Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

BRĪNUMU ZEME JORDĀNIJA

Ceļojuma ilgums:
9 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
25.04.2021- 03.05.20211250,00 Eur
10.10.2021- 18.10.20211250,00 Eur
Pieteikties
Attēlu rezultāti vaicājumam “jordan country”

Nāves jūrair unikāla dabas parādība.Patiesībā tas ir sāļš ezers, pildoties ar Jordānas upes ūdeņiem,tā garums ir 67 kmun 18 km platums. Nāves jūra atrodas Jūdas tuksneša austrumos, aizņemot daļu Izraēlas un Jordānijas teritorijas.Nāves jūras piekrasteir viszemākais sauszemes punkts, atrodoties 430 m zem Pasaules okeāna līmeņa. Nāves jūras ūdens sāļums sastāda no 300 līdz 350 promilēm (t.i. 1 litrā ūdens ir 300-350 g sāls), tāds sāls daudzums padara to par sāļāko ūdenstilpni pasaulē, kas nav piemērota dzīvo būtņu dzīvošanai. Neparasti augsta sāls koncentrācija dod cilvēkiem iespēju peldēt ūdens virsmā bez liekām piepūlēm.
Šeit brauc tūkstošiem tūristu, lai izārstētu savas slimības. Reģiona klimats labvēlīgi ietekmē cilvēkusar paaugstinātu spiediens, šeit veiksmīgi var ārstēt slimības, kas saistītas ar elpošanas sistēmu, balsta un kustību aparātu, kā arī ādas slimības, it īpaši psoriāzi. Ārstnieciskie dubļi un mālspalīdz atjaunot ādu. Nokrišņi šeit ir reta parādība, tas ir ļoti saulains reģions, tāpēc atpūsties var visu gadu.

Lidojums Rīga – Akaba – Rīga.
Viens no septiņiem pasaules brīnumiem Petra – 2. gs. p.m.ē. klejotāji nabatieši apmetās kalnu ieskautajā plato, kurp varēja nokļūt vienīgi pa šaurām aizu takām. Tie klintīs izcirta apbrīnojamu mauzoleju pilsētu un pieminekļus, kas raisa apbrīnu pat mūsdienu arhitektiem. Pārgājiens Petras sārtajos kalnos līdz klosterim – lielākajam no klintīs cirstajiem Petras pieminekļiem, līdz kuram nonāk tikai retais. Wadi Araba melnais kanjons. Wadi Rum tuksnesis ir kā mozaīka – unikālas ainavas vietām atgādina Mežonīgo Rietumu kanjonus un dabas tiltus Jūtas štatā, bet jau pēc brīža Austrālijas sarkanos tuksnešus un klintis. Jordānijas eksotikas komplekts – izbrauciens ar džipiem pa Wadi Rum, krāsu gammām pārbagāts saulriets un vakars tuksnesī zem zvaigžņotām debesīm berberu teltīs. Nomaļā Šobaka, kuras lepnums ir 1115. g. karaļa Baldvina I celtais krustnešu cietoksnis. Galvaspilsēta Amāna un romiešu teātris – iespaidīgākā būve no senās romiešu pilsētas Filadelfijas laikiem. Gleznains pārgājiens Danas rezervātā – Jordānijas kalni visā to krāšņumā! Varenais Danas kanjona skats. Jordānijas lielais piedzīvojums – pārgājiens pa fantastisko Wadi Mujib aizu, kur brīžiem vienīgā iespēja tikt uz priekšu ir mesties peldus. Relaksācijas pauze pie Nāves jūras – slavenā dabas fenomena, kas ir ne tikai pasaules sāļākā ūdestilpne, bet arī zemākā vieta uz Zemes.
Divas atpūtas dienas Sarkanās jūras kūrortpilsētā Akabā.

Ceļazīmes cenā ietilpst:
  • lidojums Rīga Stambula Akaba Stambula Rīga (ekonomiskā klase); lidostu nodokļi; autobuss ceļojuma laikā;
  • *** un ***+ viesnīcas (pēc apraksta): divvietīgi numuri ar dušu un WC (izņemot Danā -vienkāršs tūristu viesu nams)
  • brokastis un vakariņas katru dienu Jordānijā;
  • ieejas maksa ceļojuma programmā minētajos apskates objektos; 
  • grupas vadītāja un krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi;

Ceļazīmes cenā neietilpst:

  • pusdienas; personīgie izdevumi; ieejas maksa muzejos un apskates objektos, kuri nav iekļauti ceļojuma programmā
  • dzeramnaudas un tamlīdzīgi maksājumi atbilstoši konkrētās valsts tradīcijām un tūrisma industrijas prasībām. Klientam jārēķinās, ka dzeramnaudas veidos papildu izmaksas ~45 USD, kas jāsamaksā tiešajiem pakalpojumu sniedzējiem Jordānijā

SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!
RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!
SIA "Via Bono" Brīvības iela 4-B, Ogre, LV- 5001
tālrunis 65071900
mob.tel: 26346644, 29433962