Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

RUMĀNIJA - BULGĀRIJA AR ATPŪTA PIE JŪRAS

Ceļojuma ilgums:
8 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
03.07.2023- 10.07.2023399,00 Eur
14.08.2023- 28.08.2023439,00 Eur
21.08.2023- 28.08.2023399,00 Eur
04.09.2023- 11.09.2023449,00 Eur
11.09.2023- 18.09.2023369,00 Eur
18.09.2023- 25.09.2023369,00 Eur
25.09.2023- 02.10.2023399,00 Eur
Pieteikties
       RUMĀNIJA - BULGĀRIJA | Zelta Smiltis    Reģioni Bulgārija. Albena - Viesnīcas un ceļojumi no uzticamā tūroperatora  TEZ TOUR


1.DIENA
.

Lidojums Rīga - Bukareste (~11:55-14:25)
Iepazīšanās ar Rumānijas galvaspilsētu Bukaresti, kura tiek dēvēta par Austrumeiropas “mazo Parīzi”.
Pilsētas centrālās ielas – Viktorijas bulvāra apskate (ekskursija ar autobusu). Ekskursijas laikā mēs redzēsim Triumfa arku, Revolūcijas laukumu, Karaļa pili, Prezidenta pili,senās baznīcas, Ateneumu, universitātes bibliotēku, vēstures muzeju, vislielāko parlamenta ēku pasulē un daudz ko citu.
Mēs noteikti dosimies arī pastaigā pa bulvāri, lai nofotografētos pie skaistajām strūklakām un aplūkotu pilsētas leģendu – Vlada Cepeša vairāk gan pazīstamu kā Vlada Drakula pili. Kā arī apskatīsim sv.Antonio klosteri, kur tika kronēti visi valsts vadītāji, senāko restorānu, kurš vēl aizvien strādā, Stavropoleosa klosteri un daudz citu populāru apskates objektu.
Brīvais laiks
Vakarā brauciens uz Bulgāriju. Apmešanās viesnīcā Ruses pilsētā.
Atpūta
2.DIENA
Brokastis viesnīcā. Numuru atbrīvošana.
Ekskursijā uz Ruse - “Mazā Vīne”.
Pilsētas centrālās daļas arhitektūra ir talantīgo Eiropas skolu autoru roku darbs, šeit var sastapt visdažādākos stilus - baroka , rokoko, neoklasicismu. Jūsu acis priecēs arhitektūras šedevri, kuri ir radīti 19. gs beigās un 20. gs sākumā.
Ruse - pilsēta ar 23. gadsimtu ilgu vēsturi. Ekskursijas laikā jūs uzzināsiet kā maza trāķiešu apmetne izauga par pilsētu, kura romiešu imperatora Vespasiāna laikā tika dēvēta par Sekstaginta Prista , kā tā tika pārvērsta par Osmaņu impērijas cietoksni.
Pateicoties savai bagātajai un senajai vēsturei Ruse 2009.g. saņēma balvu “Bulgārijas skaistākā pilsēta” Tālāk mēs dosimies pastaigā pa pilsētas gājēju centru - no Vēstures muzeja līdz Operas teātrim, apskatīsim pilsētas centrālo laukumu 12 ielu krustojumā, Brīvības pieminekli, Dabas muzeju Tiesu palātu. Apmeklēsim 17.gs celto Svētās Trīsvienības katedrāli - nacionālās nozīmes kultūras pieminekli.Tālāk mūs sagaida brauciens uz kūrortu Zelta smiltis.
Ap pusdienlaiku mūsu grupa tiks izmitināta viesnīcā. Atpūta pie jūras.
Nakts viesnīcā
3.DIENA
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē dosimies ekskursijā uz Varnu, lai pastaigātos pa pilsētas centru.
Varna ir ne tikai lielākā Bulgārijas pilsēta Melnās jūras piekrastē, bet arī viena no skaistākajām un viesmīlīgākajām, ne velti to dēvē Bulgārijas jūras galvaspilsētu. Varnu kā atpūtas vietu ir iecienījuši cilvēki,tās komfortablā klimata dēļ, īpaši šo vietu ir iecienījušie tie, kas ar grūtībām pacieš karstumu
26 gadsimtu ilgā pilsētas vēstures ir atstājusi savus nospiedumus pilsētas veidolā - seno kvartālu šaurās ieliņas, tempļi, teātri, pieminekļi un protams pasaulē slavenā Varnas nekropole.
Mēs dosimies pastaigā pa pilsētas centra vēsturisko daļu no Arheoloģijas muzeja līdz Dievmātes Katedrālei Neatkarības laukumā. Ekskursijas laikā mēs apskatīsim sv. Nikolaja Jūras templi, katoļu baznīcu un Bulgārijas jūras kara flotes rezidenci, romiešu termas, kas būvētas 1. -2. gs un 17.gs.celto sv. Dievmātes baznīcu.
Brīvais laiks.
Nakts viesnīcā
4.diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras
Dienas otrajā pusē dodamies ekskursijā uz Balčiku
Balčika dibināta 6. gadsimtā un ar savu skaistumu ir apbūrusi daudzus romiešu dzejniekus un imperatorus. Ekskursijas laikā mēs apmeklēsim pilsētas košāko pērli - Rumānijas karalienes Marijas pili Melnās jūras piekrastē. Tā ir celta leģendām vītā, ainaviskā vietā starp kalniem un jūru. Šeit jūs priecēs arhitektūras daudzveidība, terases, ūdenskritums, botāniskais dārzs ar tūkstots rozēm, aizraujoša, otra lielākā kaktusu kolekcija pasaulē. Jums būs iespēja aplūkot restorānu “Kronis” ar fantastisko panorāmas skatu. Noteikti apciemosim Karalienes pieticīgo villu pils kompleksā, karalisko vīna darītavu un daudzus citus populārus kompleksa apskates objektus.
