Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Austrija

Ceļojuma ilgums:
8 dienas
Ēdināšana:
RO
Ceļojuma datumi:
28.12.2019- 09.03.2020534,00 Eur
Pieteikties
Lidojumi ar Air Baltic katru sestdienu!

Lidojumu periods
28.12.2019. – 09.03.2020.

Attēlu rezultāti vaicājumam “skiing in austria”

Austrijas kalnu slēpošanas kūrorti ir slaveni ar lielisko infrastruktūru un krāšņajām izklaidēm. Ja atbraucat uz Cellamzē, Meirhofenē, Bādgašteinu vai citiem kūrortiem, tad varat būt droši – kūrortos viss ir sagatavots tam, lai jūs izbaudītu katru sava tik ļoti gaidītā atvaļinājuma mirkli. Gan kalnu slēpošanas nogāzēs, gan viesnīcās, gan apres-ski laikā.
Kalnu slēpošanas kūrorti Austrija:

*Cellamzē-Kapruna -  kalnu slēpošanas kūrortreģions (Zell am See – Kaprun) ir viens no skaistākajiem un tūristu apmeklētākajiem Austrijas rajoniem. Šeit, Alpu ziemeļu daļā, par sniegu nerunā – to garantē. Ziemas sezona reģionā caurmērā ilgst no novembra līdz pat aprīļa beigām.

*Zālbaha-Hinterglemma - Ekspertu sniegtais novērtējums Zālbahas – Hinterglemmas ”Slēpošanas arēnai” ir vienprātīgs: kalnu slēpošanas iespējas Glemtāles ieleju ieskaujošajās nogāzēs ir patiesi unikālas un universālas. Kā apliecinājums teiktajam ir šeit notiekošās liela mēroga sacensības kalnu slēpošanā, t.sk. pasaules čempionāti un Pasaules kausa izcīņas posmi.
     ”Slēpošanas arēnu” veido aptuveni 10 slēpošanas zonas, ieskaitot 200 km garu trašu virkni jebkurai gaumei: ekstremālas, līdzenas un platas; saulainas – dienvidu nogāzēs; ēnainas – ziemeļu nogāzēs.


*Gašteinas ieleja - Bādgašteina piedāvā ne tikai iespējas baudīt fantastisku atpūtu un uzlabot veselību ar dziednieciskām procedūrām, bet ir arī lieliska vieta kalnu slēpošanai. Bādgašteinu, un ne velti, mēdz saukt arī par Gašteinas ielejas kūrortu pērli. Šeit ierīkotas trases 118 km kopgarumā, kā arī 25 pacēlāji. Kūrorta slēpošanas nogāzēs ir daudzas sarežģītas nobraucienu trases, kuras izbraukt spējīgi tikai pieredzējuši un labi sagatavoti kalnu slēpotāji.

*Zeldene & Octāle - atzīts Eiropas kalnu slēpošanas un alpīnisma centrs, snovbordistu iecienīts kūrorts, kurā katru gadu tiek uzcelti jauni supermoderni pacēlāji un atklātas jaunas trases. Kūrortā tradicionāli tiek rīkoti arī Pasaules kausa izcīņas posmi kalnu slēpošanā.
Obergurglas (1930 m vjl.) un Hohgurglas (2150 m vjl.) kūrorti ir vieni no augstākajiem kalnu slēpošanas kūrortiem Austrijā. Pirmatnējā daba un nepārslogotās slēpošanas trases ir galvenās šo kūrortu priekšrocības.


*Meirhofene-Cillertāle - Ieleja iedalās 4 lielos kalnu slēpošanas reģionos: Pirmajā reģionā, Zillertal Arena reģionā, Meirhofenes reģionā un Ski- & Gletscherwelt Zillertal 3000 reģionā. Populārie kūrorti (Fīgena, Kaltenbaha, Cellamcillera, Meirhofene, Hippaha u.c.) atrodas 500-1500 m augstumā vjl. Cillertāle piedāvā slēpotājiem kopumā 489 km trašu un 177 modernus pacēlājus, un ielejā ir vienots ski-pass pakalpojums. Starp kūrortiem regulāri kursē Cillertāles dzelzceļa transports un tūristu autobusi.
      Meirhofenes kūrortā slēpotājiem pieejamas visdažādākās sarežģītības pakāpes un garuma trases, ir pacēlāji, kuri atrodas gluži vai blakus viesnīcām. Pa visu Cillertāles ieleju kursē Ski Bus (bez maksas). Atpūtai pēc slēpojot pavadītās dienas labi var kalpot akvaparks ar baseinu, ūdensslīdkalniņiem, saunu un solāriju.


*Austrumtirole -  tas ir viens no lielākajiem Tiroles federālās zemes kūrortreģioniem, kurā radīti brīnišķīgi apstākļi slēpošanai ģimenes lokā, izveidota lieliska slēpotāju-iesācēju un snovbordistu-iesācēju apmācības infrastruktūra. Līenca (Lienz), Austrumtiroles kūrortreģiona nosacītā galvaspilsēta, tiek uzskatīta ar Austrijas saulaināko apgabalu, savukārt ainaviskie Dolomītu Alpi izraisa sajūsmu pat daudz ceļojušu un redzējušu tūristu sirdīs. Austrumtirolē atrodas arī viena no Austrijas augstākajām virsotnēm – Grosglokners (Grossglockner, 3798 m vjl.), kā arī Melles ielejas ledājs (Moelltaler Gletscher; 3122 m vjl.).
     Slēpošanas zonas savieno bezmaksas Ski Bus. Līdz jebkurai slēpošanas zonai var nokļūt vien 20-35 minūtēs. Respektīvi, ierodoties Zalcburgā, jūs varat noīrēt automobili, lai dotos skaistā piedzīvojumā – braucienā pa Austrumtiroles apkaimi, tās kalniem un lejām. Šajā sakarā patīkams bonuss būs izdevīgā Ski and Drive autoīres programma.

SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!
RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!
SIA "Via Bono" Brīvības iela 4-B, Ogre, LV- 5001
tālrunis 65071900
mob.tel: 26346644, 29433962