Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

AVIOTŪRE UZ VJETNAMU

Ceļojuma ilgums:
17 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
08.12.2023- 24.12.20231399,00 Eur
Pieteikties

       Hošimina – Mekongas tūre – Hanoja – Halonga – atpūta Mui Ne pludmalē 4*  viesnīcā | Eksotiskā atpūta kelionė ar lidmašīnu į Vjetnamu    Aviotūre uz Vjetnamu ar atpūtu kūrortā Ņačana - CeļojumuBode.lv

1.DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā.
Lidojums Rīga – Stambula.
Transfers uz viesnīcu.Izmitināšana viesnīcā.
Tiem, kas vēlēsies piedāvājam vakarā doties apskates ekskursijā pa Stambulu (piemaksa 35 €).
Ekskursijas laikā mēs apskatīsim populārākos Stambulas tūrisma objektus. Mēs dosimies uz vecpilsētu, kur apskatīsim vienu no visskaistākajām un slavenākajām pasaules mošejām – Sultanahmetas mošeju, kuru vēl dēvē par Zilo mošeju, antīko hipodromu, Svētās Sofijas katedrāli, kā arī Topkapa pili (ārējā apskate).Tālāk mēs dosimies uz Stambulas moderno daļu, kur apmeklēsim Taksima laukumu, kurš ir pazīstams ar saviem modernajiem bāriem, restorāniem un veikaliem, kā arī ar savu slaveno Istiklal ielu. Laukums ir arī slavens ar savu vēsturi, jo tajā ir notikušas daudzas politiskas demonstrācijas un protesti.
Atgriešanās viesnīcā, atpūta.
2.DIENA
Brokastis. Numuru atbrīvošana.
Brīvais laiks. Transfērs uz lidostu.
3.DIENA
Lidojums Stambula-Hanoja
Ierašanās. Apskates ekskursija Hanojā
Sveicināti Hanojā - Vjetnamas galvaspilsētā! Šeit ir tik daudz skaistu un interesantu vietu, ko ir vērts apskatīt. Mēs aicinām jūs uz apskates ekskursiju, lai iepazītos ar svarīgākajiem galvaspilsētas apskates objektiem. Ekskursijas pirmā apskates vieta - Hošimina komplekss. Tas ir viens no lielākajiem tempļiem un svētvietām Hanojā. Šeit atrodas Hošimina mauzolejs un muzejs , kurā apmeklētāji var līdz pēdējam sīkumam uzzināt visu par leģendārā Vjetnamas tautas līdera dzīvi. Blakus mauzolejam atrodas Prezidenta pils un neliela ēka uz pāļiem, kurā kādreiz ir dzīvojis pats Hošimins. Eksursijas turpinājumā dosimies uz skaisto un ainavisko Tran Kuok ezeru un "Temple of Literature" - vēsturisko kompleksu. Pēc tam mēs apmeklēsim Hanojas Seno kvartālu, kas ir viena no pazīstamākajām Hanojas apskates vietām. Šajā kvartālā ir daudz vēsturisku ēku, kuras veido neatkārtojamu seno laiku atmosfēru.
Izmitināšana viesnīcā, atpūta
4.DIENA
Brokastis
Ekskursijas brauciens uz Ninh Binh provinci, kas atrodas Vjetnamas ziemeļos, aptuveni 100 km attālumā no Hanojas. Šeit Jūs varēsiet izbaudīt ne tikai fantastiskas ainavas, bet arī iepazīt vēsturiski nozīmīgos objektus. (papildus tiek apmaksātas pusdienas un laiva – precīza informācija par izmaksām būs nedaudz vēlāk).
Mūsu ekskursija sākas ar UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļauto Trang An rezervāta apmeklējumu. Rezervāts ir populārs ar neskaitāmām stalaktīdu un stalagmītu alām. Ekskursijas laikā mēs apmeklēsim vienu no populārākajām un skaistākajām alām.Tālāk mēs dosimies uz seno pilsētu Hao Lu – kādreizējo Vjetnamas galvaspilsētu, lai iepazītu Vjetnamas kultūras vēsturi un apskatītu arhitektūras pieminekļus, piemēram, Dinh un Le dinastijas tempļus, ainavisku lotosa dīķu un pasakainu kalnu ainavu ielenkumā.
Tiem, kas vēlēsies, piedāvājam apmeklēt vienu no aizraujošākajām vietām - leļļu teātri uz ūdens (cena tiks precizēta nedaudz vēlāk).
Atgriešanās viesnīcā.
5.DIENA
Brokastis
Brīvais laiks
Tiem, kas vēlēsies mēs piedāvājam doties aizraujošā vienas dienas ekskursijā uz Halongas līci (piemaksa 79 €, pusdienas tiek apmaksātas papildus).
