Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Apvienotie Arābu Emirāti

Ceļojuma ilgums:
11d
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
05.03.2018- 12.03.2018449,00 Eur
Pieteikties


oman.jpgUAE-Dubai3.jpgUAE-Shardja.jpg

Ceļojuma datums 

Viesnīca

Ceļojuma cena + papildus obligāti jāiegādājas 
4 jebkuras ekskursijas

Ceļojuma cena (bez ekskursijām)

Brīvo vietu skaits

 

05.03.2018.  

Acacia 4*

449.00€

699.00€

ir 

Mangrove by Bin Majid Hotels & Resorts 4*

479.00€

729.00€

Beach Hotel by Bin Majid Hotels & Resorts 4*

549.00€

799.00€

Beach Resort 4*Cabana - ALL inclusive

799.00€

1049.00€

     

12.03.2018. 

Acacia 4*

449.00€

699.00€

ir 

Mangrove by Bin Majid Hotels & Resorts 4*

479.00€

729.00€

Beach Hotel by Bin Majid Hotels & Resorts 4*

549.00€

799.00€

Beach Resort 4*Cabana - ALL inclusive

799.00€

1049.00€

- Bērniem 2-12 g.v.:  dzīvojot viesnīcas vienā numuriņā ar 2 pieaugušajiem - atlaides ekskursijām 50% apmērā

Individuālie transfēri Raselhaimā (lidosta - viesnīca - lidosta): 250.00€

 Ceļojuma cenā iekļauts:

Ekskursijas par papildus maksu:

- Lidojums Rīga – Abu Dabi - Rīga;
- Nododamā bagāža 1 soma,kas nav smagāka par 20kg;
- Rokas bagāža: 1 soma,kas nav smagāka par 8kg;
- Transfērs lidosta – viesnīca – lidosta;
- 8 naktis**** viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);
- 1 nakts tranzīta viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena laikā;
- Ekskursijas brauciens uz Abu Dabi.

- Ekskursijas programma “Jaunā Dubaija” - 59.00€;
- Ekskursijas programma “Vecā Dubaija un Šardža” - 69.00€;
- Ekskursijas brauciens uz Al Ainu - 79.00€;
- Ekskursijas brauciens uz Fudžeiru - 89.00€;
- Brauciens uz Omānu - 79.00€.

Īpaša cena,pērkot visas ekskursijas kopā - 349.00€


1.diena
Lidojums Rīga – Abu Dabi plkst.23:55 - 07:45


2.diena
Transfērs uz viesnīcu Raselhaimā.Iekārtošanās,atpūta.
Dienas otrajā pusē (pēc vēlēšanās) Krabju medības (papildu maksa 60.00€). Krabju medības ir viena no eksotiskākajām ekskursijām, kas norisinās vakarā. Medības sākas līdz ar tumsas iestāšanos: tūristi, apbruņojušies ar lukturīšiem un trejžuburiem, dodas ar motorlaivām uz lagūnas sēkļiem, kuros ir pilns ar krabjiem. Instruktors jums sniegs apmācību par krabju medībām, jūsu medījumu pagatavos pavāri, bet noslēgumā jums būs iespēja baudīt izsmalcinātas vakariņas.  Atgriešanās viesnīcā.


