Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Japāna

Ceļojuma ilgums:
8 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
26.11.2019- 04.12.2019999,00 Eur
01.12.2019- 09.12.2019899,00 Eur
Pieteikties

 

Brauciena datums

Lidojums / Viesnīca 

(+ekskursiju pakete 399€)

Lidojums / Viesnīca / Transfērs

26.11.2019 - 04.12.2019

- pēc pieprasījuma

999 € 1368 €
01.12.2019 - 09.12.2019 899 € 1268 €

Brauciena cenā 
Lidojums / Viesnīca 
iekļauts: 

Ekskursijas un transporta paketē 399 EUR (pēc vēlēšanas) ir iekļauts:

Brauciena cenā 
Lidojums / Viesnīca / Transfērs
iekļauts: 
 • Lidojums Rīga-Tokija-Rīga
 • Bagāža: rokas bagāža līdz 5 kg, nododamā bagāža līdz 23 kg ne vairāk kā 2 somas.
 • Ēdināšana lidmašīnas klajā
 • 6 naktis 3* viesnīcā (apmešanās divvietīgajos DBL numuriņos) ar brokastim
 • Grupas vadītāja pakalpojumi

(+ekskursijas un transfērs  pēc vēlmes 399€) 

 • Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta 
 • Ekskursijas programma „Divu dienu ekskursija Tokija + Odaiba sala” 
 • Ekskursijas programma „Nikko”  
 • Ekskursijas programma „Kamakura+Yokohama” 
 • Ekskursijas programma „Fudzi”
 • Transfērs uz Tokiju "brīvajā laikā", ūdens atrakciju parka „Hakkeidzima jūras paradīze” un „Mitsui Outlet Park Yokohama Bayside” outlet veikala apmeklēšanai

 

 • Lidojums Rīga-Tokija-Rīga
 • Bagāža: rokas bagāža līdz 5 kg, nododamā bagāža līdz 23 kg
 • Ēdināšana lidmašīnas klajā
 • 6 naktis 3* viesnīcā (apmešanās divvietīgajos DBL numuriņos) ar brokastim
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta 

 

Latvijas Republikas PILSOŅI drīkst ceļot bez vīzas
Latvijas Republikas nepilsoņiem viza - 55 eiro

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga – Tokija.
RIX-IST 18:45 21:55 
IST-NRT 01:40 19:30

2. diena
Ierašanās. Transfērs uz viesnīcu (transfērs ir iekļauta ekskursijas un transporta paketē).
Iekārtošanās, atpūta.

3. diena
Brokastis. Ekskursijas programma „Divu dienu ekskursija Tokijā” (ekskursija ir iekļauta ekskursiju un transporta paketē).
Tokija  – Japānas galvaspilsēta. Tā ir viena no lielākajām un ietekmīgākajām „austošās saules zemes” pilsētām. Tokijas iedzīvotāju skaits pārsniedz 13 milj. cilvēku atzīmi. Tokija ir viena no jaunākajām valsts pilsētām, vienlaicīgi apvienojot gan senatnes, gan modernuma pazīmes. Milzīgu debesskrāpju ēnā var ieraudzīt pavisam mazās mājiņas, kuras brīnumainā kārtā ir saglabājušās pēc postījumiem, kā arī mazās šauras ieliņas, kurām pat nav nosaukumu. Milzīga megapole ir vienlaikus slavena ar tās seniem austrumu arhitektūras pieminekļiem un mūsdienu apskates objektiem. Ekskursijas laikā redzēsim: Tokijā lielāko jūras velšu tirgu - „Cukidži tirgus”; Ginza rajonu: valsts visdārgākais rajons - Ginza (viena zemes kvadrātmetra cena rajona teritorijā ir aptuveni ~100 000 dolāru); Pauzes, lai uztaisītu bildes: Nihonbashi tilts, Imperatora pils, Akihabara rajons. Asakusa rajons: Kaminarimon pērkona vārti, tirgotāju iela Nakamise. Sensoji templis: visslavenākais Tokijas budisma templis, kas ir celts 7 .gs. Asakusa templis: templis ir pārdzīvojis 1945. gada bombardēšanu). Pusdienas (piemaksa). Tālāk TV torņa apmeklējums (brauciens ar metro: JPY 340 un uzkāpšana tornī JPY 3000, pēc vēlēšanās.)
Tokyo Sky Tree – poētiska nosaukuma tulkojums ir „Tokijas dievišķīgs koks”. 634 m augsta konstrukcija ir pasaulē vislielākais telekomunikāciju tornis.
Brīvs laiks.