Halongas līcis Kuang Nin provincē tiek dēvēts par astoto pasaules brīnumu. Ceļā līdz līcim mēs šķērsosim Bak Nin un Haj Zjangas provinces, lai dotos kruīzā pa Halongas līci ar tā neskaitaimajām dīvaino formu salām.Kruīza laikā mēs izbaudīsim pasakainos skatus uz slavenajām salām, kā arī apmeklēsim stalaktīda un stalagmīta alas Thien Cung un Dau Go.
Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, tūristiem būs iespēja izpeldēties jūrā.
Izsaudījuši dabas skaistumu, mēs dosimies atpakaļ uz Hanoju.
6.DIENA
Brokastis. Numuru atbrīvošana.
Iekšzemes lidojums Hanoja-Ņačanga
Transfers uz viesnīcu, izmitināšana,
Ņačanga tradicionāli tiek uzskatīta par vienu no labākajiem Vjetnamas pludmales virzieniem.
7.DIENA
Brokastis.
Atpūta pie jūras. Ekskursija Ņačang
Ekskursijas laikā mēs apmeklēsim vairākus populārus tūrisma objektus – torņus, tempļus Budas statujas. Apmeklēsim okeanogrāfijas institūtu (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes), ar milzīgu akvāriju un muzeju, kura galvenais eksponāts - vaļa skelets.
Atgriešanās viesnīcā.
8.DIENA
Brokastis
Atpūta pie jūras
9.DIENA
Brokastis
Atpūta pie jūras
Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju braucienu uz Dalatu (piemaksa 65 €, pusdienas un ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus).
Kūrorts atrodas augstu kalnos aptuveni 3 stundu braucienā no Nasangas, to bieži dēvē par “mazo Parīzi” vai “Francijas Šveici”.
Ceļš līdz Dalatai ved caur skaistām ielejām, gar rīsu laukiem, ciematiem, palmām un priedēm. Ekskursijas laikā mēs apmeklēsim vienu no slavenākajiem ūdenskritumiem Dalata apkaimē - Prenn Waterfall. Tālāk dosimies pie budistu kompleksa Truc Lam, kas atrodas kalna priežu meža vidū, bet pēc ekskursijas beigām mēs brauksim uz šūto gleznu fabriku (XQ), kur būs iespēja redzēt, kā top apbrīnojamas gleznas.
Atgriešanās viesnīcā.
10.DIENA
Brokastis. Atpūta pie jūras.
11DIENA
Brokastis. Atpūta pie jūras.
12.DIENA
Brokastis. Atpūta pie jūras.
13.DIENA
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Njačangas-Hošiminas iekšējais lidojums.
Atlidošana. Apskates ekskursija Hošiminā.
Iepriekš pazīstama kā Saigona, par godu tāda paša nosaukuma upei, kuras krastā tā atrodas. Šī pilsēta ir enerģiskas tirdzniecības un savdabīgas kultūras centrs, kā arī valsts attīstības virzītājspēks. Mūsdienu Saigona ir trokšņaina, saulaina un dzīvespriecīga pilsēta ar milzīgu skaitu veikalu, restorānu un kafejnīcu, un visur esošo motobaiku.
Mēs apmeklēsim: Atkalapvienošanās pili un Centrālo pasta nodaļu. Tad mums būs īsa pastaiga pa Dong Hoi iepirkšanās ielu, kas sākas no Notre-Dame katedrāles līdz Hošminas Pašvaldības teātrim (Saigonas operas teātris). Turpinot pastaigu pa Binh Tei tirgu, Tien Hau pagoda (ķīniešu jūras dievietes Mazu templis) apmeklējums.
Izmitināšana viesnīcā, atpūta.
14.DIENA
Brokastis. Ekskursija "Mekongas upes Delta" (papildus tiek apmaksātas pusdienās un laivu - izmaksas tiks nodrošinātas vēlāk).
Viena no galvenajām Vjetnamas vizītkartēm ir Mekongas delta. Tā ir daļa no valsts dienvidrietumu reģiona, kura teritorijā upe ieplūst Dienvidķīnas jūrā. Šī upe ir īpatnēja, ar to , ka sadalās deviņās daļās pirms ietek jūrā. Kopumā tās delta sastāv no daudziem kanāliem, kuru teritorijā koka mājās dzīvo aptuveni 15 miljoni cilvēku.
Mēs atklāsim dzīvības elpu Mekongas deltā, redzēsim gleznainās Vjetnamas lielākās upes deltas vietas. Šeit ir koncentrēts viss, kas saistīts ar Āziju: rīsu lauki, niedru važas, augļu dārzi, senie tempļi un peldošās mājas ar savu unikālo atmosfēru un kultūru.
Atgriezšanās viesnīcā.
15.DIENA
Brokastis. Numuru atbrīvošana.
Brīvs laiks Hošminā. Vakarā transfērs uz lidostu.
Aviolidojums Hošmina - Stambula
16.DIENA
Ielidošana Stambulā. Transfērs uz viesnīcu, Izmitināšana viesnīcā.
17.DIENA
Agrā numuriņu atbrīvošana. Aviolidojums Stambula - Rīga

