Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Aviotūre uz Izraēlu. Izlidošana no Kauņas

Ceļojuma ilgums:
8 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
24.01.2021- 31.01.2021429,00 Eur
14.02.2021- 21.02.2021429,00 Eur
28.02.2021- 07.03.2021429,00 Eur
14.03.2021- 21.03.2021429,00 Eur
Pieteikties
Attēlu rezultāti vaicājumam “israel eilat”

1.diena

Transfērs uz Kauņas lidostu (precīzs laiks un izbraukšanas vieta 1-2 dienas pirms brauciena būs norādīta mājas lapas sadaļā „Izbraukšanas grafiks”). Lidojums Kauņa-Eilata. 13:00-17:25 Kaunas-Ovda

Iekārtošanās viesnīcā Eilatā. Atpūta Sarkanās jūras piekrastē. Nakts viesnīcā.

2.diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.  Pastaiga pa Eilatu un Eilatas akmens fabrikas-muzeja apmeklējums.

Eilata atrodas Izraēlas vissausākajā reģionā. Vietējā Sarkanās jūras piekraste ir oficiāli atzīts dabas rezervāts.

Šī ir senā pilsēta, kas pastāvēja vēl kopš cara Solomona laikiem. Vecās Derībās ir norāde, ka pilsētu apdzīvoja Jūdejas iedzīvotāji. Eilatas vietā 1. gadu tūkstotī p.m.ē. bija ostas pilsēta Ezion-Gever, kura Bībelē tika minēta kā Jūdejas jūras tirdzniecības bāze ar valsti Ofirs (precīza Ofira atrašanās vieta nav zināma). Ezion-Gever ruīnas tika atklātas Nelsona Glika arheoloģiskās ekspedīcijas laikā 1937.-1940. gados zem Tel Halifas pakalna (mūsdienās blakus Akabai, Jordānijā). Interesantu atradumu vidū bija zīmogs ar jūdu karaļa Jofama vārdu. Kaut gan šī ostas atrašanās vieta ir visai strīdīga.

Ekskursijas brauciens pie Nāves jūras (pēc vēlēšanās, papildu maksa).

Šis ir aizraujošs ceļojums pa Jūdejas tuksneša plašumiem, ceļš uz Nāves jūru tūristi varēs ieraudzīt Īstu kristīšanās vietu, seno Jordānas Gerasima klosteri.

Ceļš pie Nāves jūras vijas cauri Jūdejas tuksnesim – vieta, kas gadu tūkstošiem pievilka cilvēkus ar savu dievišķo enerģiju . Bībeles pravieši un Jēzus, Vecās Derības mūki un mūki-vientuļnieki atrada te mieru sarunām ar Dievu. Pa ceļam Jūs gaida gleznainas ainavas un aizraujošs stāsts par Bībeles laikiem.

Ceļš uz Natāniju. Iekārtošanās viesnīcā. Vakariņas (pēc vēlēšanās, papildu maksa). Nakts viesnīcā.

3.diena

Brokastis. Pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens Galilejā (papildu maksa).

Galileja ir kalnu rajons Izraēlas ziemeļos, kas ģeogrāfiski sadalīts divās daļās – Augšgalileja (ziemeļu) un Lejasgalileja (dienvidu). Augšgalileja atrodas augstkalnu rajonā. Tās maksimālais augstums - kalna Mirons virsotne - ir 1208 m, bet Lejasgalileja - mazāk augstkalnu teritorija, kur maksimālais augstums - kalna Kamons virsotnes augstums - ir 602 m. Pateicoties ūdens daudzumam un augsnes auglībai, kas ir raksturīga Galilejas ielejām, šis rajons senos laikos bija diezgan biezi apdzīvots. Mūsdienās, no etniskā viedokļa skatoties, šis rajons ir apdzīvots ļoti dažādiem cilvēkiem . Šodien šajā teritorijā atrodas visdažādākais pēc savas etniskās piederības rajons Izraēlā. Te ir druzu ciemi (Beit-Džana, Pkiin), čerkesu ciemi (Reihanija un Kfar-Kama), kuri ir saglabājuši līdz šodienai savas senās nacionālās tradīcijas. Galileja rajonā atrodas arī arābu ciemi. Daži no tiem ir musulmaņi, tādi kā Kfar-Jasifa, citi ciemi, galvenokārt , ir kristieši (Fasuta ciems). Arī ir jaukti pēc sava sastāva (ciems Maalots-Taršiha). Galileja – viens no ievērojamākiem un populārākajiem Izraēlas tūrisma centriem, kur ir desmitiem dažādu apskates objektu. Te ir nacionālie parki, kas saglabājuši senatnes liecības (Bar-Am, Cipori, Beit Šearim, Monfor), pilsētas un apdzīvotas vietas, kas ir saglabājušās kopš pirmās ebreju apmetnes un glabā sionisma vēsturi (Metula, Roš Pina), skaistākie rezervāti (ezers ha-Hula, kalns Mirons, mežs Bar-Am, straume Kziv un daudz kas cits), svētās jūdu vietas, tai skaitā praviešu kapi, senās sinagogas utt. (Cfatā un Tvērijā), kā arī svētās kristīgās vietas, kuras apmeklē virkne Svētās Zemes svētceļotāju (Nazareta, Kefar Nahum, Jordan upe un Kineret ezers). Kineret ezers – galvenais saldūdens ezers, kas ar dzeramo ūdeni apgādā visu valsti, atrodas tieši te. Kineret krastā pastāvīgi atrodas teltis – te nedēļas nogalēs brauc atpūsties izraēlieši. Galileju bieži vien dēvē par izraēliešu „Toskānu” vai „Provansu”. Galileja – brīnišķīga vieta ekskursijām, kas piedāvā virkni atpūtas un izklaides iespēju.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas (pēc vēlēšanās, papildu maksa). Nakts viesnīcā.