3.diena
Brokastis viesnīcā.
Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās, par papildu maksu ekskursija „Jaunā Dubaja” (papildu maksa 59.00€). Persijas līča piekrastē esošais Dubajas emirāts skaitās pēc platības otrs lielākais Apvienotajos Arābu Emirātos. Tas ir arī Tuvo Austrumu galvenais tūrisma centrs. Jaunā Dubaja pārspēs jūsu iztēli ar saviem debesskrāpjiem un smalkajām viesnīcām, un apburs jūs ar savu neparasto austrumu šarmu. Ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet Islāma centru, kurā apskatāmi austrumu daiļamatniecības izstrādājumi. Redzēsiet arī pasaules visgreznāko viesnīcu - „Buru” Burj Al Arab, kas uzbūvēta uz salas, kas atrodas 280m attālumā no krasta. Tālāk jūs dosieties uz Dubajas Venēciju – Jumeirah rajons - nodēvēts pateicoties plašajam kanālu tīklojumam, kas caurauž kūrorta teritoriju, kur pārvietojas tradicionālās laivas – abras. Tāpat jūsu sajūsmu izsauks viesnīca Atlantis. Apmeklēsiet arī vismodernāko Dubajas rajonu – Dubai Marina, kas ir īsta pērle pilsētas arhitektūras mantojumā. Ekskursijas noslēgumā jūs dosieties uz pasaulē lielāko tirdzniecības un izklaides centru – Dubai Mall, kas atrodas Dubajas centrā, kur jums tiks dots brīvais laiks, lai pastaigātos pa veikaliem, papusdienotu vai aplūkotu pasaules lielākā slēgtā akvārija skaistumu.  Brīvs laiks. Pēc vēlēšanās, par papildu maksu piedāvājam braucienu uz ziedu parku „DUBAI MIRACLE GARDEN” (papildu maksa 30.00€,ieejas biļete ir iekļauta cenā). Pasaulē lielākais ziedu parks - Dubai Miracle Garden – tika atvērts Dubaijā 2013. gada 14.februārī. Parka kopēja platība ir vairāk nekā ~70 000 kv. m. liela ar gājēju celiņiem, kuru garums ir ~4 km. Parkā ir vairāk nekā 45 milj. dažādu ziedu, ziedi ir pārstāvēti vairāk nekā 60 krāsās. Par papildu maksu piedāvājam safari braucienu ar džipu (papildu maksa 50.00€).Šis, protams, ir uzmanības cienīgs izbrauciens, kura laikā varēsiet izbaudīt gan mierīgu vizināšanos, gan straujus nobraucienus pa nogāzēm un traukšanos augšup pa smilšu kāpām. Brauciena laikā rodas sajūta, ka džipa driftošana tiek kontrolēta un nav pamata uztraukties par drošību, jo ekskursiju vada pieredzējuši autovadītāji, kuriem piemīt vajadzīgās prasmes un veiklība, lai izbraucienu padarītu interesantu un pietiekami ekstrēmu. Ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet beduīnu ciematu, kur jūs baudīsiet vakariņas, vizināšanos ar kamieļiem, krāsainu deju šovu, varēsiet iegūt sev hennas tetovējumus, baudīt ūdenspīpi un dzērienus. Ekskursijas dienas noslēgumā Jūs redzēsiet apbrīnojamu strūklaku šovu blakus visaugstākajai celtnei Dubajā un visaugstākajam debesskrāpim pasaulē Burj Khalifa, kas pēc formas atgādina stalagmītu. Te varēsiet uzņemt bildes, kas visu mūžu atgādinās Jums par Dubaju. ~22:00 izbraukšana uz viesnīcu. 


4.diena
Brokastis. Brīva diena.
Atpūta pie jūras.


5.diena
Brokastis. Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās, par papildu maksu brauciens uz Omānu (papildu maksa 79.00€) ar iespēju nopeldēties Indijas okeānā.
Pēc vēlēšanās, ar tradicionālo arābu kuģi DHOW (papildu maksa 150 dirhami) dosimies gar Indijas okeāna piekrasti uz Musandam pussalu. Brauciena laikā Jūs redzēsiet mazos, kalnu un jūras ieskautos zvejnieku ciematiņus. Piestājot lagūnā, jums būs iespēja, peldot ar niršanas masku, iepazīt zemūdens faunu. Varbūt, ja jums paveiksies, jūs ieraudzīsiet arī delfīnus, kas peldēs un nirs kopā ar jums. Pēc tam uz kuģa jūs jau gaidīs pusdienas, arābu tēja un kafija. Interesenti varēs piedalīties zvejošanā. Atgriešanās viesnīcā.