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS
Aviolidojums Rīga - Hanoja ; Hošmina - Rīga
Rokas bagāža līdz 8kg
Nododamā bagāža līdz 23kg
Pasažieru nodevas
Iekšējais lidojums Hanoja - Ņačanga / Ņačanga - Hošmina (Rokas bagāža līdz 7kg, izmēri - 56x36x23 cm)
12 naktis Vjetnamas viesnīcās 3* ar brokastīm (divvietīga izmitināšana)
2 naktis Stambulas viesnīcās 3* ar 1 brokastīm (divvietīga izmitināšana)
EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 399 €
Apskates ekskursija Hanojā
Ekskursiju brauciens uz Ninh Binh provinci
Ekskursija Ņačangā
Apskates ekskursija Hošminā
Ekskursija '' Mekongas upe Delta''
Transporta pakalpojumi
Grupas vadītāja pakalpojumi

EKSKURSIJAS TIEK APMAKSĀTAS UZ VIETAS
(PĒC VĒLĒŠANĀS)
Ekskursija uz Halongas līci 79.00€
Ekskursiju brauciens uz Dalatu 65.00€
Ekskursija Stambulā 35.00€
PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES
Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā 250.00€
Nododamā bagāža līdz 20kg, iekšējiem lidojumiem Hanoja-Ņačanga 50.00€
Nododamā bagāža līdz 20kg, iekšējiem lidojumiem Njačangas-Hošiminas 50.00€
APMAKSA UZ VIETAS
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija.

    SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMU PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM
                              JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMA KONSULTANTIEM
                                                   RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
                       VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM
                                                     GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!

                                    SIA "Via Bono" Brīvības iela 4-B, Ogre, LV- 5001
                                                            tālrunis 65071900
                             mob.tel: 26346644, 29433962
                               e-pasts: info@viabono.lv<