Warning: file_get_contents(http://api.wunderground.com/api/624f8e48b3c6c220/conditions/q/LV/Riga.json) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 503 Service Unavailable in /home8/viabono/public_html/Tools/Tools/WeatherTools.php on line 17
Pēdējā brīža ceļojumi | Slovēnijas Rivjēra Jāņos ar GH Portorož 4*
Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Slovēnijas Rivjēra Jāņos ar GH Portorož 4*

Ceļojuma ilgums:
5 dienas
Ēdināšana:
HB
Ceļojuma datumi:
21.06.2023- 25.06.2023899,00 Eur
Pieteikties

  Slovēnijas Rivjēra Jāņos ar GH Portorož 4* superior  Slovēnijas Rivjēra Jāņos ar GH Portorož 4* superior

2023. gadā Jāņus sagaidīs Slovēnijā, kurai paveicies gan ar jūras piekras, gan Alpu kalniem savā teritorijā. Šoreiz, esa ieplānota laiskāka atpūta eši Adrijas jūras krastā. Portorožas kūrortā, kas ir aptuveni pusotras stundas brauciena aālumā no Ļubļanas lidostas, varēsim baudīt sauli un peldei komfortablu ūdens temperatūru. Tikai rokassepiena aālumā atrodas arī kaimiņu valsts: brokastis Slovēnijā, pusdienas Horvātijā un pēcpusdienas kafijas tase Itālijā - jauks dienas plāns aktīvam un zinātkāram ceļotājam!


Tiešais lidojums Rīga - Ļubļana - Rīga

21.06.2023 Rīga 09.30 - 10.50 Ļubļana
25.06.2023 Ļubļana 22.30 - 01.50 Rīga
Lidojums - 369 EUR: Cena par ešo lidojumu uz Ļubļanu turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, uzkoda un dzēriens, bagāža (20 kg nododamā un 8 kg rokas)
Lidojums + GH Portorož 4* superior viesnīca - 899 EUR: Cena par ešo lidojumu, transferu, pilsētas nodokli un
4 nakts 4* superior viesnīcā Grand Hotel Portorož divviegā istabā Portorožas kūrortā ar brokastīm un vakariņām.
Piemaksa par vienvietigu istabu 280 EUR