6.diena
Brokastis. Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās, par papildu maksu ekskursija uz Al Ainu (papildu maksa 79.00€).Al Aina, pilsēta Abu Dabi emirātā, ir pēc iedzīvotāju skaita ceturtā lielākā Arābu Emirātu pilsēta. Tā ir burtiski oāze smilšainā tuksneša vidū, kuras gleznainie parki un krāšņās strūklakas piesaista tās viesu uzmanību. Vispirms jūs dosieties apskatīt vareno Arābu Emirātu dibinātāja un vadītāja - šeiha Zaida pili, kurā ir vairāki pagalmi, neskaitāmas istabas un zāles. Al Ainā darbojas senā apūdeņošanas sistēma „faladž”, kas nodrošina ar ūdeni palmu audzi. Tad jūs dosieties uz Al Ainas tirdzniecības centru, kurā jums būs brīvais laiks, kad iegādāties suvenīrus un nobaudīt tradicionālo virtuvi. Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu (apmēram 25dirhami) varēsiet apmeklēt minerālūdens avotus. Karsto avotu darbība saistīta ar sēra nogulsnēm, kas parādās zemes virskārtā vulkānu izvirdumu laikā. Pelde termālajos avotos liek justies kā no jauna piedzimušam, tā sniedz mundrumu un brīnumainā veidā dziedina dažādas slimības. Tālāk jūs aizvedīs uz pašu augstāko Hadžaras kalnu virsotni, kurā izveidots skatu laukums, no kura paveras elpu aizraujošs skats uz leģendārajiem Hadžaras „krāsainajiem” kalniem(kurus sauc arī par Omānas kalniem), uz neauglīgo un kalnaino Rubelhali tuksnesi un uz visu plašo Arābijas pussalas teritoriju. Tālāk apmeklēsim „Global Village” (papildu maksa 10.00€).  Izstādes un izklaides komplekss „Global Village” apvieno vairākus desmitus paviljonu, kas demonstrē visspilgtākās dažādu pasaules tautu tradīcijas un sasniegumus, tajā ir arī milzīga koncerta skatuve, kur tiek rīkoti priekšnesumi un konkursi. Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. 


7.diena
Brokastis. Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās, par papildu maksu uz Fudžeiru (papildu maksa 89.00€). Pa ceļam apmeklēsim paklāju un augļu tirgus . Tirgū ir milzīga paklāju izvēle, kas ir ražoti dažādās valstīs, nacionālie izstrādājumi un suvenīri, kā arī visdažādākie augļi. Fudžeira —  emirāts ar smilšainām pludmalēm un kalnainiem zemesragiem, gleznainām aizām, minerālūdens avotiem un zaļumu. Pilsēta ir rotāta ar skulptūras kompozīcijām ar tradicionālajiem arābu motīviem un virkni strūklaku un pieminekļu, tādi kā Al Badia mošeja – viena no senākajām Apvienoto Arābu Emirātu mošeja, Fudžeiras cietoksnis - forts atrodas senās pilsētas centrā, augstos pakalnos, netālu no Castle Roud ceļa. Tālāk pusdienas viesnīcas Sandy Beach hotel & SPA restorānā. Brīvs laiks, iespējams nopeldēties, pasauļoties gleznainā viesnīcas Sandy Beach hotel& SPA pludmalē. Atgriešanās viesnīcā.


8.diena

Brokastis. Brīva diena.
Atpūta pie jūras.