Karaliskā vīna dārziņa teritorijā tiek piedāvāts bezmaksas vietējās ziemeļaustrumu reģiona produkcijas degustācija, pēc vēlēšanās produkciju būs iespējams arī iegādāties .
Brīvais laiks
Nakts viesnīcā
5.DIENA
Brokastis.
Atpūta pie jūras vai piedāvājam dienas otrajā pusē ekskursiju, pēc vēlēšanās, uz Beloslavu (papildu maksa - 25 €)
Ekskursijas laikā mēs apmeklēsim 4 gs. celto romiešu cietoksni, kurš atrodas 50 km attālumā no Varna. Dzīve šeit kūsāja no 3. gs līdz 7. gs pirmajām desmitgadēm, un no 10. gs līdz 17. gs beigām. Dažādos laika periodos cietoksni savā pārvaldībā pārņēma traķieši, romieši, bizantieši, bulgāri un turki
Tālāk mēs dosimies aplūkot unikālu dabas brīnumu -Akmens mežu. Unikālajam dabas fenomenam ir tikai viens vienīgs analogs pasaulē –Austrālijā. Virs zemes redzamie akmens kolonnu elementi ir viņu mazākā daļa, jo akmeņi ir dziļi iedzīti zemē līdz pat 100 m! Daudziem akmeņiem ir īpatnējas formas, daudziem ir doti nosaukumi – atkarībā no tā, ko akmens atgādina: kamieli, suni, vientuļu cilvēku, mazu troni, sēni, karavīru, ģimeni utml.
Brīvais laiks.
Nakts viesnīcā
6.DIENA
Brokastis.
Atpūta pie jūras vai ekskursija pēc vēlēšanās uz dienvidu piekrastes pilsētām Nesebru un Pomorie (papildu maksa - 35 €)
Mūsu gājēju ekskursija dosies pastaigā pa senās Nesebras vēsturisko centru. Nesebra viena no Bulgārijas pērlēm, tā atrodas klinšainā pussalā uz ziemeļiem no Burgasas. Nesebra tiek uzskatīta par vienu no senākajām apmetnes vietām Melnās jūras piekrastē . Aktīva tirdzniecība šeit ritēja jau 2. gs..Nesebra - četrdesmit baznīcu pilsēta. Pilsētas teritorijā ir izvietoti neskaitāmi vēstures un arhitektūras objekti, līdz ar to visa pilsēta ir iekļauta UNESCO aizsargājamo objektu sarakstā.
Laiks pusdienām
Pomorie pilsētā mēs apmeklēsim unikālu trākiešu kupola kapu, kurš atrodas zem kurgāna. Kapenes tiek datētas ar 2 — 4. gs.m.e. Tiek uzskatīts, ka tas kalpoja par bagātas Anhiāliešu ģimenes mauzoleju, kurā tika veikti pagānu reliģiskie rituāli.
Tālāk mēs dosimies, līdz jūras krastam, lai apbrīnotu brīnišķīgu renesanses arhitektūras pieminekli Svētās Georga vīriešu klosteris, 2.-3. gs marmora bareljefs ar trāķiešu jātnieka attēlu liecina, ka šajā vietā kādreiz atradās trāķiešu svētnīca. 7. gs, Bizantijas laikmetā, svētnīcas vietā tika uzcelts kristiešu klosteris.
Mūsu ekskursijas turpinājumā ielūkosimies specializētajā sāls muzejā, kurš ir vienīgais ne tikai Bulgārijā, bet arī visā Balkānu pussalā. Šeit mēs uzzināsims kā ražo sāli. Uzzinām par sālsūdens ezeru dziednieciskajām īpašībām un tiem, kas vēlēsies tiks piedāvāta iespēja iegādāties daudzveidīgo produkcija – sāli, ārstnieciskās dūnas un citas dabas veltes.
Atgriešanās viesnīcā ap vakariņu laiku.
7.DIENA
Brokastis.
Brīvā diena pie jūras
Nakts viesnīcā
8.DIENA
Brokastis.
Numuru atbrīvošana, došanās uz Bukaresti.
Lidojums Bukareste - Rīga (~15:10-17:40)

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS
7 naktis viesnīcā 3 * (divvietīga izvietošana) ar brokastīm
Lidojums Rīga – Bukareste – Rīga
Rokas bagāža līdz 8 kg
Nododamā bagāža līdz 23 kg
Pasažieru nodokļi
Grupas vadītāja pakalpojumi
Vieta tūrisma klases autobusā

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 189 €
Ekskursija Bukarestē    
Ekskursija Rusē    
Ekskursija Varnā    
Ekskursija Balčikā    

EKSKURSIJAS TIEK APMAKSĀTAS UZ VIETAS
(PĒC VĒLĒŠANĀS)
Ekskursiju brauciens uz Beloslavu    25.00€
Ekskursija uz Nesebras un Pomories pilsētām    35.00€
PAPILDUS EKSKURSIJAS
Transporta pakalpojumi
PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES

Obligātā piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā    150.00€
APMAKSA UZ VIETAS
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija        SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMU PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM
                               JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMA KONSULTANTIEM
                                               RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM
GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!
 
SIA "Via Bono" Brīvības iela 4-B, Ogre, LV- 5001
 tālrunis 65071900
         mob.tel: 26346644, 29433962
e-pasts: info@viabono.lv