4.diena

Brokastis. Brīva diena.

Pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens uz Bētlemi (papildu maksa).

Īpašu vietu pasaules kartē aizņem Bētleme. Neliela pilsētiņa Svētā Zemē saista uzmanību ar notikumu, kas ir svarīgs ikvienam kristietim un cilvēcei kopumā. Vairāk nekā 2000 gadu atpakaļ te piedzima Jēzus Kristus. „Maizes māja” ebreju valodā un „gaļas māja” arābu valodā — tā tiek tulkots pilsētas nosaukums (Bethlehem), kas atrodas Palestīniešu autonomijas teritorijā, Jordan upes krastā, tikai 8 km attālumā uz dienvidiem no Jeruzalemes. Bētleme ir lielākais svētceļojumu centrs pasaulē. Te, saskaņā ar evaņģēliju, dzimis Jēzus Kristus. Galvenais Bētlemes apskates objekts - Piedzimšanas Ala, lielāka kristīgo svētvieta, kur dzimis Jēzus Kristus.

Nakts viesnīcā.

5.diena

Brokastis. Pēc vēlēšanās, ekskursija uz lielisko pilsētu Telavivu-Jaffo (papildu maksa).

Telaviva ir pēc platības otra lielākā Izraēlas pilsēta tūlīt aiz Jeruzalemes. Šodien tai ir svarīga nozīme valsts kultūras un ekonomikas dzīvē. Telaviva, kurā atrodamas dažādā stilā celtas ēkas, mūsdienās dalās vairākās daļās un katrā no tiem ir savi apskates objekti, restorāni un nakts dzīve. Telavivā apskatāmi daudz dažādu muzeju – Telavivas Mākslas muzejs, Erec Izraēlas muzejs, kurā apskatāmi arheoloģisko izrakumu laikā atrastie priekšmeti no filistiešu perioda, tāpat ar mūsdienīgām tehnoloģijām aprīkotais Ebreju Diasporas muzejs Telavivas Universitātes teritorijā, kas glabā lielu daudzumu informācijas par ebreju dzīvi. Šajā daļā atrodams ļoti dažādas slavenas pludmales. Bet piejūras gājēju bulvāris, vijoties caur pilsētu, aizved jūs uz seno Jaffas pilsētu. Jaffa ir viena no galvenajām senās Izraēlas ostām. Tā tiek uzskatīta par senāko, nepārtraukti apdzīvoto pilsētu pasaulē. Tieši šeit piestāja kuģi, kas veda svētceļniekus, kuri devās uz Jeruzalemi. Šodien Jaffa ir apvienota ar Telavivu un tiek saukta par Telavivu – Jaffu.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas (pēc vēlēšanās, papildu maksa). Nakts viesnīcā.

6.diena

Brokastis Brīva diena. Pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens uz Akko un Haifu (papildu maksa).