9.diena

Brokastis viesnīcā. Pēc vēlēšanās, par papildu maksu ekskursija uz Veco Dubaiju un Šardžu (papildu maksa 69.00€).
Vecā Dubaija. Kā jau jūs redzējāt – Dubaija ir pārsteigumu pilna pilsēta, kuras izzināšanai nepieciešams bezgalīgi daudz laika. Un šodien jūs atklāsiet Veco Dubaiju, kas atrodas Dubai Creek līča krastā, un sapratīsiet, ka kontrasts starp jauno un veco Dubaiju ir milzīgs. Apskatīsiet arī Dubaijas valdnieka pili, tai skaitā arī vienu no galvenajiem pilsētas apskates objektiem – skaisto Džumeira mošeju. Jūs pastaigāsieties pa vēsturiskā rajona Bastaki vecajām ieliņām un apmeklēsiet Dubaijas Novadpētniecības vēstures muzeju (ieejas biļetes cena ~3 dirhami). Tad pāri upei uz otru krastu jūs pārcels ar arābu tradicionālajām laivām – abrām, un jums būs iespēja pastaigāt pa slavenajiem Dubaijas tirgiem. Garšvielu tirgū jūsu apskatei būs izlikti tradicionālie tautas medicīnas līdzekļi, dažādi garšaugi un garšvielas. Zelta tirgū veikalos atrodami tūkstošiem dažādu darinājumu no zelta, kuru daudzveidība ir pārsteidzoša. Pēc vēlēšanās, par papildu maksu piedāvājam neaizmirstamu ceļojumu uz Dubaija dziļumiem pa Persijas līča kanāliem uz pirāta kuģa. Šardža pēc platības ir trešais lielākais emirāts un Arābu Emirātu kultūras galvaspilsēta. Pilsētā atrodami 16 muzeji, saglabājušās vairums vēsturisko ēku, senie Meredžas kvartāli un torņi. Ekskursijas laikā jūs redzēsiet pašu galveno islāma vēstures un literatūras pieminekli Korānam, kas attēlo Svēto Grāmatu. Tas atrodas pilsētas galvenajā laukumā, kuru ieskauj visdažādākās kultūras iestādes – Musulmaņu kultūras centrs, AAE Arheoloģijas muzejs, „Rozā” mošeja, Karaļa Feisala mošeja. Apmeklējot Islāma civilizācijas muzeju(ieejas biļetes cena ~7 dirhami), jau pie ieejas jūs redzēsiet skulptūras, kas atvestas šurp no dažādām islāma valstīm un atspoguļo islāma mākslu. Tālāk jūs dosieties uz Centrāltirgu, ko dēvē arī par „Zilo tirgu”, jo tā sienas ir klātas ar zilām arābu flīzēm. Tirgus, kas atrodas gleznainās Halida lagūnas piekrastē, ir Šardžas lielākais tirdzniecības centrs un tirgus. Tirgū iespējams iegādāties jebko – tradicionālo apģērbu, mūsdienu tehnoloģijas iekārtas, juvelierizstrādājumus, lādītes, dunčus un arābu amatnieku radītus izstrādājumus un pašu pieprasītāko un populārāko preci - paklājus. Brīvais laiks pusdienām un suvenīru iegādei.  Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.


10.diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Ekskursija uz Abu Dabi. Šeit viss tiek būvēts ļoti pārdomāti un dārgi. Abu Dabi iedzīvotāji mīl izklaidēties ne tikai kolekcionējot retro automašīnas un rīkojot autosacīkstes privātajā Formula – 1 trasē, bet arī vizināties pa Persijas līci ar savām privātajām jahtām. Atpūtas stils Abu Dabi ir cienījams un nosvērts: ja nav Dubajas steigas, nav arī Dubajas sastrēgumu. Ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet arī kādu arhitektūras šedevru, pēc izmēriem sesto lielāko mošeju pasaulē – Šeiha Zaida mošeju. Šī mošeja apžilbina ar nevainojamo dizainu un sniegbalto marmoru. Sava krāšņuma, izmēru un projekta izmaksu dēļ mošeja ir viena no lielākajiem musulmaņu tempļiem. Pēc tam jūs apmeklēsiet desmitiem kilometru garo krastmalu, kas pārvērsta par vienu no lielākajiem parkiem Tuvajos Austrumos, kurā atrodami gan bērnu laukumiņi, gan restorāni, gan klubi, kafejnīcas, gan strūklakas, parki un dārzi. Pie greznās Emirate Palace viesnīcas jūs varēsiet iemūžināt redzēto fotogrāfijās. Šīs viesnīcas grandiozums Jūs satricinās līdz sirds dziļumiem. Bet Abu Dabi tirdzniecības un izklaides centrā Marina Mall jūs varēsiet atpūsties, papusdienot un iepirkties. Pēc brīvā laika, dodoties tālāk gar Ferrari parku, kas atrodas uz Jas salas, jūs redzēsiet Formula -1 trasi. Brīvs laiks. Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.