4. diena
Brokastis. Ekskursijas programma „Divu dienu ekskursija Tokijā + Odaiba sala” (ekskursija ir iekļauta ekskursiju un transporta paketē).
Ekskursijas laikā apmeklēsim: Meidzi sintoistu svētnīca: viena no slavenākajiem Tokijas kulta svētnīcām. Viena no godājamām un visvairāk apmeklētājām valsts reliģijas vietām. Tā tika uzcelta 1920. gadā; Haradzuku rajons – Tokijas modernais kvartāls. Sibujas ielu krustojums (leģendārais ielu krustojums, piemineklis Hatiko).
Pusdienas (papildu maksa). Tālāk apmeklēsim Odaiba salu: Odaiba piejūras parks (Brīvības piemineklis, Varavīksnes tilts). Show room „TOYOTA City Showcase”. Automobiļu muzejs „Vēsturiska garāža”.
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

5. diena
Brokastis. Ekskursijas programma „Kamakura + Jokohama” (ekskursija ir iekļauta ekskursiju un transporta paketē): Kamakura izraisa lielu tūristu interesi, pateicoties virknei saglabājušos seno pieminekļu un tempļu. Turklāt pilsētā ir maigs klimats, bet pašu pilsētu no trim pusēm ieskauj meži.
Ekskursijas laikā redzēsim: Hokokuji templis – Bambusa templis un tējas ceremonija (piemaksa: JPY 1200), templis pieder Rinzai sektas lielajam Kenchoji klosterim. Tas tika dibināts 1334. Gadā. Pusdienas Komati-dori tirdzniecības ieliņā (piemaksa). Tālāk seko Hasedera tempļa apmeklējums (piemaksa JPY250). Kotoku-in templis – Lielais Buda (papildu maksa $2). Templis ir slavens ar tā „Lielo Budu” - monumentāla atklāta Budas bronza statuja, kas ir viens no atpazīstamākajiem Japānas simboliem. Statuja ir aptuveni 13,35 m augsta, ieskaitot pamatu, tās svars ir aptuveni 93t.
Jokohama: otra lielākā pilsēta Japānā, kā arī lielākā ostas pilsēta, kas atrodas Tokijas līča krastā. Tālāk seko Landmark Tower debesskrāpja apmeklējums (papildu maksa JPY 1000) – visaugstākais debesskrāpis Japānā, kura virsotnē atrodas Sky Garden („Debesu dārzs”) skatu tornis. Tornis augstums sastāda ~296 m, debesskrāpī ierīkots pasaulē ātrākais lifts; ekskursijas laikā arī redzēsim „Yokohama Bay Bridge” - skaists piekartilts, kura garums ir ~860 m. Tilts tika uzcelts 1989. gadā. Tas ir viens no visgarākajiem tiltiem pasaulē. Tālāk Jūs varēsiet apmeklēt slaveno Yokohama Chinatown. Yokohama Chinatown ir lielākā Čainatauna ne tikai visā Japānā, bet arī Āzijā, kā arī viena no lielākajiem pasaulē. Te atrodas ~ 600 ķīniešu tematisku veikaliņu, bodīšu, restorānu un kafejnīcu. Tās vēsture ir ~ 150 gadus sena.
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

6. diena
Brokastis.
Ekskursijas programma „Fudzi” (ekskursija ir iekļauta ekskursijas un transporta paketē):
Fudzi vai Fudzijama kalns ir viens no galvenajiem Japānas apskates objektiem. Japānā Fudzi kalns ir svēts, un ikvienam valsts iedzīvotājam vismaz reizi mūžā jāuzkāpj tā virsotnē.
Fudzijama — tas ir darbojošais vulkāns, ka atrodas Honshu salā, Fudzi-Hakone-Idzu nacionālajā parkā. Uz doto brīdi vulkāns gandrīz nav aktīvs. Pēdējais izvirdums tika fiksēts 1707.—1708. gados.
Ekskursijas laikā redzēsim:
Kavagutiko un Saiko ezeri; Saiko Iyashino-Sato Nenba – koka mājiņu ciemata muzejs (papildu maksa JPY 300). Pusdienas: tradicionāls vietējais ēdiens – Hoto nūdeles (cena: JPY1100). Tālāk dosimies uz karstiem avotiem (cena: JPY 800).
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