Brauciens uz Akko, kas bija Jeruzalemes karalistes galvaspilsēta krusta gājienu laikos, tā ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Pilsēta bija izvietota tirdzniecības ceļu krustcelēs un tāpēc vienmēr bija vēstures centrs, dažādu kultūru tikšanās centrs un stratēģiskā vieta. Akko ir ļoti daudz vēstures pieminekļu, vairāk ir tikai Jeruzalemē. Akko ir interesanta no 3 skatu punktiem: vēsturiskais, arheoloģiskais un arhitektūras. Tālāk - došanās uz Haifu – 3. lielāko Izraēlas pilsētu un 2. lielāko jūras ostu, kas atrodas kalna Karmels nogāzēs. Haifa iedzīvotāji par savu pilsētu sāka:” Jeruzaleme paredzēta lūgšanām, TelAviva – ballītēm, bet Haifa – priekš darba un lūgšanām”. Pirmais iespaids par pilsētu nav tas labākais, jo pilsēta tika veidota darbam, nevis tūristiem. Ieskatoties pilsētā dziļāk, Tu sapratīsi, ka esi dažādu nacionalitāšu vidū, vietā, kur sajauktas arābu un austrumeiropiešu asinis. Konservatīvā mūsdienu Haifa iekļauj sevī to visu. Te viegli atrast sev nodarbi, jo te ir daudz teātru, muzeju, kinoteātru, viesnīcu, lielveikalu. Turklāt netālu no pilsētas atrodas labas pludmales.

Vakariņas (pēc vēlēšanās, papildu maksa). Nakts viesnīcā.

7.diena

Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanas, ekskursijas brauciens uz Jeruzalemi (papildu maksa)

Jeruzaleme ir Tuvo Austrumu senā pilsēta, trīs reliģiju pilsēta, mūsdienu svētnīca kristiešiem, jūdiem un musulmaņiem. Senā pilsēta atrodas uz kalniem, augstumā 800 metru. Pilsētai ir uzkrāta bagāta vēsture tūkstošiem gadu. Vecpilsēta aizņem tikai vienu kvadrātkilometru, bet šajā teritorijā ir daudz nozīmīgu pieminekļu. Staigājot pa pilsētām ir sajūta, ka esi nokļuvis pagātnē. Pirmās sienas tika uzbūvētas vēl pirms romiešiem 8. gadsimtā p.m.ē.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas (pēc vēlēšanās, papildu maksa). Nakts viesnīcā.

8.diena

Brokastis tiks iedotas līdzi. Agri no rīta numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz lidostu. Lidojums Eilata-Kauņa. 18:00-22:40 Ovda-Kaunas. Transfērs uz Rīgu

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Kauņa-Eilata-Kauņa (Ryanair)
1 nakts tranzīta viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Dzīvošana Izraēlā 3* viesnīcā - 6 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā)
6 x brokastis
1 x brokastis līdzi.
1 maza soma ( 42 х 20 х 30 cm)
Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta (Pērkot "Lidojums / Viesnīca / Transfers" paketi vai ekskursijas un transporta paketi).
Transporta apkalpošana (Pērkot "Lidojums / Viesnīca / Transfers" paketi vai ekskursijas un transporta paketi)
Kompānijas pārstāvja pakalpojumi.

Ekskursiju-transporta Pakete 179.00 €

Pastaiga pa Eilatu un Eilatas akmens fabrikas-muzeja apmeklējums.
Ekskursija pilsētā Telaviva-Jaffo
Ekskursijas brauciens pie Nāves jūras
Ekskursijas brauciens uz Haifu un Akko
Ekskursijas brauciens Galilejā

Papildus Ekskursijas

Ekskurisja uz Jeruzalemi 50.00€
Ekskursija uz Betlēmi 35.00€

 

Papildus Jūs Varat Iegādāties

Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā 180.00€
Nododamā bagāža līdz 10 kg (55x40x20 сm) - 20 EUR (pērkot tūri) / 25 EUR (pēc tūres iegādes) / turp 20.00€
Transfērs Rīga-Kauņa-Rīga 30.00€
Priority līdz 10 kg Kauņa-Eilata -15 EUR (pērkot tūri) / 25 EUR (pēc tūres iegādes) / turp (piedāvājums ir ierobežotā daudzumā) 15.00€
Priority līdz 10 kg Eilata-Kauņa - 15 EUR (pērkot tūri) / 25 EUR (pēc tūres iegādes) / atpakaļ (piedāvājums ir ierobežotā daudzumā) 15.00€
Nododamā bagāža līdz 20 kg Kauņa-Eilata - 35 EUR (pērkot tūri) / 45 EUR (pēc tūres iegādes) / turp 35.00€
Nododamā bagāža līdz 20 kg Eilata-Kauņa -35 EUR (pērkot tūri) / 45 EUR (pēc tūres iegādes) / atpakaļ 35.00€
Nododamā bagāža līdz 10 kg (55x40x20 сm) - 20 EUR (pērkot tūri) / 25 EUR (pēc tūres iegādes) / atpakaļ 20.00€

Pēc pieprasījuma

Fiksētas vietas autobusā

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
1 x vakariņas viesnīcā - 15 €/cilv.

Cenā nav iekļauts

Veselības apdrošināšana

SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!

RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!

SIA "Via Bono" Brīvības iela 4-B, Ogre, LV- 5001
tālrunis 65071900
mob.tel: 26346644, 29433962