Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

SPA PĒRNAVA - PAIDE

Ceļojuma ilgums:
2 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
24.10.2020- 25.10.2020100,00 Eur
Pieteikties1.diena.
08:00 izbraukšana no Rīgas (Turgeņeva ielā, pretī Zinātņu akadēmijai). Alpaku ferma - Igaunijas lielākā alpaku audzētava! Alpakas ir ziņkārīgi, bet nedaudz kautrīgi dzīvnieki, kas ar savām lielajām acīm un smaidīgo seju sniedz labu garastāvokli un labu enerģiju. Kennu (Kännu) saimniecības Alpaku fermā var redzēt Peru izcelsmes alpakas ar brīnišķīgi mīkstu vilnu, un kuras pavada savas dienas ganībās, ēdot zāli. Kad ierodas apmeklētāji, tās stāv aiz žoga, kaklu izstiepušas, un gaida kārumus. Saimniecībā ir iespēja alpakas paglaudīt, pabarot ar kārumiem. Papildus ir iespēja redzēt arī pundurkazas, punduraitas, Angoras trušus un vistas. Veikaliņā var iegādāties suvenīrus un alpakas vilnas produktus. Ierašanās Pērnavā - lielākā veselības tūrisma vieta Igaunijā. Pastaiga pa Vecpilsētu, tirdzniecības centra „PORT ARTUR” apmeklējums pusdienām. 15:00 check-in viesnīcā. Ūdens atpūtas centrs (15:00 – 22:00): iespēja apmeklēt 5 saunas, džakuzi un baseinu. Viesnīca atrodas ideālā Igaunijas vasaras galvaspilsētas vietā, tuvu Pērnavas skaistajām smilšu pludmalēm. Pēc vēlēšanās vakariņas viesnīcas restorānā – zviedru galds (iepriekš pieteikšana un apmaksa ofisā). Nakts viesnīcā “Tervis Medical SPA Hotel 3*”.

2.diena. Brokastis. Iespēja apmeklēt Ūdens atpūtas centru: 5 saunas, džakuzi, baseins. Check-out no viesnīcas. Pārbrauciens līdz Paide. Paides Valņa tornis un Vaļņa kalna cietokšņa drupas. Nocietinājuma tornī, kas atrodas Paidē, Vallimē kalnā, ir izveidots laika centrs "Wittenstein". Par laika mašīnu kalpo lifts, kurš aizved no viena laikmeta uz citu. Torņa stāvos var iepazīties ar senajiem laikiem, ordeņa laikiem, karaļu un caru laikmetu, okupācijas un neatkarīgās Igaunijas laiku un neatkarības atjaunošanas laiku. Laika centrā ir plaši izmantoti skaņas un gaismas efekti, videoprogrammas un imitācijas. Ceļš uz mājām, aptuvenais atgriešanas laiks Rīgā (Turgeņeva ielā, pretī Zinātņu akadēmijai) ~ 21:00 – 24:00.

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:
 • Transporta pakalpojumi ar tūristu klases autobusu (gaisa kondicionieris, audio/CD/video);
 • Grupas vadītāja pakalpojumi; 
 • 1 nakts Viesnīcā Tervis Medical SPA Hotel 3* (atbilstoši maršruta aprakstam): divvietīgās istabas ar dušu, WC; 
 • Brokastis – zviedru galds;
 • Ūdens centrs katru dienu;
 • WI-FI free visā viesnīcā.

CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST:

 • Ieejas maksa apskates objektos pēc programmas;
 • Ceļojuma apdrošināšana pārvietojoties pa ES valstīm, nav obligāts iebraukšanas dokuments un tiek kārtota papildus ar aģentūras starpniecību, vai patstāvīgi;
 • Pusdienas, vakariņas, personīgie izdevumi, sabiedriskais transports, dzeramnauda;
 • Piemaksa pa papildus sēdvietu autobusā – 40.00 EUR;
 • Piemaksa par izmitināšanu vienvietīga numurā – 25.00 EUR.


SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM
JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!


RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!

SIA "Via Bono" Brīvības iela 4B, Ogre, LV- 5001
tālrunis 65071900
mob.tel: 26346644, 29433962