Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Vizītē pie lemuriem

Ceļojuma ilgums:
9 dienas
Ēdināšana:
FB
Ceļojuma datumi:
30.05.2019- 07.05.2019699,00 Eur
Pieteikties
Vizītē pie lemuriem

Vizītē pie lemuriem
 
Ankifi • Ankaranas Nacionālais parks • Anciranana • Montagne d’Ambre Nacionālais parks • Tsingy Rouge kanjons• Ramena • Sakalavas līcis • The Dunes līcis • Pigeons līcis • Montagne des Français•Nusi-Be

Madagaskara – tā ir sala, kura ir vienīgā savas unikalitātes ziņā. Atrodoties izolācijā no citiem kontinentiem miljonu gadu garumā, radīja apstākļus, kā sakarā aptuveni 80 procenti floras un faunas šeit ir unikāli un nav sastopami vairāk nekur visā pasaulē. Ekskursijas programma sniegs iespēju apmeklēt un tīksmināties par šīs noslēpumainās zemes vietiņas brīnišķīgajām, un reizēm arī pasakainajām vietām. Kalni, nacionālie parki, un tajos visuresošie lemuri, interesantā vēsture un kultūra, kā arī daudz dažādu citu izklaižu, palīdzēs atklāt jaunu un interesantu mūsu planētas daļu. Pēc iespaidiem pārbagātās programmas ir vērts pagarināt atpūtu viesnīcā, kas būs, izvēlēta no ITAKA piedāvājumu klāsta, brīnišķīgajā Nusi-Be. Maršruts: aptuveni 760 km.

Brauciena datums Cena no
30.05.2019 - 07.06.2019
699 €

CEĻOJUMU PROGRAMMA:

1. DIENA
Dalībnieku pulcēšanās lidostā. Izlidošana uz Nusi-Be.

2. DIENA

NUSI-BE
Ielidošana NUSI-BE. Transfērs uz viesnīcu. Iemitināšanās. Brīvais laiks atpūtai pēc ceļojuma.
Pusdienas. Tiem kuri vēlas (par papildu samaksu uz vietas): transfērs uz pludmali. Brīvais laiks.
Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas, naktsmiers.

3. DIENA

ANKIFI – ANKARANAS NACIONĀLAIS PARKS – ANCIRANANA (maršruts: aptuveni 250 km)
Brokastis. Izvākšanās no viesnīcas. Brauciens līdz prāmju piestātnei un pārcelšanās ar prāmi uz Madagaskaras pilsētu ANKIFI. Brauciens cauri Analameras dabas rezervāta apvidum, kurš tika izveidots, lai aizsargātu augu endēmisko sugu daudzveidību, kā arī lemurus. Vizīte ANKARANAS NACIONĀLAJĀ PARKĀ. Parka apmeklējums gida pavadībā, pateicoties kuram, jūs iepazīsiet tuvumā neparasto, šajā teritorijā esošo, faunas un floras bagātību. Apmeklējuma laikā būs iespējams vērot vairāku desmitus reptiļu un amfībiju sugu pārstāvjus, tostarp arī krokodilus, aptuveni simts putnu sugu pārstāvjus, piemēram, baltspārnu ibisu, kā arī varēsiet sastapt vairāku sugu lemuru pārstāvjus to dabīgajā vidē. Parka teritorijā atrodas Āfrika vislielākā alu sistēma, ar visnotaļ neparastiem klinšu veidojumiem – „tsingy”. Erozijas rezultātā kaļķakmens klintis ieguva pārsteidzošas formas. Pusdienas. Brauciens uz ANCIRANANU. Iemitināšanās, vakariņas un naktsmiers.

4. DIENA

MONTAGNE D’AMBRE NACIONĀLAIS PARKS (maršruts: aptuveni 90 km)
Brokastis. Brauciens uz salīdzinoši nelielo Joffreville apvidu, kur sāksies visskaistākā un populārākā Madagaskaras nacionālā parka - MONTAGNE D’AMBRE, t.i., „Dzintara kalna” nacionālā parka, apmeklējums. Parks ir ievērojams ar gleznainajām vulkāniskajām peizāžām, ko ietver mežonīga savvaļas augu valsts. Apmeklētājus apbur daudzie ūdenskritumi, vulkāniskie ezeri, kā arī neparastā dzīvnieku pasaules bagātība. Ja paveiksies, tad šeit varēsiet sastapt pasaulē vismazāko hameleonu - brookesia micra. Pusdienas. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas un naktsmiers.

5. DIENA
TSINGY ROUGE KANJONS – RAMENA – SAKALAVAS LĪCIS – THE DUNES LĪCIS – PIGEONS LĪCIS (maršruts: aptuveni 170 km)
Brokastis. Brauciens ar apvidus auto uz TSINGY ROUGE KANJONU – kārtējā ekskluzīvā vieta ne tikai Madagaskaras ietvaros, bet arī visā pasaulē. Ienākot dabas rezervāta teritorijā, kuras ietvaros atrodas kanjons, apmeklētājam paveras neparasta, gandrīz vai sirreāla peizāža, ko rada kaļķakmens klintis, kuras ir veidojušās miljoniem gadu ilgumā, pateicoties Irodo upes un atmosfēras nokrišņu ietekmei. Pusdienas. Brauciens uz nelielo zvejnieku ciematiņu RAMENA, kur varēsiet redzēt zvejniekus, kuri ar rokām darina tīklus, kā arī laivu darinātājus, kuri ar savām rokām darina un remontē pirogas. Brīvais laiks. Brauciens uz Le Trois Baie, t.i., Trīs līču apmeklējums. Katram līcim ir savs unikāls un neatkārtojams veidols, kā arī peizāža. Visus līči valdzina ar baltu smilšu pludmalēm un kristālskaidru ūdeni. SAKALAVAS LĪCIS ir slavens kā viena no visbrīnišķīgākajām Madagaskaras pludmalēm. Pludmale stiepjas 2 kilometru garumā, no jūras puses to ieskauj brīnišķīgi koraļļu rifi. THE DUNES LĪCIM, savukārt ir aptuveni 4 kilometru gara pludmale, tas ir ideāli piemērots pastaigām un putnu vērošanai, kuri lielā vairumā mitinās šajā apvidū. Brīvais laiks atpūtai pludmalē, snorkelēšanai vai sērfinga un vindsērfinga nodarbībām (par papildu samaksu uz vietas). Atgriešanās viesnīcā, vakariņas un naktsmiers.

