Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Esi sveicināta, Madagaskara!

Ceļojuma ilgums:
9 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
16.05.2019- 24.05.2019949,00 Eur
30.05.2019- 07.06.20191299,00 Eur
Pieteikties
Esi sveicināta, Madagaskara!

Esi sveicināta, Madagaskara!


Nusi - Be • Tanikeli Jūras nacionālais parks • Baie Des Russes līcis • Nusi - Kalakadžuri • Nusi - Antanimora
• Nusi - Valiha • Baramahamaja • Nusi - Iranža • Nusi – Be

Indijas okeāna siltais ūdens, pelde kopā ar bruņurupučiem un delfīniem, brīnišķīgas peizāžas un gleznaini koraļļu rifi – tā ir ideāla recepte eksotiskam kruīzam. Programmā iekļauts: Nusi – Be ar savām brīnišķīgajām pludmalēm, Nusi – Iranža, kas aizrauj ar saviem paradīzes gleznainajiem skatiem, kā arī Nusi – Valiha, ar bagātu zemūdens dzīvi. Laipni lūgti komfortablā katamarānā ar profesionālu ekipāžu, kura parūpēsies par ekskluzīvu atpūtu un brīnišķīgu atmosfēru. Apburošas vietas, neaizmirstami skati un atpūta, ne tikai ģimenei, bet arī draugu kompānijā! Pēc iespaidiem pārpilnā kruīza, ir vērts pagarināt atpūtu viesnīcā, ko var izvēlētiesno ITAKA plašā piedāvājuma klāsta, brīnišķīgajā Nusi – Be salā.

Brauciena datums Cena no
16.05.2019 - 24.05.2019
 949 €
30.05.2019 - 07.06.2019
1299 €

CEĻOJUMU PROGRAMMA:

1. DIENA
Pulcēšanās lidostā. Lidojums uz Nusi-Be.

2. DIENA

NUSI-BE
Ielidošana Nusi – Be. Brauciens līdz Nusi – Be jahtu piestātnei. Vietu ieņemšana katamarānā divvietīgajās kajītēs. Organizēta tikšanās ar ekipāžu, brīvais laiks atpūtai pēc ceļojuma. Pusdienas. Brīvais laiks atpūtai pludmalē. Vakariņas, naktsmiers.

3. DIENA
JŪRAS NACIONĀLAIS PARKS TANIKELI - BAIE DES RUSSES LĪCIS (laiks burāšanas sporta aktivitātēm: aptuveni 5 stundas)
Brokastis. Reiss TANIKELI JŪRAS NACIONĀLĀ PARKA virzienā. Brīvais laiks peldēšanai un snorkelēšanai. Nusi – Tanikeli salas apkārtne – viena no visbrīnišķīgākajām vietām, lai tīksminātos par Madagaskaras piekrastes bagātīgajiem koraļļu rifiem. Pusdienas. Pēcpusdienas reiss uz BAIE DES RUSSES LĪCI. Zeltainā pludmale zaļumu vidū un mierīgais jūras ūdens upes grīvas tuvumā, ir ideāla vieta, kur pietauvoties. Var nokāpt uz sauszemes un pastaigāties pa apvidu. Vakariņas uz katamarāna klāja, naktsmiers.

4. DIENA
NUSI – KALAKADŽURI (laiks burāšanas sporta aktivitātēm: aptuveni 6 stundas)
Brokastis. Brīvais laiks rīta peldei kristāldzidrā, tirkīzzilā līča ūdenī. Pēc tam reiss vairāku stundu garumā, kas ir apvienots ar atpūtu uz katamarāna klāja, līdz neapdzīvotajai NUSI – KALAKADŽURI saliņai. Pusdienas. Pietauvošanās idilliskā pludmalē. Brīvais laiks atpūtai, sauļošanas procedūrām vai snorkelēšanai pie koraļļu rifa, kas pārsteidz ar zemūdens dzīvības pārbagātību. Vakariņas uz klāja, naktsmiers.

5. DIENA

NUSI – ANTANIMORA (laiks burāšanas sporta aktivitātēm: aptuveni 2 stundas)
Brokastis. Reiss uz NUSI – ANTANIMORU – mazu saliņu, kas gandrīz pilnībā ir pārklāta ar kokospalmu audzēm. Pastaiga kokospalmu plantācijā, iespēja nogaršot svaigus riekstus un to atsvaidzinošo pienu. Pusdienas. Brīvais laiks atpūtai, peldei un sauļošanās procedūrām. Vakariņas un naktsmiers.

