Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Aviokompānija - Wizz Air 

wizz_plane.jpg

Wizz Air ir ungāru zemo izmaksu aviokompānija, kas tika dibināta 2003. gadā. Galvenais kompānijas birojs atrodas Budapeštā, netālu no pilsētas lidostas Ferenco Listo. Vislielākā aviokompānijas bāze atrodas Polijas lidostā – Katovicē. Zemo izmaksu aviokompānija Wizz Air visbiežāk veic avioreisus no nelielām lidostām, tādā veidā nodrošinot lētas izmaksas, kas atsaucas arī uz aviobiļešu cenām. Šodien, zemo izmaksu aviokompānija Wizz Air pārvadā savus klientus pa vairāk kā 420 dažādiem maršrutiem no 25 reģionālajām bāzēm.
Wizz Air pastāvīgi uzlabo un paplašina savu lidojumu tīklu, piedāvājot saviem klientiem arī lētas aviobiļetes uz Centrālo un Austrumeiropu. Aviokompānija Wizz Air var lepoties ar faktu, ka mērķtiecīgi attīstoties, desmitgades laikā kompānija ir kļuvusi par pašu lielāko zemo izmaksu kompāniju Centrālajā un Austrumeiropā.

Bagāža

Rokas bagāža
bagaza.jpg
Zemo izmaksu aviokompānija Wizz Air ļauj savā lidmašīnas kabīnē ņemt līdzi nelielo rokas bagāžu, kuras izmēri nepārsniedz 40 x 30 x 20 cm, savukārt lielā rokas bagāža, par atsevišķu samaksu , nedrīkst pārsniegt izmērus 55 x 40 x23 cm.

 
Reģistrētā bagāža
Reģistrētās bagāžas svars var būt 10, 20 vai 32 kg. Ceļojot ar zemo izmaksu aviokompāniju Jūs varat pasūtīt ne vairāk kā 6 reģistrētās bagāžas vienības, no kurām katras svars nedrīkst pārsniegt 32 kg.

Zīdaiņu bagāža
Zīdaiņiem nav tiesību līdzi ņemt savu bagāžu. Zemo izmaksu aviokompānija Wizz Air ļauj līdzi ņemt vienu lietu, kas būs nepieciešama Jūsu bērnam, piemēram, saliekamos ratiņus, krēslu, utml. Šīs lietas kopā ar Jūsu bagāžu tiks pārvestas bez maksas.

Sporta inventāra pārvešana
Pēc aviokompānijas nolikuma sporta inventārs tiek pārvests bagāžas nodalījumā par papildus samaksu. Jums jau laicīgi ir jāparūpējas par šī sporta inventāra sapakošanu, jo zemo izmaksu aviokompānija nenes atbildību par lidojuma laikā bojāto inventāru.

Mūzikas instrumentu pārvadāšana
Mūzikas instrumentus ļauts pārvest tikai lidmašīnas salonā. Ja instrumentu nav iespējams ietilpināt zem pasažiera sēdekļa vai augšējā bagāžas novietnē , Jums nāksies rezervēt vēl vienu vietu lidmašīnā priekš Jūsu mūzikas instrumenta, maksājot par to pilnu aviobiļetes cenu.

Mājdzīvnieku pārvadāšana
Zemo izmaksu aviokompānija nepiedāvā mājdzīvnieku pārvadāšanas pakalpojumus.

Pārtikas produktu pārvadāšana
Dodoties uz Eiropas Savienības valstīm, pārtikas produktus Jūs varat pārvadāt kā rokas tā arī reģistrētajā bagāžā. Neaizmirstiet, ka rokas bagāžai tiek piemēroti škidruma pārvadāšanas ierobežojumi – vairākas 100 ml vienības, kuru kopējais apjoms nepārsniedz 1 l . Lidojot uz valstīm, kas neatrodas Eiropas Savienībā bagāžā ir aizliegts pārvest pārtikas produktus. Ja muitas darbiniekiem radīsies aizdomas, visdrīzāk Jums šos produktus nāksies izmest vai apēst.

Tabakas produktu un alkoholisko dzērienu ierobežojumi
Ticamība, ka Jūs aizturēs muitā un liks paskaidrot kādēļ Jūs pārvedat tabakas produktus un alkoholiskos dzērienus ir ļoti liela, tādēļ Jums vajadzētu zināt maksimālos šo produktu daudzumus, ko Jūs varat pārvest kopā ar savu bagāžu. Tabakas produktu limits ir 40 paciņas , 800 cigaretes (4 bloki), 200 cigāri, 400 cigarellas vai 1 kg tabakas. Tāda paša tipa politika darbojas arī sakarā ar alkoholiskajiem dzērieniem. Jūs nedrīkstat vest vairāk par 100 litriem alus, 90 litriem vīna, 20 litriem stiprinātā vīna, vai 10 litriem stiprā alkoholiskā dzērienā. Pievērsiet uzmanību ierobežojumiem , kuri darbojas valstī uz kuru Jūs dodaties. Precīzu informāciju par ierobežojumiem Jūs varat saņemt muitas nodaļā. Ja Jūs mēģināsiet pārvest tabakas izstrādājumus un alkoholiskos dzērienus, kuru daudzums pārsniedz augstāk minētos ierobežojumus, Jums var nākties pierādīt, ka ievedamais daudzums ir paredzēts tikai Jūsu personīgajai lietošanai nevis pārdošanai un vajadzības gadījumā , pēc muitas darbinieka pieprasījuma , pat uzrādīt čeku.


LOGO.png