Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

JAPĀNA 8.DIENAS

Ceļojuma ilgums:
8 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
25.11.2023- 02.12.20231599,00 Eur
Pieteikties

    JAPĀNA 8.DIENAS - JAPĀNA - Eksotiski - Aviotūres - Туры - MARI    JAPĀNA 8.DIENAS - JAPĀNA - Eksotiski - Aviotūres - Туры - MARI

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā.
Lidojums Rīga – Helsinki
Transfērs uz viesnīcu.
Iekārtošanās, atpūta.
2. DIENA
Lidojums Helsinki – Tokija
Transfērs uz viesnīcu.
Iekārtošanās, atpūta.
3. DIENA
Brokastis.
IEPAZĪŠANĀS AR TOKIJU
Ekskursijas programma „Divu dienu ekskursija Tokijā”.
Tokija – Japānas galvaspilsēta. Tā ir viena no lielākajām un ietekmīgākajām „austošās saules zemes” pilsētām. Tokijas iedzīvotāju skaits pārsniedz 13 milj. cilvēku atzīmi. Tokija ir viena no jaunākajām valsts pilsētām, vienlaicīgi apvienojot gan senatnes, gan modernuma pazīmes. Milzīgu debesskrāpju ēnā var ieraudzīt pavisam mazās mājiņas, kuras brīnumainā kārtā ir saglabājušās pēc postījumiem, kā arī mazās šauras ieliņas, kurām pat nav nosaukumu. Milzīga megapole ir vienlaikus slavena ar tās seniem austrumu arhitektūras pieminekļiem un mūsdienu apskates objektiem. Ekskursijas laikā redzēsim: Tokijā lielāko jūras velšu tirgu - „Cukidži tirgus”; Ginza rajonu: valsts visdārgākais rajons - Ginza (viena zemes kvadrātmetra cena rajona teritorijā ir aptuveni ~100 000 dolāru); pauzes, lai uztaisītu bildes: Nihonbashi tilts, Imperatora pils, Akihabara rajons. Asakusa rajons: Kaminarimon pērkona vārti, tirgotāju iela Nakamise. Sensoji templis: visslavenākais Tokijas budisma templis, kas ir celts 7.gs. Asakusa templis: templis ir pārdzīvojis 1945. gada bombardēšanu). Pusdienas (papildu maksa). Tālāk TV torņa apmeklējums (brauciens ar metro: JPY 340 un uzkāpšana tornī JPY 2200, pēc vēlēšanās). Tokyo Sky Tree – poētiska nosaukuma tulkojums ir „Tokijas debesu koks”. 634m augsta konstrukcija ir pasaulē vislielākais telekomunikāciju tornis. Brīvs laiks.
Transfērs uz viesnīcu.Iekārtošanās, atpūta.
4. DIENA
PASAKAINA ODAIBAS SALA
Brokastis. Ekskursijas programma „Divu dienu ekskursija Tokijā un Odaibas salas apmeklējums”.
Ekskursijas laikā apmeklēsim Meidzi sintoistu svētnīcu - viena no slavenākajiem Tokijas kulta svētnīcām. Viena no godājamām un visvairāk apmeklētājām valsts reliģijas vietām. Tā tika uzcelta 1920. gadā, Haradzuku rajons – Tokijas modernais kvartāls. Sibujas ielu krustojums (leģendārais ielu krustojums, piemineklis Hatiko).
Pusdienas (papildu maksa).Tālāk dosimies uz Odaibas salu. Odaiba - liela mākslīgās izcelsmes sala Tokijas līcī, kuru ar Tokijas centru savieno Varavīksnes tilts. Vēsture saka, ka pāris gadu atpakaļ šeit ir bijusi milzīga atkritumu izgāztuve.Ekskursijas laikā apmeklēsim Piejūras parku (Brīvības piemineklis, Varavīksnes tilts).
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.
5. DIENA
EKSKURSIJA VĒSTURĒ
Brokastis.
Ekskursijas programma „Kamakura un Jokohama”.
Kamakura izraisa lielu tūristu interesi, pateicoties virknei saglabājušos seno pieminekļu un tempļu. Turklāt pilsētā ir maigs klimats, bet pašu pilsētu no trim pusēm ieskauj meži. Ekskursijas laikā redzēsim Hokokuji templi – Bambusa templis un tējas ceremonija (piemaksa: JPY 1200), templis pieder Rinzai sektas lielajam Kenchoji klosterim. Tas tika dibināts 1334.gadā.
Pusdienas Komati-dori tirdzniecības ieliņā (piemaksa). Tālāk dosimies uz Yuigahama pludmali un Kotoku-in templi – Lielais Buda (papildu maksa JPY 300). Templis ir slavens ar tā „Lielo Budu” - monumentāla atklāta Budas bronza statuja, kas ir viens no atpazīstamākajiem Japānas simboliem. Statuja ir aptuveni 13.35 m augsta, ieskaitot pamatu, tās svars ir aptuveni 93t.
Došanās uz Jokohamas pilsētu - otru lielāko pilsētu Japānā, kā arī lielākā ostas pilsēta, kas atrodas Tokijas līča krastā. Tālāk seko Landmark Tower debesskrāpja apmeklējums (papildu maksa JPY 1000) – visaugstākais debesskrāpis Japānā, kura virsotnē atrodas Sky Garden („Debesu dārzs”) skatu tornis. Tornis augstums sastāda ~296 m, debesskrāpī ierīkots pasaulē ātrākais lifts; ekskursijas laikā arī redzēsim „Yokohama Bay Bridge” - skaists piekartilts, kura garums ir ~860 m. Tilts tika uzcelts 1989. gadā. Tas ir viens no visgarākajiem tiltiem pasaulē. Tālāk Jūs varēsiet apmeklēt slaveno Yokohama Chinatown. Yokohama Chinatown ir lielākā Čainatauna ne tikai visā Japānā, bet arī Āzijā, kā arī viena no lielākajiem pasaulē. Te atrodas ~ 600 ķīniešu tematisku veikaliņu, bodīšu, restorānu un kafejnīcu. Tās vēsture ir ~ 150 gadus sena.
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā, atpūta.
6. DIENA
SVĒTS KALNS
Brokastis.
Fudzi vai Fudzijama kalns ir viens no galvenajiem Japānas apskates objektiem. Japānā Fudzi kalns ir svēts, un ikvienam valsts iedzīvotājam vismaz reizi mūžā jāuzkāpj tā virsotnē.
Fudzijama - tas ir aktīvs vulkāns, ka atrodas Honshu salā, Fudzi-Hakone-Idzu nacionālajā parkā. Uz doto brīdi vulkāns gandrīz nav aktīvs. Pēdējais izvirdums tika fiksēts 1707.—1708. gados.
Ekskursijas laikā redzēsim:Kavagutiko un Saiko ezeri; Saiko Iyashino-Sato Nenba – koka mājiņu ciemata muzejs (papildu maksa JPY 450). Pusdienas, tradicionālais vietējais ēdiens – Hoto nūdeles (cena no JPY2000). Tālāk dosimies uz karstajiem avotiem (cena: JPY 1500).
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.
7. DIENA
TOKIJAS LĪCIS
Brokastis.
Došanās autobusu-gājēju ekskursijā “Tokijas līcis”.
Tokijas līcis ir Klusā okeāna līcis Japānā. Šeit atrodas virkne ostu, tai skaitā viens no lielākajiem Āzijā – Jokohamas osta.
Došanās ar prāmi uz Nokogiri kalnu (papildu maksa par prāmi ~ 20 EUR), ilgums ceļā aptuveni 40 min. Nokogiri kalns - salīdzinoši neliels kalns (329m virs jūras līmeņa), kas ir slavens ar neparastas formas klintīm un skaistiem skatiem. Kalna skatu laukumā pacelsimies par virvju ceļu (papildu maksa 5 dolāri). Pacelšanās aizņem 4min. No kabīnes loga paveras neparasta Tokijas līča un kalnu panorāma.Tālāk apmeklēsim Nihondze templi (papildu maksa 25 dolāri), kas atrodas Nokogiri kalna dienvidu pakājē. Šo seno templi dibināja 725. gadā, šeit Jums būs iespēja redzēt: milzīgu Budas statuju, kuras augstums ir 31m. Statuja ir uztaisīta no Nokogiri kalna akmeņiem.
Brīvs laiks, iespēja ieturēt pusdienas.Tokijas līcī ir mākslīgas izcelsmes sala, kas ir piekrastes atpūtas zona Tokijas līcī, tā savieno pilsētu Kavasaki ar Kisaradzu pilsētu. Tieši tur mēs dosimies turpinājumā! Brauciens notiks cauri Tokyo Bay Aqua Line tunelim, kura garums ir 9600m, tas ir ierīkots okeāna dibenā, 57m dziļumā.
Tokyo Bay Aqua Line toneļi un tilts tika atklāti 1997.gadā. Tokyo Bay Aqua Line – ceturtais garākais tunelis pasaulē, tā lielākā daļa atrodas zem ūdens. Aqua Line – pasaulē garākais automobiļu zemūdens tunelis.Ceļojuma laikā mēs brauksim pāri tiltam, Jums būs iespēja vērot Tokijas līča skatus, brauciens turpināsies pa tuneli. Ierašanās salā, kur Jums būs iespēja atpūsties, ieiet veikalos, vērot ainavas un Fudzi kalna skatus.
Transfērs uz lidostu.
Lidojums Tokija - Helsinki
8. DIENA
Lidojums Helsinki - Rīga
Ierašanās Rīgā.

