Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

ĒĢIPTE

Atpūtai ar bērniem viesnīcas ar akvaparkiem:

tirana_aqua_park_pool.jpg   aqua-blu-resort-sharm-el-sheikh-22.jpg  Iberotel_Aquamarine_csuszda.JPG

TIRANA AQUA PARK RESORT 5*, Šarmelšeiha
  Viesnīca atrodas Sarkanās jūras krastā 5 km attālumā no Šarmelšeihas lidostas. Ja dodaties uz Ēģipti atpūsties kopā ar bērniem, tad atradīsiet te īstu paradīzi! Viesnīcā Jūsu atpūtai 8 plaši atklātie baseini ar akvaparku, kuru veido 14 ūdens slidkalniņi pieaugušajiem un 5 kalniņi bērniem, kā arī animācijas komanda, kura spēs izklaidēt jebkura vecuma atpūtniekus. Bērniem: bērnu baseins (apsildāms), bērnu nodalījums baseinā, rotaļlaukums, kā arī miniklubs (3-12 g., 6 dienas nedēļā).

TITANIC RESORT & AQUA PARK 4*, Hurgada
 
Šī viesnīca būs izcila izvēle atpūtai ar bērniem! Viesnīcas teritorijā atrodas 5 baseini (2 apsildāmi ziemas sezonā) un brīnišķīgs akvaparks "Titanic" ar 14 ūdens slidkalniņiem pieaugušajiem un 13 kalniņiem bērniem. Viesnīcai pieder plaša smilšu pludmale ar lēzenu ieeju jūrā, kas noteikti priecēs mazo bērnu vecākus! Bērniem: 3 baseini (apsildāmi), bērnu rotaļlaukums, kā arī miniklubs (3-10 g.).

IBEROTEL AQUAMARINE RESORT 5*, Hurgada
 
Viesnīca Iberotel Aquamarine Resort ir īpaši radīta tiem, kas vēlas pavadīt lieliskas brīvdienas Ēģiptē! Atrodoties Hurgadas dienvidos, tā vilina atpūtniekus ar skaistu pludmali un izcilu 7 restorānu kompleksu. Teritorijā atrodas 12 baseini un 6 ūdens slidkalniņi pieaugušajiem. Bērniem: 4 baseini (3 ir apsildāmi), bērnu kalniņi, bērnu rotaļlaukums, miniklubs (4-12 g.), bērnu ēdienkarte.

ALBATROS AQUA BLU RESORT 4*, Šarmelšeiha
 
Viesnīca atrodas 18 km attālumā no Šarmelšeihas lidostas. Šī viesnīca ir viena no populārākajām Ēģiptē, un tam ir savi iemesli: milzīga teritorija, jautra animācija un lielisks akvaparks ar 9 baseiniem un 34 ūdens slidkalniņiem rada neatkārtojamu atmosfēru pilnvērtīgai atpūtai. Ne visi atpūtnieki, pateicoties tādam piedāvājumam, nokļūst līdz jūrai.

ALBATROS JUNGLE AQUA PARK 4*, Hurgada
  Viesnīca atrodas 10 km attālumā no Hurgadas lidostas. Lai gan privātās pludmales viesnīcai nav, viesi var ērti izmantot viesnīcas Dana Beach Resort 5* smilšu pludmali ar lēzenu ieeju jūrā. Šo nelielu trūkumu pilnībā kompensē grandiozs akvaparks ar 35 ūdens slidkalniņiem pieaugušajiem un bērniem, kā arī 16 atklātajiem baseiniem, no kuriem 2 ir apsildāmi ziemas sezonā.