6. DIENA
NUSI – VALIHA (laiks burāšanas sporta aktivitātēm: aptuveni 2 stundas)
Brokastis. Reiss uz NUSI – VALIHU. Sala ir ievērojama ar tās tuvumā esošās zemūdens pasaules daudzveidību un bagātību. Lai snorkelēšanai, sauļošanās procedūrām un pastaigām pa salu ar brīnišķīgu peizāžu. Pusdienas. Brīvais laiks, vakariņas un naktsmiers uz klāja.

7. DIENA

BARAMAHAMAJA (laiks burāšanas sporta aktivitātēm: aptuveni 6 stundas)
Reiss BARAMAHAMAJAS upes virzienā. Reisa laikā pusdienas. Pietauvošanās upes platās grīvas tuvumā, savvaļas dabas un mangrovju mežu ielenkumā. Nokāpšana uz sauszemes, pastaiga pa mangrovju mežiem, savvaļas dabas un daudzi putnu sugu pārstāvju skaņu ielenkumā. Atgriešanās uz katamarānu, vakariņas un naktsmiers.

8. DIENA

NUSI – IRANŽA (laiks burāšanas sporta aktivitātēm: aptuveni 2 stundas)
Brokastis. Reiss uz NUSI – IRANŽU, sauktu par Bruņurupuču salu. Tā ir viena no visbrīnišķīgākajām Madagaskaras salām, ar paradīzes lagūnu, kas savieno salas divas daļas. Pastaiga līdz bākai. No skatu laukuma paveras gleznains skats uz baltu smilšu lagūnu, okeāna tirkīzzilo ūdeni, kā arī uz salas mežonīgo augu valsti. Brīvais laiks atpūtai pludmalē un peldei jūrā. Pusdienas. Atpakaļceļš uz Nusi – Be. Vakariņas un naktsmiers.

9. DIENA

NUSI-BE
Brokastis. Izkāpšana. Brīvais laiks (atkarībā no izlidošanas laika). Transfērs uz lidostu un lidojums. Tiem, kuri pagarina atpūtas tūri: brokastis, izvākšanās un transfērs uz izvēlēto viesnīcu.

PIEZĪME:
1. Obligātie maksājumi uz vietas: osta nodeva un maksa par degvielu: aptuveni 100 EUR no cilvēka.
2.Vīzas: ir nepieciešamas. Latvijas Republikas pilsoņi un nepilsoņi tūrisma vīzu, kura ir derīga 30 dienas (ieskaitot ierašanās un izbraukšanas dienu), var saņemt Nusi-Be lidostā. Vīzas saņemšanai nepieciešamie dokumenti: pase, kuras derīguma termiņš ir vismaz 6 mēneši, no atgriešanās datuma, ar 3 tukšām lapām, atpakaļceļa biļetes apliecinājums. Lidostā nepieciešamsaizpildīt vīzas saņemšanas veidlapas, kā arī ierašanās migrācijas kartes.
3. Rekomendējamā valūta: EUR.
4. Galveno bagāžu ir nepieciešams iesaiņot tūristu mugursomā vai ceļa somā.
5. Programma ir paredzēta veseliem un fiziski izturīgiem cilvēkiem.
6. Programma var mainīties atbilstoši atmosfēras apstākļiem.
7. Katamarāna ekipāža runā angļu, franču un malagasu valodā.
8. Orientējošās dzērienu cenas (var iegādāties pie katamarāna ekipāžas): minerālūdens (pudele) – aptuveni 1 EUR, alus bundža – aptuveni 1,5 EUR, gāzētie dzērieni – aptuveni 1 EUR.
9. Reisa laikā ikviens dalībnieks bez maksas saņem vienu pudeli minerālūdens dienā.
10. Katamarānā ir pieejamas Eiropas tipa kontaktligzdas (220 V).

SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!
RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!
SIA "Via Bono" Brīvības iela 22, Ogre, LV- 5001
tālrunis 65071900
mob.tel: 26346644, 29433962