11.diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Transfērs uz lidostu.Lidojums Abu Dabi – Rīga plkst.09:45 - 14:00

 

Obligātās papildu izmaksas:
- Tūristu nodeva ~60dirhami /1personai/.Bērniem līdz 12 gadu vecumam, dzīvojot viesnīcas vienā numuriņā ar 2 pieaugušajiem, nodoklis netiek piemērots.
- Ja Jūs ceļojat viens,obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā: ACACIA - 180.00€ / MANGROVE - 200.00€ / BEACH Hotel 220.00€ / BEACH RESORT - pēc pieprasījumu


Pēc vēlēšanās tiek apmaksāts:
- Krabju medības - 60.00€;
- Safari brauciens ar džipu - 50.00€;
- Ziedu parks “DUBAI MIRACLE GARDEN” - 30.00€;
- Dubaijas Novadpētniecības vēstures muzejs – ieejas biļete 3dirhami;
- Islāma civilizācijas muzejs - 7dirhami;
- 1xvakariņas viesnīcā ~15.00€ (apmaksa pie grupas vadītāja,uz vietas)


Informācija tūristiem:
- No Acacia 4*viesnīcas kursē bezmaksas transfērs uz viesnīcas Beach Resort 4* pludmali.
- No Mangrove 4* viesnīcas kursē bezmaksas transfērs uz viesnīcas Beach Hotel by Bin Majid Hotels & Resorts 4* pludmali. Zviļņi un pludmales dvieļi pludmalē un pie viesnīcas baseina – bezmaksas 

 

Svarīga informācija!!!
Lidojumu laiki var mainīties atkarībā no aviokompāniju noteikumiem. Izlidošanas laiki var mainīties, tāpat arī grupas vadītājam ir tiesības mainīt ekskursiju dienas un laikus, neizmainot pašu ceļojuma plānu. Valūtas kurss: 1 dirhams AAE = ~ 0.242183824 EUR. Dodoties ekskursijā uz Omanu līdzi obligāti jāņem pase. Dodoties ekskursijā uz Abu Dabi sievietēm un meitenēm obligāti jāievēro valsts tradīcijas – apģērbs nedrīkst būt caurspīdīgs, svārkiem un kleitām jābūt vismaz līdz ceļgaliem, un pleciem jābūt apsegtiem. Mošejas apmeklējuma laikā kājās jābūt zeķēm un galva jāapsedz ar lakatu(sievietēm). Dodoties ekskursijas braucienos, neaizmirstiet līdzi paņemt peldkostīmus, dvieļus un saules aizsargkrēmu. Lai iepirktos, personīgajiem izdevumiem iesakām līdzi ņemt naudu dolāros.


Vīzas AAE:
Latvija: Latvijas Republikas PILSOŅI drīkst ceļot bez vīzas līdz 90 dienām jebkurā 180 dienu laika posmā. Tiem, kuri iepriekšējo 6 menēšu garumā apmeklēja Izraēli, nepieciešams ievērot, ka viņus var neielaist AAE. Lai dotos ceļojumā, jums nepieciešama derīga pase un vīza(ja nepieciešams). Pases derīguma termiņam jāatbilst valsts prasībām, kuras klientam jānoskaidro pirms došanās ceļojumā. Ceļošanai derīga pase (derīguma termiņš nedrīkst būt īsāks par 6 mēnešiem, skaitot no ceļojuma beigu datuma), nepilngadīgiem bērniem – dzimšanas apliecība( izņemot tad, ja vienam no vecākiem pasē atzīmēta radniecība ar bērnu), un derīgs ceļošanas dokuments. Bērniem, kas ceļo bez vecākiem, jābūt notariāli apstiprinātai pilnvarai.

Viesnīcas pec pieprasījuma
ABU DABI
Corniche Hotel Abu Dhabi
Sheraton Khalidiya
Swiss-Belhotel Corniche 

DUBAI
Holiday Inn Downtown Dubai
Ramada Chelsea Al Barsha
Grandeur

Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.

Pases derīguma termiņam jābūt ne mazākam kā 6 mēneši pēc atgriešanās no ceļojuma trešajās pasaules valstīs.
Ekskursiju pavadība notiek valodā, kuru saprot 70% no ceļotāju grupas.