Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem
                             Turcijas nacionālā aviokompānija - Turkish Airlines
Turkish-Airlines_lidmaÅ¡Ä«na.jpg"Turkish Airlines", dibināta 1933. gadā un šobrīd ir viena no lielākajām aviokompānijām pasaulē. Šobrīd aviokompānija lido uz 264 galamērķiem 108 valstīs, piecos kontinentos, turklāt jaunu galamērķu skaits nemitīgi pieaug. «Turkish Airlines» piedāvā ekonomisko, komforta un biznesa klasi.

"Turkish Airlines" gaisa satiksmes panākumiem lielu lomu spēlē Turcijas ģeogrāfiskā atrašanās vieta, kas atrodas starp Eiropu, Tuvajiem Austrumiem, Āfriku, Āziju un Klusā okeāna reģionu.

Rīgā "Turkish Airlines" sāka darboties 2006. gadā un kopš tā laika savieno pasažierus ar visu pasauli cauri Stambulai uz savas jaunās flotes spārniem ar 261 lidaparātu.

Pēc 18 mēnešu ilga integrācijas procesa, 2008. gada 1. aprīlī, turku aviokompānija "Turkish Airlines" kļuva par Star Alliance biedru, kļustot par 7. Eiropas aviokompāniju, starp kopumā 20, (šobrīd jau 28) Star Alliance biedriem.

Star_alliance_biedri.jpg"Star Alliance" ir starptautisks aviokompāniju tīkls kurā ietilpst pasaulē labākās aviokompānijas.

Lai kļūtu par Star Alliance biedru, aviokompānijai ir jāatbilst aug
stākajiem industrijas noteiktajiem standartiem, ieskaitot klientu apkalpošanu, drošību un tehnisko infrastruktūru.

Star Alliance biedri nodrošina augstu standartu atzītu pasažiedru pārvadāšanu uz gandrīz jebkuru galamērķi pasaulē


"Skytrax", kas ir starptautiska gaisa satiksmes pētījumu kompānija, pēc 10 mēnešus ilga pētījuma, kura laikā tika aptaujāti 18,8 miljoni lidsabiedrību klienti no 100 dažādām valstīm, novērtējusi Turcijas lidsabiedrību un Skytrax pasaules aviokompāniju apbalvošanas ceremonijā 2016, Turkish Airlines tika atzīta par "Eiropas labāko aviokompāniju" sesto reizi pēc kārtas.

Miles&Smiles ir «Turkish Airlines» lojalitātes programma - krāj jūdzes, lidojot ar "Turkish Airlines", "Anadaolujet" un citām "Star Alliances" programmas aviokompānijām. Tāpat jūdzes var krāt, apmetoties "Turkish Airlines" sadarbības viesnīcās un iznomājot auto. Statusa jūdzes palīdzēs saglabāt vai paaugstināt kartes līmeņa statusu.

Miles&Smiles Programma ar sakrātajām jūdzēm piedāvā rezervēt sev, draugam vai ceļa biedram lidojumu un klases paaugstināšanu. Jūdzes ir iespējams tērēt arī «Star Alliances» dalībnieku aviokompānijas lidojumos.