Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Aviokompānija - RYANAIR

ryanair.jpg


Ryanair - lidojumi pa visu pasauli.

Ryanair – īru zemo izmaksu aviokompānija, kas dibināta 1985. gadā. Salīdzinoši īsā laika posmā Ryanair ir kļuvusi par populārāko aviokompāniju visā pasaulē. Ik dienu, zemo izmaksu aviokompānija Ryanair veic vairāk kā 1600 lētu avioreisu uz vairāk kā 160 Eiropas un Ziemeļāfrikas pilsētām. Aviokompānijas noliktavās ir aptuveni 300 jaunas Boeing 737-800 lidmašīnas.
Gada laikā aviokompānija apkalpo aptuveni 100 miljonus pasažieru! Ryanair neorganizē avioreisus ar pārsēšanos un piedāvā zemus tarifus pasažieriem, kuri ceļo ar nelielu rokas bagāžu kuras svars nepārsniedz 10 kg. Aviokompānija cenšas nodrošināt pašas zemākās aviobiļešu cenas organizējot reisus uz lidostām, kas atrodas ārpus pilsētas centriem.

Ryanair aviobiļetes

Ryanair ir viena no Eiropas lielākajām zemo cenu aviokompānijām. Aviokompānija Ryanair Latvijā ir iecienīta, galvenokārt, pateicoties lēto lidojumu piedāvājumu, kā arī plašam galamērķu klāstam.
Lidojumi ar Ryanair ir laba izvēle visiem, kuriem ir svarīga kvalitāte, bet kuri nevēlās pārmaksāt. Ļoti bieži Ryanair aviobiļetes maksā lētāk, nekā citu aviokompāniju biļetes.
Aviokompānija piedāvā lētus lidojumus no Rīgas uz Beļģiju, Vāciju, Īriju, Itāliju, Norvēģiju un Lielbritāniju (Angliju un Skotiju). Ryanair Latvijā veic lidojumus no Rīgas lidostas / uz Rīgas lidostu.

Populārākie Ryanair galamērķi (lidojumi no Rīgas)

 • Londonaryanair1.jpg
 • Oslo
 • Berlīne
 • Brisele
 • Brēmene
 • Frankfurte
 • Ķelne
 • Līdsa (Bredforda)
 • Milāna
 • Glāzgova
 • Dublina
 • Mančestra
 • East Midlands (Notingema)


Ryanair rokas bagāža

Var ņemt līdzi salonā (bez papildu maksas). Viens pasažieris var lidot ar vienu rokas bagāžas vienību (skat. attēlu)

 

 


 

 

 

 

Papildus var paņemt somiņu 40x20x25 cm

Zīdaiņiem (8 dienas – 23 mēneši), kas lido apgādātāju klēpī, rokas bagāža nav paredzēta, bet viņa aizbildnis var paņemt +5kg papildus rokas bagāžu (bez papildu maksas).

UZMANĪBU! Maza izmēra instrumentus, kuri pārsniedz Ryanair rokas bagāžas standartus, var pārvadāt salonā, ja iepriekš ir rezervēta un apmaksāta nestandarta rokas bagāžas vieta. 


Ryanair nododamā bagāža

 


 

 

 

Jūs varat izvēlēties – iegādāties bagāžu līdz 15 vai 20 kg

Bagāžu var pievienot rezervācijai arī pēc aviobiļešu iegādes

Reģistrējamā bagāža (nododamā bagāža) tiek transportēta speciālā bagāžas nodalījumā (par papildus samaksu). Katrs pasažieris var reģistrēt ne vairāk par 3 bagāžas vienībām (līdz 15 vai 20 kg). Bagāžas reģistrācija iespējama aviobiļetes iegādes laikā internetā vai pēc tās pa tālruni +371 67284818 (ieteicams, ne vēlāk kā 2 dienas pirms lidojuma). Vēlākais, kad iespējams reģistrēt nododamo bagāžu, ir 4 stundas pirms izlidošanas.

Ja jūs ceļojat ar kompāniju (piemēram, ar draugu vai radinieku) – Jūs varat apvienot vai dalīties ar jūsu iegādāto bagāžas atļauto svaru. “Sadalīt bagāžu starp pasažieriem” ir iespējams, ja pasažieri ir iekļauti vienā lidojuma rezervācijā. Piemēram, ja divi draugi dodas ceļojumā (zem vienas rezervācijas) ar divām bagāžas vienībām līdz 15kg, viens no pasažieriem var paņemt somu, kas sver 17kg, savukārt cits pasažieris var paņemt bagāžas vienību ar maksimālu svaru – 13kg. Tādējādi maksimāli atļautais bagāžas svars 30 kg (15kg x2) nav pārsniegts.

Ceļojot ar zīdaini papildus Jūsu bagāžai bez maksas var pārvadāt divus priekšmetus: parastos/dubultos bērnu ratiņus vai zīdaiņu slingu + bērnu auto sēdeklīti vai pārnēsājamo gultiņu. Jebkurš cits bērnu aprīkojums (līdz 20kg) skaitās “reģistrējama bagāža”.

UZMANĪBU! Ryanair lidmašīnās nav paredzēta vieta sporta un mūzikas iekārtu transportēšanai, taču tās var novietot bagāžas nodalījumā kopā ar reģistrējamo bagāžu par attiecīgu samaksu. Vienības svars nedrīkst pārsniegt 20kg (divriteņa svara limits 30 kg).