Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

PALANGA - DZINTARA SPA

Ceļojuma ilgums:
2 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
17.10.2020- 18.10.202065,00 Eur
Pieteikties

  

1.diena. 07:00 izbraukšana no Rīgas (Turgeņeva ielā, pretī Zinātņu akadēmijai). Ceļš līdz Palangai – Lietuvas vasaras galvaspilsētai. Grāfa Tiškeviča pils (Dzintara muzeja) apmeklējums, pastaiga pa Palangas Botānisko parku, Birutes kalnu. Pastaiga pa slaveno gājēju ielu – Basanavičus, kas ir dažādu valstu tūristu iecienīta izklaides vieta. Relaksācija vienā no jaunākajām Lietuvas SPA kompleksiem “Atostogu parkas” ar unikāliem ģeotermāliem baseiniem, dažādiem pirtīm un rituāliem, SPA procedūrām un vienīgu pasaulē Dzintara pirti, kurā viss tiek izgatavots no saules akmens. Pirts veidošanā tika izmantotas 3 tonnas dabīgā dzintara no Baltijas jūras. Pēc relaksējošās atpūtas piedāvājam apmeklēt “HBH Juozo alus” izklaides kompleksu un nogaršot lietuviešu nacionālos ēdienus un nobaudīt “Juozo alus” alus darītavas alu un kvasu. Nakts viesnīcā Palangā (PALANGOS DAILE HOTEL 2*).

2.diena
. Brokastis. Check-out no viesnīcas. Ierašanās Kretingā. Kretingas muzeja apmeklējums, kas atrodas grāfu Tiškeviču pilī ar bagāto kolekciju un skaisto ziemas dārzu. Pārbrauciens līdz Telšiem – Žemaitijas neoficiālai galvaspilsētai. Šī savdabīgā un romantiskā pilsētā tiek dēvēta par vienu no skaistākajām Lietuvā! Ekskursija pa pilsētu: vēsturiskais centrs, Mastis ezera promenāde, kas ir viena no modernākajām promenādēm Baltijā, mazās jaukās skulptūras, kas stāsta par pilsētas senatni un mūsdienām. Džiugas siera nams (Firmas veikals – kafejnīca) - Lietuviešu lepnums siers “Džiugas” ir tradicionāls cietais siera, kas pielīdzināmas pasaulslavenajiem cietajiem Itālijas sieriem. Iespēja pasēdēt kafejnīcā un nobaudīt kūkas un citus ēdienus, kas pagatavoti no Džiugas siera. Veikalā ir iespēja arī iegādāties produkciju. Ceļš uz mājām, aptuvenais atgriešanas laiks Rīgā (Turgeņeva ielā, pretī Zinātņu akadēmijai) ~ 21:00 – 24:00.


CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

 • Transporta pakalpojumi ar tūristu klases autobusu (gaisa kondicionieris, audio/CD/video);
 • Lietuvas ceļa nodoklis;
 • Autobusa maksas stāvvietas;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi;
 • 1 naktis PALANGOS DAILE HOTEL 2* (atbilstoši maršruta aprakstam): divvietīgās istabas ar dušu, WC;
 • Brokastis – zviedru galds.


CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST:

 • Ieejas maksa apskates objektos pēc programmas;
 • Ceļojuma apdrošināšana pārvietojoties pa ES valstīm, nav obligāts iebraukšanas dokuments un tiek kārtota papildus ar aģentūras starpniecību, vai patstāvīgi;
 • Pusdienas, vakariņas, personīgie izdevumi, sabiedriskais transports, dzeramnauda;
 • Piemaksa pa papildus sēdvietu autobusā – 40.00 EUR;
 • Piemaksa par izmitināšanu vienvietīga numurā – 20.00 EUR.


 

SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM
JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!

 

RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!

 

SIA"Via Bono"Brīvības iela 4-B,Ogre,LV- 5001
mob.tel.26346644,29433962

tālrunis 65071900,e-pasts  info@viabono.lv