7. diena
Brokastis. Ekskursijas programma „Nikko” (ekskursija ir iekļauta ekskursiju un transporta paketē): Nikko nacionālais parks — tie ir gleznainie ezeri, ūdenskritumi, aizas, karstie avoti, senie tempļi un kapelas. Kūrorta pērle — Tosegu tempļa komplekss.
Ekskursijas laikā redzēsim: Tosegu templis; Shinkyo tilts (papildu maksa JPY 1170). kas atrodas Totigi prefektūrā, blakus Nikko pilsētai. Leģendārs tilts ir ieguvis Shinkyo nosaukumu – “Svētais tilts” par piemiņu ar Shinkyo mūku notikušo brīnumu. Tiltu ilgu laiku varēja izmantot tikai valdnieka radinieki un speciālie imperatora vēstneši. Pusdienas (papildu maksa). Tālāk Jūs varēsiet baudīt karstos avotus - Nikko Jumoto Onsen (tikai kājām).
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

8. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Transfērs uz Tokiju (transfērs ir iekļauts ekskursiju un transporta paketē), brīvs laiks, iespēja apmeklēt tematisku ūdens parku „Hakkeidzima jūras paradīze” (piemaksa: akvārijs JPY 3000 vai akvārijs + parka - JPY5000) un outlet veikalu „Mitsui Outlet Park Yokohama Bayside”.
„Hakkeidzima jūras paradīze”: muzejs-akvārijs, kurā ir pārstāvētas 100.000 dažādas zivis, polārlāči, pingvīni, kā arī citi jūras iemītnieki; ūdens teātris, kur notiek krāšņie delfīnu un citu jūras dzīvnieku šovi; izstādes paviljons „Delfīnu fantāzija” (atvērts 2004. g.) ar stikla tuneli un cilindra akvāriju, kā arī jauna populārā zona „Lagūna” (atvērta 2007. g.), kuras teritorijā ir atklātie baseini. Uzturēšanās laiks parkā sastāda ~2.5 st.
Outlet „Mitsui Outlet Park Yokohama Bayside” brīvs laiks, lai veiktu pirkumus.
Vakarā transfērs uz lidostu.
NRT-IST 22:30 -05:15 
IST-RIX 08:15 -11:10

9. diena
Ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
 • Lidojums Rīga-Tokija-Rīga
 • Bagāža: rokas bagāža līdz 5 kg, nododamā bagāža līdz 23 kg
 • Ēdināšana lidmašīnas klajā
 • 6 naktis 3* viesnīcā (apmešanās divvietīgajos DBL numuriņos) ar brokastim
Viesnīcās ir tikai DBL numuriņi (divvietīgas, neliela izmēra gultas: gultas platums: 140 cm, numuriņu platība: 12.98 ~ 13.61 )
Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcās-270€
Ekskursijas un transporta paketē 399 EUR (pēc vēlēšanas) ir iekļauts:
 • Transfērs lidosta - viesnīca - lidostaEkskursijas programma „Divu dienu ekskursija Tokija + Odaiba sala”
 • Ekskursijas programma „Nikko”
 • Ekskursijas programma „Kamakura+Yokohama”
 • Ekskursijas programma „Fudzi”
 • Transfērs uz Tokiju "brīvajā laikā", ūdens atrakciju parka „Hakkeidzima jūras paradīze” un „Mitsui Outlet Park Yokohama Bayside” outlet veikala apmeklēšanai
 
Ieejas biļetes apmeklētajos objektos tiek apmaksāti papildus
*Japānā pieņemts pateikties ar dzeramnaudu – aptuveni 10 eur par visu ceļojumu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadazinājumu

Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm parasti jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007). Sīkākā informācija LR Ārlietu Ministrijas Konsulārā departamenta mājas lapāEkskursijas notiek valodā kuru saprot 70% no ceļotāju grupas.

SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!
RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!
SIA "Via Bono" Brīvības iela 4-B, Ogre, LV- 5001
tālrunis: 65071900
mob.tel: 26346644, 29433962

                                                              e-pasts: info@viabono.lv