Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

NOSLĒPUMAINĀ ITĀLIJA

Ceļojuma ilgums:
8 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
07.08.2023- 14.08.2023369,00 Eur
09.08.2023- 16.08.2023375,00 Eur
21.08.2023- 28.08.2023417,00 Eur
04.09.2023- 11.09.2023369,00 Eur
18.09.2023- 25.09.2023410,00 Eur
02.10.2023- 09.10.2023369,00 Eur
16.10.2023- 23.10.2023369,00 Eur
Pieteikties
         NOSLĒPUMAINĀ ITĀLIJA - ITĀLIJA - Ekskursiju ceļojumi - Aviotūres - Туры -  MARI    NOSLĒPUMAINĀ ITĀLIJA - ITĀLIJA - Ekskursiju ceļojumi - Aviotūres - Туры -  MARI

1.DIENA

Tikšanās lidostā
Lidojums Rīga - Bergamo (Milāna) (~18:20-19:55)
Dodamies uz viesnīcu Milānas apkaimē, izvietošana viesnīcā.
Nakts viesnīcā.
2.DIENA
Brokastis. Numuru atbrīvošana. Ekskursijas brauciens uz Veronu (iebraukšanas nodeva Veronā - 5 €)
Verona – neatkārtojamas pievilcības un romantisma pilsēta.
Atbraucot uz Veronu, nav iespējams nenovērtēt tās unikalitāti un skaistumu
Šeit var redzēt vietas, kas saistītas ar Aligjēras Danti. Var pastaigāties pa ieliņām, kas atceras Skaligeru ģimeni, un apmeklēt Džuljetas mājas pagalmu, kur zem slavenā balkona, vietā ,kur stāvēja Romeo , jau vairākas mīlētāju paaudzes ievēlas vēlēšanās un iemieso tās dzīvē. Pilsēta aicina visus interesentus doties pastaigā pa Adidžas krastmalu un iepazīties ar tās romiešu pagātni un pieminekļiem, kuri jau 2000 gadus atgādina par Romas impērijas varenību . Veronā atrodas viens no nedaudzajiem amfiteātriem - Arendi di Verona, kas kādreiz bija gladiatoru kauju vieta , bet tagad kalpo par lielisku skatuvi operas uzvedumiem .
Došanās uz viesnīcu Montekatiņu Termā. Izmitināšanās . Nakts viesnīcā.
3.DIENA
Brokastis. Ekskursiju brauciens uz Florenci un Pizu (~ 5 € sabiedriskā transporta izdevumi, ceļošanas nodeva Pizā – 8 €).
Florence ir pilsēta, kurā XV gadsimtā uzplauka renesanses laikmets, ar tās galvenajiem varoņiem Dontello, Botičelli, Mikelandželo un Leonardo da Vinči. Jau tajos laikos tieši šeit uzplaukuai banku darbība, pateicoties kurai zelta florins kļuva par pirmo “Eiropas vienoto valūtu”. Florencē Dante, Bokačo un Petrarka veido pirmos Eiropas literatūras sējumus . Arno upes krastos savus šedevrus veidoja Džotto un Arnolfo di Kambio . Un mūsdienās, nesteidzoties pastaigājoties pa Veco tiltu un Dantes kvartālu,var pasēdēt Sinjorijas laukumā un muzejā zem klajas debess - Lodžiju Lanci - tas viss ir neatkārtojamās “Eiropas darbnīcas” dekorācijas.
Grūti atrast cilvēku, kurš nebūtu pazīstams ar Pizas zvanu torņa attēlu. Tas ir vairāk, nekā tikai piemineklis, tas ir dižās arhitektūras simbols un atmiņa, kas radīts Pizas republikā. Jau XV gadsimtā Eiropā sāk organizēt pirmās ekskursijas tūres, lai varētu apskatīt Pizas torni . Gadsimtu laikā tā popularitāte kļūst arvien lielāka. Bet reti kurš, apmeklējot slaveno Pizas laukumu, pievērš uzmanību tās dārzam, tās skaistajām ielām, ar arku galerijām , tās eleganto Arno krastmalu ,kuru ir slavējis pats Bairons, un universitātes kvartālu, kurā strādāja dižais pētnieks - Galileo Galilejs . Tikai ieraugot šīs vietas, var saprast neparasto Toskānas pilsētas dvēseli.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
4.DIENA
Brokastis. Ekskursiju programma Toskānā (Sjēna un Sandžminjano) (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes, degustācijas) (iebraukšanas nodeva Sjēnā - 5 €, iebraukšanas nodeva Sandžiminjāno - 5 €)
Toskāna nav tikai viena no slavenākajām mūsu pasaules vietām , bet arī, UNESCO mantojuma ,labāko Itālijas vīnu un ainavu sakopojums .
Sjēnā var viegli pazust gan laikā, gan telpā – šīs pilsētas pamatveidols un tradīcijas nav mainījušās pēdējo 700 gadu laikā. Tās ielas, ir piepildītas ar kontrastiem , kur nav ne miņas no mūslaikiem. Sjēnā nemanot mēs pārceļamies uz XIV gadsimtu, uz pilsētu ,kura ir slavena ar saviem pieminekļiem: katedrāle, pie kuras radīšanas ir strādājuši labākie XIII gadsimta meistari. Izsmalcinātais Deli Kampo laukums ir viduslaiku arhitektūras paraugs.
