Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Pasaules čempionāts hokejā 2019

Ceļojuma ilgums:
6 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
17.05.2019- 22.05.2019444,00 Eur
Pieteikties

Pasaules čempionāts hokejā 2019

   SaistÄ«ts attēlsAttēlu rezultāti vaicājumam “hokejs”SaistÄ«ts attēls


1. diena

Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu, Poliju un Čehiju. Nakšņošana viesnīcā.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Ekskursija Bratislavā. Pilsētas ievērojamāko objektu apskate. Sākumā pastaigāsimies Bratislavas pils teritorijā, no saktu laukumiem paveras neaizmirstamais skats uz Donavu. Pa kolorītajam ieliņām nonāksim vecpilsētā, kur turpināsim iepazīt nozīmīgus objektus un vietas, kā arī galvaspilsētas skaistākās pilis un sakrālas celtnes.
Hokeja spēle Latvija-Zviedrija (16:15). Atgriešanās viesnīcā. Nakšņošana viesnīcā.

3. diena
Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz Vīni. Nebanālā Vīne – Vīnes pagalmu leģendas. Šauras ieliņas, mājīgie pagalmi ar savu vēsturi, soliņi un laternas, bruņinieku rezidences paša Vīnes centrā, slepenās kāpnes, kas ved pie sakrālajiem pilsētas noslēpumiem. Vai tad tas nav īstais iemesls, kādēļ apmeklēt Vīni un izjust patieso pilsētas garu? Vēlaties atklāt Austrijas galvaspilsētas noslēpumus? Ar gidu noiesim no trokšņainajiem tūristu maršrutiem un dosimies tur, kur pirms simts gadiem staigāja Gustavs Klimts un Stefans Cveigs, karietē brauca imperatore Sisī, kur omulīgajās Austrijas kafejnīcās viesojās Antons Čehovs un Nikolajs Gogolis. Dodieties pastaigā tur, kur Mocarts rakstīja savas mūžīgi dzīvas operas, bet tevtonieši kopš 12.gadsimta līdz mūsu dienām nes karogu: «Palīdzēt! Sargāt! Dziedināt!» Vīnes pagalmi – īstenās noslēpumu glabātuves. Tajos nav «jauninājumu», restauratori šeit nav cieņā. Šī ekskursija piedāvā unikālu iespēju doties citā dimensijā, kur it kā apstājies laiks. Šeit tiek glabāta pilsētas patiesā vēsture un dauzās skaistās Vīnes sirds.
Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā. Nakšņošana viesnīcā.

4. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Slovākiju, uz Bratislavu. Dosimies uz hokeja spēli Latvija-Krievija (12:15). Pēc spēles brīvais laiks Bratislavā. Atgriešanās viesnīcā.

5. diena
Brokastis viesnīcā. Ekskursija Brno. Brno ir ļoti daudzveidīga pilsēta. Tā ir sava veida kārtainā arhitektūras kūka, kur kaimiņos sadzīvo viduslaiku gotika, renesanse, baroks, XIX gs. historisms, XX gs. 30.g. moderns un funkcionālisms. Jūs noteikti sajutīsiet impērijas Vīnes gaisotni, kas atrodas vien simts kilometrus tālāk uz dienvidiem, pilsētnieki te ceļas tikpat agri, daudz strādā, taču atrod laiku arī dzīves baudīšanai.
Pēcpusdienā hokeja spēle Latvija-Norvēģija (16:15). Atgriešanās viesnīcā.

6. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju. Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks – pusnakts.

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:

 • Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.

 • Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • Visas biļetes uz hokēja spēlem ir iekļautas cenā – Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, visas izbraukuma ekskursijas ir iekļautas cenā;

 • Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;

 • Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);

 • Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:

 • Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem.

SVARĪGI !!!

* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.

* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.

* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās – 20 cilvēki.

* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.

* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.

* Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.

* Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamie
dokumentiem:

 • Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.

 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.

 • Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.

 • Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

 • Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.

 • Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!
RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!
SIA "Via Bono" Brīvības iela 22, Ogre, LV- 5001
tālrunis 65071900
mob.tel: 26346644, 29433962