6. DIENA

MONTAGNE DES FRANÇAIS (maršruts: aptuveni 50 km)
Brokastis. Brauciens uz MONTAGNE DES FRANÇAIS augstienes apvidu. Tā ir teritorija, kas tiek aizsargāta, pateicoties šeit dzīvojošo dzīvnieku sugu izplatības areālam, tostarp šeit mitinās gekoni, lemuri un hameleoni. Raksturīgs peizāžas elements ir savā ziņā vienīgais un unikālais sausais mežs, kur dominē diženi un vareni baobabi. Pastaiga burvīgas dabas apskāvienos. Tas vienlaikus ir arī teicams maršruts ar skatiem uz Diego līci un Ancirananas pilsētu. Atgriešanās Ancirananā, pusdienas, brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā, vakariņas un naktsmiers.

7. DIENA

KAKAO PLANTĀCIJA (maršruts: aptuveni 220 km)
Brokastis. Izvākšanās no viesnīcas. Brauciens visas dienas ilgumā uz Ankifi. Pa ceļam pusdienu pauze, kā arī brīvais laiks vietējā tirgus apmeklējumam. Kakao plantācijas apmeklējums. Iemitināšanās viesnīcā Ankifi apvidū, vakariņas un naktsmiers.

8. DIENA

NUSI-BE (maršruts: aptuveni 30 km)
Brokastis. Izvākšanās. Pārcelšanās ar prāmi uz NUSI-BE. Transfērs uz viesnīcu, izmitināšanās. Brīvais laiks atpūtai un ekskursijām, tās norisinās tikai laika posmā no 24.08. līdz 24.09.2019. (par papildu samaksu uz vietas): reiss „Vaļu vērošana”. Ceļošana ar kuģi ļauj vērot lielos jūras zīdītājus – kuprainos vaļus, to dabīgajā vidē. Angļu valodā runājošs gids ekskursijas dalībniekiem pastāstīs par vaļu dzīvi, un palīdzēs izprast šo brīnišķīgo zīdītāju paradumus. Peldlīdzeklis ir aprīkots ar īpašu aprīkojumu, ar kā palīdzību ir iespējams ierakstīt un atskaņot vaļu radītās skaņas, tā saucamās „vaļu dziesmas.” Atgriešanās Nusi-Be. Brīvais laiks, vakariņas un naktsmiers.

9. DIENA
Brokastis. Izvākšanās no viesnīcas. Brīvais laiks (atkarībā no izlidošanas laika), transfērs uz lidostu un lidojums. Tiem, kuri ir, nolēmuši pagarināt atpūtas tūri: brokastis, izvākšanās, transfērs uz jūsu izvēlēto viesnīcu.

PIEDĀVĀJUMA PRIEKŠROCĪBAS
• Tikšanās ar lemuriem un vismazāko hameleonu pasaulē
• Unikāla fauna un flora
• Brīvā laika pavadīšana Madagaskaras brīnišķīgajās pludmalēs
• Cenā ir iekļautas brokastis, pusdienas un vakariņas
• Pagariniet savu atpūtu Nusi-Be

PIEZĪME:
1. Obligātie maksājumi uz vietas: ieejas biļetes, vietējie gidi, pārcelšanās ar prāmi: aptuveni 130 EUR, tējas nauda: aptuveni 4 EUR/no personas/ dienā.
2. Fakultatīvie maksājumi: reiss "Vaļu vērošana”, aptuveni 47 EUR/pieaugušajiem, aptuveni 24 EUR/bērniem līdz 12 gadu vecumam, nepieciešami vismaz 8 cilvēki.
3. Vīzas: ir nepieciešamas. Latvijas Republikas pilsoņi un nepilsoņi tūrisma vīzu, kura ir derīga 30 dienas (ieskaitot ierašanās un izbraukšanas dienu), var saņemt Nusi-Be lidostā. Vīzas saņemšanai nepieciešamie dokumenti: pase, kuras derīguma termiņš ir vismaz 6 mēneši, no atgriešanās datuma, ar 3 tukšām lapām, atpakaļceļa biļetes apliecinājums. Lidostā nepieciešams aizpildīt vīzas saņemšanas veidlapas, kā arī ierašanās migrācijas kartes.
4. Rekomendējamā valūta: EUR.

IEKĻAUTS TŪRES MAKSĀ:
7 naktis viesnīcās***atbilstoši ekskursijas maršrutam; 2-vietīgi numuri (iespējams novietot vienu papildu gultu) ar vannas istabām • ēdināšana: brokastis, pusdienas, vakariņas saskaņā ar programmu • lidojums • transfēri • brauciens tūrisma autobusā vai minibusā, kā arī apvidus automašīnās • gida pakalpojumi

SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!
RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!
SIA "Via Bono" Brīvības iela 22, Ogre, LV- 5001
tālrunis 65071900
mob.tel: 26346644, 29433962