Sandžiminjano jau sen ir kļuvis par vienu no mājīgākajiem un iemīļotākajiem Itālijas stūrīšiem. Uz šejieni , lai apskatītu kolorītās ieliņas,Toskānas keramiku , torņus un brīnišķīgās ainavas, dodas miljoniem tūristu no visas pasaules . Pateicoties tieši torņiem , šo vietu ir iesākusi saukt par “Viduslaiku Manhetena”. Ne mazāk svarīgs iemesls doties uz Sandžiminjano ir pagaršot saldējumu Itālijas labākajā saldējuma ražotnē , kas vairākkārt ir kļuvis par pasaules čempionu savā jomā.
Nakts viesnīcā.
5.DIENA
Brokastis.
Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās “Ligūrijas piekrastes skaistums” ekskursiju programma (papildu maksa 35 €).
Sāksim ar Lēriči apmeklējumu.
Leriči - piekrastes mazpilsētiņa, kas pazīstama ar savām villām, mājīgajiem mazajiem līcīšiem ar smilšu pludmalēm un parkiem, kā arī vairākiem seniem pieminekļiem. Pilsētai ir arī romatisks nosaukums dzejnieku līča “Austrumu vārti” . Pilsētas galvenā apskate ir Kastello de Leriči viduslaiku pils. Šodien pilī atklāts ģeoloģijas un paleontoloģijas muzejs, kas veltīts dinozauriem. Interesants fakts: ilgu laiku šī pils tika izmantota kā jauniešu kopmītne. Arī populāra vieta tūristiem i ir jūras flotes muzejs, kur var apskatīt senās jūras kartes , navigācijas sistēmas un daudz ko citu.
Mūsu ceļojuma piektās dienas finālpunkts - Dženova.
Dženova tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Itālijas pilsētām ar Eiropā visbagātāko vēsturisko centru , pie tam ,ka Dženova ir smagās rūpniecības un kuģu būves centrs. Pilsēta atrodas Ligūrijas jūras līča krastā . Galvenais apskates objekts ir ostas bāka , kura pazīstams kā “la Lanterna”. Pilsētā ir daudz vēsturisku pieminekļu, piemēram, Dodžu pils, Porta Soprāna - viduslaiku Dženovas vārti, Svētā Lorenco katedrāle, Kristofora Kolumba nams, Piazza Ferrari centrālais laukums.
Brīvais laiks.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
6.DIENA
Brokastis (tūristiem, kas dodas ekskursijā, brokastis līdzi ņemšanai ).
Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju braucienu uz Romu un Vatikānu (50 €+ sabiedriskā transporta biļetes).
Roma ir ne tikai Itālijas galvaspilsēta, bet arī viena no Eiropas apmeklētākajām pilsētām. Roma -valsts galvenais politiskais, kultūras, nozīmīgais ekonomiskais centrs, viens no senākajiem un bagātākajiem vēsturiskajiem un kultūras pieminekļiem pasaulē.
Vatikāns ir pilsēta, kas atrodas Romas teritorijā, tā platība ir tikai 0,44 kvadrātkilometri un tās sastāvā ir tikai no viena pilsēta. Tā ir izveidota pēc Luterāņu nolīgumiem starp Romas katoļu baznīcu un Itālijas valsti 1929. gada 11. februārī. Vatikānā atrodas katra pastāvoša Romas pāvestu rezidence, kuru iekārtojums un interjers ir pelnījuši īpašu uzmanību un apbrīnu. Vatikāns ir īsta pilsēta zem klajas debess, kur burtiski katra pēda ir slavena apskates vieta.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
7.DIENA
Brokastis. Numuru atbrīvošana. Uz Venēciju. Ekskursija pa Venēciju (papildus tiek apmaksāts kuģītis 15 € un iebraukšanas nodeva 10 €).
Venēcija -otras tādas pilsētas nav visā pasaulē.Mākslas darbi ,kurus ir veidojušas daudzas paaudzes ir sastinguši arhitektūras šedevros , un veido unikālu un neatkārtojamu vesturiski mākliniecisko ansambli . Šo pilsētu var droši nosaukt par pilsētu – muzeju. Šeit uz katra soļa atrodas iepriekšējo gadsimtu arhitektūras šedevri, pieminekļi un citi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: “Zelta tilts”, “Nopūtu tilts”, Veco un Jauno Prokurāciju nams, Veniras de Leonijas pils, Dodžu pils, bibliotēka, Pulksteņa tornis, Kampanilas zvanu tornis ar skatu laukumu, grandiozais Arsenāla komplekss, Santa Maria della-Salūtes katedrāle, Fraija bazilika, Merčijas tirdzniecības iela. Lielākā daļa Venēcijas kanālu ir tik šauri, ka pret pretējo māju sienām var viegli atspiesties ar rokām, turklāt pašas ēkas sasniedz 7 stāvu augstumu.
Brīvais laiks.
Došanās uz viesnīcu Milānas apkaimē, apdzīvota vieta.
8.DIENA
Brokastis.
Transfērs uz lidostu
Lidojums Bergamo (Milāna) - Rīga (~14:25-17:55).
Iebraukšanas nodoklis Itālijas pilsētās! Organizētām tūrisma grupām, kuras ierodas pilsētās ar autobusu, pienākums apmaksāt ieceļošanas maksu, iebraucot Itālijas pilsētās!

