Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Brīvdienas IGAUNIJĀ kopā ar bērniem

Ceļojuma ilgums:
2 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
12.09.2020- 13.09.202064,00 Eur
26.09.2020- 27.09.202064,00 Eur
17.10.2020- 18.10.202064,00 Eur
14.11.2020- 15.11.202064,00 Eur
26.12.2020- 27.12.202064,00 Eur
Pieteikties

Ekskursijas skolēniem 2020 | skolēnu ekskursijas | ekskursija skolēniem  skolēnu ekskursija klases ekskursijas klases ekskursija skolēnu ekskursijas  pa Latviju Igauniju Lietuvu mācību ekskursijas mācību ekskursija skolas  ekskursijas skolenu ekskursijas ... PROTO atklāšanas rūpnīca, Igaunija

VIDUSLAIKU TALLINA - SKYWHEEL PANORĀMAS RATS - PROTO ATKLĀŠANAS RŪPNĪCA

1.DIENA

Izbraukšana no Rīgas ap plkst. 06:30. Došanās uz Tallinu.

Tallinā mūs gaida neparasta ekskursija bruņinieku pilsētā – pazemes ejas, cietokšņu mūri, bastioni un torņi. Tallinas Vecpilsēta ir unikāla vieta. Šeit tika saglabājušies pilsētas nocietinājumi: bruņinieku pils, cietokšņa mūris, tornis, bastioni. Viduslaikos tā bija nepieejama pilsēta. Pagātnē Tallinai bija iesauka „Jaunava”, jo pilsētu nav izdevies iekarot nevienam uzbrucējam. Apmeklēsim Tallinas Katedrāli (epidēmijas, ugunsgrēks). Līdz 18.gs. vidum katedrālē glabāja iedzīvotājus un plāksnes ir viņu kapakmens.

Brīvs laiks Tallinā vai, pēc vēlēšanās, piedāvājam transfertu līdz PROTO atklāšanas rūpnīcai un T1 Mall tirdzniecības centram vai ekskursija pazemes Tallinā.

Apskatīsim leģendāro pilsētas sienu, uzzināsim torņu nosaukumus un iesaukas, bet slavenajā Kiek in de Kök tornī („ieskaties virtuvē”) uzkāpsim kopā, lai pēc tam nokāptu ne jau uz zemes, bet zemāk! Apmeklēsim vienu no interesantākajiem muzejiem Tallinā – pazemes ejas, kur atklāsim noslēpumainu pazemes pasauli ar tās ejām, tuneļiem, asins stindzinošajiem un varonīgiem stāstiem (ieejas biļete tiek apmaksāta atsevišķi).

PROTO atklāšanas rūpnīca. Tikai šeit, bijušajā slepenajā zemūdeņu rūpnīcā, redzēsiet neticamus prototipus, kas ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību atdzīvosies jūsu acu priekšā. Šeit jūs gaida brīnummašīnas, kas ir nākušas teju  kā no Jules Verne laboratorijas - vairāk fantāzijas jūs sastapsiet vien sapņos! Vai vēlaties veidot, izgudrot, lidot, mācīties vai izmēģināt visu paši? PROTO tieši šiem mērķiem ir radīts, piedāvājot labākos piedzīvojumus gan lieliem, gan maziem Iedomājieties, ka jūs vadāt pasaulē pirmo auto, lokomotīvi vai gaisa balonu, vai arī staigājat okeāna dibenā ... Tikai šeit, bijušajā slepenajā zemūdeņu rūpnīcā, redzēsiet neticamus prototipus, kas ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību atdzīvosies jūsu acu priekšā. Šeit jūs gaida brīnummašīnas, kas ir nākušas teju  kā no Žila Verna laboratorijas - vairāk fantāzijas jūs sastapsiet vien sapņos! Vai vēlaties veidot, izgudrot, lidot, mācīties vai izmēģināt visu paši? PROTO tieši šiem mērķiem ir radīts, piedāvājot labākos piedzīvojumus gan lieliem, gan maziem..

Transferts uz panorāmas ratu.

SkyWheel Tallin panorāmas rats – unikāls panorāmas rats Eiropā, jo atrodas uz tirdzniecības centra jumta. Uzkāpjot 120 m augstumā, Tallina atveras visā savā burvībā. Visas kabīnes ir ļoti komfortablas, ziemās tās ir apkurināmas, bet vasarā - kondicionētas, ietilpība līdz 6 cilvēkiem, var ieiet ar bērnu ratiņiem.

Došanās uz viesnīcu.Nakts viesnīcā.

2.DIENA

Brokastis viesnīcā.Ceļš uz Tartu.

Apskates ekskursija Tartū. Rātslaukums, katedrāles drupas, strūklaka ar statuju „Skūpstošies studenti”, šķība māja un daudz kas cits.

Brīvs laiks, kura ietvaros Jums būs iespēja apmeklēt AHHAA zinātnes centru visai ģimenei. Centrā viss ir izveidots tā, lai varētu ne tikai apskatīt, bet arī pataustīt. Šeit būs interesanti gan bērniem, gan pieaugušiem!

Atgriešanās mājās. Ierašanās Rīgā ap plkst. 22:00.

IEEJAS BIĻETES:

PROTO atklāšanas rūpnīca:

- Pieaugušajiem: 14 €

- Bērniem no 6 līdz 18 g.v. - 10 €

- Bērniem līdz 6 g.v. - bezmaksas

Sky Wheel panorāmas rats:

- Pieaugušajiem un bērniem, sākot no 3 g.v. – 10 €

- Bērniem līdz 3 g.v. - bezmaksas

AHHAA zinātnes centrs:

- Pieaugušajiem – 15 €

- Skolēniem – 11 €

- Bērniem līdz 6 g.v. - bezmaksas

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:

  • Vieta komfortablā tūristu klases autobusā
  • Grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena laikā
  • Nakts 3*viesnīcā ar brokastīm( viena vieta divvietīgā numuriņā)

EKSKURSIJAS:

  • Ekskursija Viduslaiku Tallinā (ieejas biļete katedrālē ir iekļauta cenā)
  • Iejas biļete pazemes Tallinā ar ieejas biļeti Kiek in de KöK tornī un aizsargnocietinājumos
  • Transfers uz PROTO atklāšanas rūpnīcu un T1 Mall tirdzniecības centru
  • Ekskursijas TartūSĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM
JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!

RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!

SIA"Via Bono"Brīvības iela 4-B,Ogre,LV- 5001
mob.tel.26346644,29433962
tālrunis 65071900,e-pasts info@viabono.lv