdzīvoja grieķi. Atgriešanās Fethijes ostā. Brauciens uz Bodrumu. Iemitināšanās viesnīcā, vakariņas un naktsmiers.
8. DIENA.
Brokastis. Brīvais laiks (atkarībā no izlidošanas laika). Izvākšanās no viesnīcas un transfērs uz Bodrumas lidostu. Lidojums uz Latviju. Tiem viesiem, kuri vēlas pagarināt savu atpūtu: brokastis, izvākšanās no viesnīcas, transfērs uz izvēlēto viesnīcu.

IEKĻAUTS TŪRES MAKSĀ:
7 naktis viesnīcās *** pilsētā vai pilsētu tuvumā: 2 Bodrumā, 1 Pamukkalē, 4 Fethije; divvietīgie numuri (pastāv iespēja papildus novietot 1 guļamvietu) ar vannas istabu un kondicionieri.

BEZ MAKSAS:
1. Obligātie maksājumi, kas tiek maksāti uz vietas: ieejas biļetes un licenzēta gida pakalpojumi: aptuveni 125 EUR no personas, tējas nauda: aptuveni 15 EUR no personas.
2. Vīzas: Latvijas pilsoņiem – nav vajadzīgas (līdz 90 dienam 180 dienu periodā, vienas uzturēšanās reize nedrīkst pārsniegt 30 dienas); nepilsoņiem – ir vajadzīgas; Pasei ir jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus no atgriešanās datuma Latvijā. Latvijas pilsoņa pase, kura ir izsniegta līdz 2002. gada 1. jūlijam, nav derīga ceļošanai. Pilsoņu un nepilsoņu pases, kuras ir izsniegtas termiņā uz 50 gadiem, nav derīgas ceļojumiem ārpus Šengenas zonas.
3. Papildu maksājumi par fakultatīvajām ekskursijām: dubļu vannas - aptuveni 8 EUR/pers.; Kleopatras baseins - aptuveni 12 EUR/pers.; brauciens uz Rodas salu: aptuveni 75 EUR/pers.
4. Turcijā Kurban – Bairm svētku laikā daži muzeju objekti un mošejas apmeklētājiem ir slēgti.
5. Ceļojuma programma, objektu apmeklēšanas kārtība, maksas objektu skaits, kā arī to izmaksas var mainīties.

SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!
RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!
SIA "Via Bono" Brīvības iela 4B, Ogre, LV- 5001
tālrunis 65071900
mob.tel: 26346644, 29433962