Ekskursiju programma:
Koperas un Piranas pilsētas apmeklējums 
21.06.2023 15:00 no viesnīcas Ekskursijas sākumā dosimies uz Koperu – lielāko Slovēnijas Adrijas jūras piekrastes pilsētu. Tās centrālās daļas arhitektūru raksturo gokas un venēciešu sla iezīmes. Kopera ir šarmanta un tūristu iemīļota. Tālāk ceļš vedīs uz Piranu, kas ek dēvēta par Slovēnijas piekrastes dārgakmeni.Gleznainā senatnīgā ostas pilsēta ar tradicionālo, senatnīgo vecpilsētu, ek dēvēta arī par Slovēnijas Venēciju. To no vienas puses apskalo jūra, bet no otras – aizsargā varenie pilsētas aizsargmūri. Ciešās saites ar Venēciju pagātnē, atstājušas būskas pēdas pilsētas izskatā vēl šodien. Pilsētas centrālais laukums lepojas ar nozīmīgām vēsturiskām pilīm, māju, kurā dzimis 18.gs.slavenais komponists un vijolnieks Džuzepe Tarni un viņam velto pieminekli. Piranas pilsētā ks dots arī nedaudz brīva laika. Ekskursijas ilgums ~4.5h. Cena: 35 EUR Cenā iekļauts: transports un krieviski runājoša gida pakalpojumi 
Venēcijas apmeklējums (Itālija)
22.06.2023 07:30 no viesnīcas
Pēc 2.5 stundām ceļā, nonāksim Punta Sabioni ostā Itālijas pilsētā Lido di Jesolo. Tur kāpsim pasažieru kuģī, kas aizvedīs ceļotājus līdz pašam Venēcijas centram- Sv. Marka laukumam. Gida pavadībā izstaigāsim pilsētu, apskatot kanālus, ltus un vēsturiskās celtnes. Pēc pusdienām restorānā ks dots brīvs laiks līdz plkst. 18, kad kāpsim kuģī un atgriezīsimies Punta Sabioni ostā, kur mūs gaidīs autobuss, lai aizvestu atpakaļ uz viesnīcu. Cena: 120 EUR Cenā iekļauts: transports, pasažieru kuģa biļetes, krieviski VAI angliski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna).
Istras pussalas tūre (Horvāja)
23.06.2023 09:00 no viesnīcas
Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Poreču Istras pussalas rietumos, kas pa par sevi ir īstens kultūras piemineklis, jo pilsēta saglabājusi seno romiešu forta struktūru ar orģinālu urbānu ielu sistēmu. Apskasim galvenos ievērības cienīgos objektus, pateicoes kuriem pilsēta iekļauta UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā – Marafora laukumu ar diviem tempļiem,
kas izveido romiešu laikos, Euphrasius baziliku, kas ir visaugstāk 
vērtētais vēstures piemineklis Porečā un torņus. Tiks dots nedaudz brīva laika. Pēc pusdienām piskā Istrijas viesu mājā, ceļš vedīs uz Roviņas pilsētu, kas ek vērtēta kā viena no visgleznainākajām Istras pussalā. Tā ir uzbūvēta uz salas un saglabājusi neskaitāmas krāsainas venēciešu arhitektūras ēkas. Pilsētu vainago Sv. Euphemijas baznīca, kurā atrodami 4gs. sākuma sarkofāgi. Ekskursijas noslēgumā ks dots brīvs laiks. Ekskursijas ilgums ~10h.
Cena: 80 EUR Cenā iekļauts: transports, ieejas biļetes Euphrasius bazilikā, krieviski VAI angliski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna).
Trieste un Miramares pils (Itālija)
24.06.2023 09:00 no viesnīcas
Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Miramares pili, kas, pēc Maksimiliāna pavēles uzbūvēta uz akmeņaina zemesraga 1856.gadā kā dāvana viņa dzīvesbiedrei Beļģijas Šarlotei. Brīnišķīga ir ne vien pa pils, bet arī tās gleznainie dārzi, kas aizņem gandrīz 20 ha plabu. Turpinājumā ceļš vedīs uz Tries – rosīgo Itālijas pilsētu, kas senāk bija Austroungārijas impērijas galvenā osta. Te vispirms vietējā restorānā ks nobaudītas pusdienas, bet pēc tām sekos Triestes apskates ekskursija ar brīvu laiku noslēgumā.
Ekskursijas ilgums ~ 8h. Cena: 95 EUR Cenā iekļauts: transports, ieejas biļetes Miramares pilī, krieviski VAI angliski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna) 
Postojnas alas un Predjamas pils 
25.06.2023 12:00 no viesnīcas Šajā dienā dosimies uz pasaulslaveno un Slovēnijā lielāko alu sistēmu – Postojnas alas. Tā ir apmēram miljons gadus veca, 27 km gara 5 pazemes alu sistēma (tūristu apskatei pielāgo 5 km). Alas iekšienē būs izbrauciens ar īpašu pazemes vilcieniņu, dziļāk alā - ekskursija ar kājām gida pavadībā. Visu cauru gadu alās ir nemainīga temperatūra +8 grādi ( līdzi jāpaņem siltāks apģērbs!). Pēc alu apmeklējuma ks dots nedaudz brīva laika un tad sekos pusdienas restorānā. Ekskursijas turpinājumā apmeklēsim vienu no skaistākajām Slovēnijas pilīm - baroka slā celto Predjamas pili. Pils ir interesanta ar to, ka iebūvēta 123 m augstā klin pie ieejas alā, zem pils atrodas otra lielākā alu sistēma Slovēnijā. Ekskursijas ilgums ~9.5 stundas un tā noslēgsies lidostā! Postojna alās un pilī klienem ek nodrošināts audiogids krievu vai angļu valodā! Savukārt autobusā vietējais gids informāciju sniegs krievu valodā! Cena: 100 EUR Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Postojnas alās, Predjamas pilī un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna).

  
      SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMU PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM

                              JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMA KONSULTANTIEM
                                                   RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
                       VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM
                                                     GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!
                                    SIA "Via Bono" Brīvības iela 4-B, Ogre, LV- 5001
                                                            tālrunis 65071900
                                  mob.tel: 26346644, 29433962
                                  e-pasts: info@viabono.lv