Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

BAVĀRIJA, FRANKONIJA, ŠVĀBIJA

Ceļojuma ilgums:
6 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
31.07.2021- 05.08.2021259,00 Eur
Pieteikties

Attēlu rezultāti vaicājumam “münchen germany”

1. diena. „Pretim jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Legnices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
2. diena. „Sveicināta Bavārija!..”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Laiks ceļā. Ierašanās Minhenē. Ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €). Bavārijas galvaspilsēta – Minhene, kas atrodas Izāras upes krastos. Apskatīsim Minhenes ievērojamākās vietas – Karaļa laukums, vieni no vecākajiem pilsētas vārtiem – Īzāras vārti, vecais rātsnams, bijušā Bavārijas karaļa rezidence, tagad muzejs, Ludviga iela. Iesakām apmeklēt kādu no Minhenes krogiem, lai nobaudītu Bavārijas desiņas un alu. Viens no lielākajiem un populārākajiem krogiem ir „Hofbräuhaus”. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā 2* Vācijas teritorijā, Memmingenas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
3. diena. „Švābijas noslēpumu meklējumos!..”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 €) uz Švābiju. Laiks ceļā baudot Švābu Alba kalnus, kuru ainavu rotā dižskābaržu meži, smaržīgu paegļu audzes un kaļķakmens klintis. Romantiskā Lihtenšteinas pils, ko savā romānā ir iemūžinājis Vilhelms Haufs. Noslēpumaina pils, kas pārspēj cilvēka iztēli. Fantastiskā Lihtenšteinas pils meklējama uz klints,kas slejas 817 metru augstumā virs jūras līmeņa, vienā no skaistākajām vietām Vācijas teritorijā -Honau. Tālāk Laihingenas alu apmeklējums. Pazemes labirinti 55 metru dziļumā. Švābijas galvaspilsēta - Ulma atrodas pie Donavas. Tā ir Alberta Einšteina dzimtā pilsēta. Ulmas katedrāle ir īsts Eiropas gotikas stila meistardarbs. Tās tornis ir augstākais baznīcas tornis pasaulē. Pastaiga pa pilsētu. Laiks ceļā. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 2* Memmingenas apkaimē. 
4. diena. „Bodenezera ūdens atspulgā!..”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) baudīt Bodenezera pērļu kaklarotu. Lindau vecpilsētas apskate. Savā laikā Lindau zvejnieku apmetne atradās uz trijām salām, šodien vecpilsētā ir daudz vēsturisku celtņu, kur sajūtama īsti vāciska vide. Laiks ceļā. Meersburga (Meersburg) — pasakaina pilsētiņa Bodenes ezera krastā. Senas neparastas arhitektūras pildrežģu mājas ar sarkaniem dakstiņu jumtiem, kā arī dažviet saglabājušās ūdens dzirnavas. Visu māju sienas rotā neparasti ornamenti, bet logi un balkoni slīgst ziedu jūrā. Brauciens ar prāmi pa Bodenezeru. Laiks ceļā. Reinas ūdenskritums dabas veidots brīnums. Reina veido iespaidīgi mutuļojošu, varavīksnes apmirdzētu ūdenskritumu. Šis ūdenskritums ir viens no iespaidīgākajiem ūdenskritumiem Eiropā. Brauciens ar kuģīti izjūtot ūdens šaltis un šļakatas, klausoties aizraujošu stāstījumu. Tālak dodamies uz Šafhauzeni. Pilsēta atrodas Reinas ziemeļu krastā, tā ir tāda paša nosaukuma kantona centrs. Dosimies jaukajā pastaigā pa pilsētas bruģētajām ieliņām, kuru malās rindojas gotikas, renesanses, baroka un rokoko stila nami.
Vakarā atgriešanās Meersburgā. Pie ezera paveras romantiska ainava-mājīga promenāde ar restorāniem un kafejnīcām, no kurienes kalnup ceļš vijas uz Vecpilsētu, bet ezera pretējā krastā uzlēcošās saules staros slejas varenās Alpu smailes. Laiks ceļā. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 2* Memmingenas apkaimē. 
5. diena. „Frankonijas Šveice, Sātana ala...”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atvbrīvošana. Laiks ceļā. Mēs dosimies uz "Sātana alu", tā Pottenštainā vietējie iedzīvotāji nosaukuši pašu lielāko un noslēpumaināko karsta perioda alu. Pēc pastaigas būs patīkami apmeklēt mājīgu restorāniņu, kur laipnie saimnieki piedāvās svaigu foreli, kas turpat tiek sagatavota un, protams, arī slaveno Bavārijas alu. Bavārijas ziemeļu daļā stiepjas neaprakstāmi skaists dabas rezervāts "Frankonijas Šveice"(Fränkische Schweiz). Laiks ceļā Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Vroclavas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
6. diena. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem...”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.


Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris), 
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 
• grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi :
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 120 € 
• piemaksa par papildvietu autobusā 100 € 
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports


Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:

  • Izbraukuma ekskursija uz Švābiju 40 €,
  • izbraukuma ekskursija uz Bodenezeru 45 €. 


Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 85 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma, cena 75 €, bērniem līdz 14g. 65 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām: 
Lihtenšteinas pils 14 €;
kuģītis pie Reinas ūdenskrituma 12 €;
Laihingena alas 3.80 €;
prāmis 10 €;
vīna degustācija 18 €;
ekskursija Minhenē 15 €;
pilsētu nodoklis. 

2020. gada izmaksasSĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!
RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!
SIA "Via Bono" Brīvības iela 4-B, Ogre, LV- 5001
tālrunis 65071900
mob.tel: 26346644, 29433962