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS
Lidojums Rīga-Bergamo-Rīga
Rokas bagāža: 1 maza soma ( 40 х 20 х 25 cm)
3* viesnīcās (divvietīga izvietošana) - 7 naktis ar brokastīm
Pasažieru nodevas
EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 189 €
Ekskursijas brauciens uz Veronu    
Ekskursijas brauciens uz Florenci un Pizu    
Ekskursijas brauciens uz Venēciju    
Gastronomiskā tūre Toskānas reģionā ( ieejas biļetes, degustācija, apmaksātas atsevišķi)    
Transporta pakalpojumu pakete    
Grupas vadītāja pakalpojumi

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES

Ja ceļojat viens - obligāta piemaksa par vienvietīgu izvietošanu viesnīcā    160.00€
Nododamā bagāža Rīga-Bergamo 10 kg    35.00€
Nododamā bagāža Rīga-Bergamo 20 kg    50.00€
Priority līdz 10 кg Rīga-Bergamo    25.00€
Nododamā bagāža Bergamo-Rīga 10 kg    35.00€
Nododamā bagāža Bergamo-Rīga 20 kg    50.00€
Priority līdz 10 кg Bergamo-Rīga    25.00€
Piemaksa lidojumiem no Tallinas no    50.00€
Необходим перевод    0€
PĒC PIEPRASĪJUMA
Fiksētas vietas autobusā
APMAKSA UZ VIETAS
Ekskursijas brauciens uz Romu un Vatikānu (ieejas biļetes apmaksātas atsevišķi)(tiem, kas iegādājas ekskursiju)    50.00€
Ekskursijas brauciens “Ligūrijas piekrastes skaistums” (tiem, kas iegādājas ekskursiju)    35.00€
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Iebraukšanas nodeva Pizā – 8 €
Sabiedriskā transporta biļetes uz Florenci ~5 €
Kuģītis uz Venēciju – 15 €, iebraukšanas maksa - 10 €
Viesnīcas tūristu nodoklis 1 - 2 €/diena no cilvēka
Iebraukšanas nodeva Veronā – 5 €
Iebraukšanas nodeva Sjēnā - 5 €
Iebraukšanas nodeva Sandžimignano - 5 €

            SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMU PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM
                               JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMA KONSULTANTIEM
                                               RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM
GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!
 
SIA "Via Bono" Brīvības iela 4-B, Ogre, LV- 5001
tālrunis 65071900
         mob.tel: 26346644, 29433962
e-pasts: info@viabono.lv