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS
Lidojums Rīga - Tokija - Rīga
Bagāža: rokas bagāža līdz 8 kg
5 naktis 3* viesnīcā (apmešanās divvietīgajos DBL numuriņos) ar brokastim
Grupas vadītāja pakalpojumi
Nododamā bagāža - ne vairāk kā 23 kg
Lidostas nodevas
EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 399 €
Ekskursijas programma - Fudzi
Transporta pakalpojumi
Divu dienu ekskursijas programma -Tokija+Odaiba sala
Ekskursijas programma - Tokijas līcī
Ekskursijas programma - Kamakura+Yokohama

 

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES
Piemaksa par TWIN numuru 50.00€
Оbligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcās 230.00€
PAPILDUS TIEK APMAKSĀTS
Papildus tiek apmaksāts ceļa-transporta nodeva - 15 € (maksas ceļi, autostāvvietas, dzeramnauda)
APMAKSA UZ VIETAS
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija
CENĀ NAV IEKĻAUTS
Austiņas ekskursijām visa ceļojuma laikā - 15 €/pers.

      SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMU PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM
                              JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMA KONSULTANTIEM
                                                   RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
                       VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM
                                                     GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!
                                    SIA "Via Bono" Brīvības iela 4-B, Ogre, LV- 5001
                                                            tālrunis 65071900
                             mob.tel: 26346644, 29433962
                               e-pasts: info@viabono.lv<