Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

ZIEMEĻPOLIJAS VILINĀJUMS VILKU MIDZENIS...

Ceļojuma ilgums:
3 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
28.07.2023- 30.07.2023205,00 Eur
25.08.2023- 27.08.2023205,00 Eur
Pieteikties

      ZIEMEĻPOLIJAS VILINĀJUMS: Vilku midzenis, Sv.Lipska klosteris, Malborkas  pils, Gdaņska, Sopota, Olština, Augustova, Augustovas kanāli -  CeļojumuBode.lv    INDI :: Autobusu braucieni :: Polija :: Ziemeļpolijas valdzinājums  ziemassvētkos

1. diena.„Pretim jauniem iespaidiem…”
Agri izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā caur Lietuvu, Polija. Vilku midzenis – Hitlera bunkuri Gerložas mežos, kur Hitlers 2. Pasaules kara laikā uzturējās vairāk nekā 800 dienas. Svētā Liepa - Jezuītu klostera komplekss, tiek uzskatīts par vienu no skaistākajiem baroka arhitektūras pieminekļiem Polijā. Kā vēsta leģenda, šajā vietā ap 1300.gadu uz liepas, kas auga tajā vietā, kur tagad atrodas baznīca, parādījās Dieva Mātes figūras ar bērnu uz rokām. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Elblagas apkaimē.
2.diena. Polijas jūras pērles un skaistāka Ziemeļpolijas pils...
Brokastis*. Piedāvājam doties (par papildus samaksu 45 €) izbraukuma ekskursijā uz Malborkas pili, Gdaņsku, un Sopotu. Malborkas pils apskate. Šis ir pasaulē lielākais sarkano ķieģeļu cietoksnis! 15. gadsimtā pats cietoksnis bija vesela pilsēta – lielās un labi organizētās Teitoņu Ordeņa valsts galvaspilsēta. Tagad pilī atrodas muzejs, kura ekspozīcija stāsta par pils vēsturi. Apskatot vienu no varenākajām viduslaiku bruņinieku pilīm, kura ir saglabājusies nemainīga no krustnešu laikiem, jums paveras reāla iespēja nokļūt …viduslaikos! Senā Hanzas savienības pilsēta Gdaņska jeb Danciga. Vecpilsētas Glovne Miasto apskate – Moltavas krastmala, krāna tornis, garais tirgus, Artusa nams, Neptūna strūklaka, Sv. Maricas baznīca, kurā vienlaikus spēj sanākt 25 tūkstoši dievlūdzēju. Gdaņskā jānobauda sviestā cepta bute – flandra un Goldwasser.
Slavenais kūrorts – Sopota* (tikai jūnija, jūlija, augusta mēnešos): pelde un vakara pastaiga pa Monte Kazino varoņu ielu un 516 m garo molu. Noteikti jānogaršo gofras – tikko ceptas vafeles ar putukrējumu un svaigām ogām. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Elblagas apkaimē.
3. diena.„Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Laiks posties mājup ceļam. Olština – pilsēta Linas upes krastā,kuras pilī dzīvojis slavenais astronoms Nikolajs Koperniks. Vecpilsētas apskate – Olštinas pils, Augstie vārti, Vecais rātsnams, Sv. Jēkaba baznīca. Augustova - šī nelielā kūrortpilsēta Polijas ziemeļaustrumos lepojas ar 19. gs. tehnikas brīnumu - Augustovas kanālu, kas būvēts, laisavienotu Vislas un Nemūnas ūdens ceļus. Slūžu, ezeru un hidraulisko iekārtu sistēma tagad piemērota tūristiem - te pieejamas dažādās aktivitātes, piemēram, brauciens ar kuģīti pa kanāliem. Turpinām ceļu mājup. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība

• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.
Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC,
duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
• grupas vadītāja pakalpojumi
Piemaksas un papildus izdevumi :
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 50 €
• piemaksa par papildvietu autobusā 55 €
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports

Izbraukuma ekskursija uz Malborkas pili, Gdaņsku un Sopotu 45 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 45 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 40 €, bērniem līdz 14g. 35 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas. Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas,gida vai grupas vadītāja pakalpojumi. 
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ieejas biļete Malborkas pilī no 70 (ar audio gidu) PLN; Sopotas koka mols 9 PLN; Vilku midzenis ar vietējo gidu
28 PLN; kuģītis pa Augustovas knālu 40 zl; Ziedojumi baznīcās /Pēc sirdsapziņas; pilsētas nodoklis
2022. gada izmaksas

SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMU PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM
                                       JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMA KONSULTANTIEM
                                               RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU

                  VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM
                                              GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!
 
                       SIA "Via Bono" Brīvības iela 4-B, Ogre, LV- 5001
                                                      tālrunis 65071900
                         mob.tel: 26346644, 29433962
                           e-pasts: info@viabono.lv