Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

CENTRĀLAMERIKAS GRAND TOUR

Ceļojuma ilgums:
20 dienas
Ceļojuma datumi:
30.11.2021- 19.12.20214395,00 Eur
Pieteikties

Lidojumi Rīga – Panama un
Gvatemala – Rīga.

Par astoto pasaules brīnumu dēvētais Panamas kanāls. Panamas pilsēta, kas apvieno jauno ar veco moderno debeskrāpju mežu ar koloniālo laiku vecpilsētu. Embera indiāņu cilts un tās primitīvais dzīvesveids. Lidojums Panama – Sanhosē. Kostarikas galvaspilsēta Sanhosē. Bagātā krasta augstākais vulkāns Irazu un tā smaragdzaļais krātera ezers. Nuestra Senora de Los Angeles bazilika Kostarikas Vatikāns. Mēness ainavas Volcan Poas nacionālajā parkā – dūmojošs vulkāns ar tirkizzilu krātera ezeru, burbuļojušiem dubļu laukiem un pasaulē lielāko aktīvā vulkānu krāteri (1,5 km platumā!). Krāšņie La Paz Waterfall dārzi, kur starp ūdenskritumiem, orhidejām un tropu ziediem lidinās kolibri un tauriņi. Slavenākais Kostarikas uguns kalns – piramīdas formas vulkāns Arenal, kas tagad pieklusis, bet vēl pavisam nesen trokšņoja katru dienu, ļaujot tūristiem vērot oranžas lavas upes. Izbrauciens ar laivu pa Cano Negro rezervātu, iepazīstot Kostarikas slaveno un krāšņo dzīvnieku valsti. Kostarikas pastkarteRio Celeste ūdenskritums un upe ar sirreālu, gaiši tirkīzilu ūdens nokrāsu.

Nikaragvas revolūcijas pilsēta un viena no Centrālamerikas koloniālā laikmeta pērlēmLeona. Balsinātā Basilica de Asuncion jeb Leonas katedrāle ir pilsētas lepnums un lielākais dievnams Centrālamerikā. Otrs jaunākais vulkāns pasaulē Cerro Negro ar gluži vai Mēness virsmai līdzīgām ainavām – vulkāna krāteri, piķa melni lavas lauki, krāsainas sēra iegulas un kūpošas fumarolas. San Jacinto ģeotermālais dubļu lauks, kuru vietējie pārspīlējot lepni dēvē par Nikaragvas Jeloustonu.


Volcan Masaya – slavenākais Nikaragvas nacionālais parks, kurš sargā ļoti aktīvo un mužīgi dūmojošo Masajas vulkānu. Ceļojuma kulminācija ir Masajas vulkāna nakts tūre, kuras laikā parasti var redzēt ļoti retu skatu – oranžo, dzīvo lavu vulkāna krāterī. Senāk Spānijas kroņa, bet tagad Nikaragvas lepnums – 1524. g. dibinātā Granāda, vecākā pilsēta Nikaragvas ezers – pārliecinoši lielākais ezers Centrālamerikā.
Salvadoras pastkartesCerro Verde vulkānu nacionālais parks un Lago Coatepeque krātera ezers. Par Maiju Pompejām sauktā Joya de Ceren – seno maiju civilizācijas ciemats Salvadorā, kuru pilnībā aprija vulkānu pelni. Hondurasas galvenais lepnums – Kopanas senpilsētas drupas, kuras tiek uzskatītas par Maiju pasaules Atēnām, jo šeit šīs civilizācijas māksla sasniedza savu visaugstāko virsotni. Izbrauciens ar laivu pa džungļu ieskauto Rio Dulce upes kanjonu uz afro-karību pilsētiņu Livingstonu. Atpūtas pauze Playa Blanca pludmalē pie Karību jūras Gvatemalā. Izbrauciens ar laivu uz tropiskajām Sapodilla Cayes saliņām Belizā un otru lielāko rifu sistēmu pasaulē – Belizas Barjerrifu.

La Ruta Maya jeb Maiju ceļa vērtīgākais dārgakmens un viena no fascinējošākajām antīkajām pilsētām Rietumu pusslodē, kas pēc El Mirador pagrimuma kļuva par galveno centru jeb pilsētvalsti maiju pasaulē – iespaidīgās Tikalas drupas Gvatemalas džungļos. Nozīmīga maiju senpilsēta mūsdienu Gvatemalā, kas savus ziedu laikus piedzīvoja Agrīnajā Klasiskājā periodā (250.-600. g.), bet mūsdienās ir slavena ar akmens stēlām un skulptūrām – Yaxha. Maģiskas saulrieta ainas no Yaxha piramīdas pār Gvatemalas džungļiem un Laguna Yaxha ezeru. Senā Gvatemalas galvaspilsēta un viena no vecākajām un skaistākajām pilsētām abās Amerikās – Antigva, kas izvietojusies trīs vulkānu pakājē.
Ceļazīmes cenā ietilpst:
lidojumi Rīga Panama; Gvatemala Rīga (ar pārsēšanos; ekonomiskā
klase; Finnair garajā lidojumā iekļauta ēdināšana; 23 kg nodod. bagāža);
lidojumi Panama - Sanhosē un Floresa - Gvatemala; lidostu nodokļi;

transporta pakalpojumi (tūristu autobuss) ceļojuma laikā;

***, ***+ un ****viesnīcas (atbilstoši aprakstam; kopā 18 naktis) ar
brokastīm, divvietīgos numuros ar WC/dušu;

4 pusdienas un 9 vakariņas (02.12, 06.12, 10.12 un 17.12- tikai brokastis);

ieejas maksa ceļojuma programmā minētajos apskates objektos;

ieejas maksas nacionālajos parkos; aprakstā minētas laivu tūres;

grupas vadītāja un vietējo gidu pakalpojumi;

veselības apdrošināšana ar Covid-19 riska segumu.

Ceļazīmes cenā neietilpst:
personīgie izdevumi, robežu nodokļi Centrālamerikā (~45 USD); ieejas maksa objektos, kuri nav minēti ceļojuma aprakstā;

dzeramnaudas atbilstoši konkrētās valsts tradīcijām un tūrisma industrijas prasībām. Klientam jārēķinās, ka dzeramnaudas
veidos papildu izmaksas vismaz 100 USD apmērā, kas jāsamaksā tiešajiem pakalpojumu sniedzējiem Centrālamerikā
.

Ieceļošanas nosacījumi:
!!Ieceļošana bez būtiskiem ierobežojumiem. Visas 7 valstis ir atvērtas tūristiem. Vakcinētām personām atvieglota ceļošana!!

                 SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM                                                JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!
                                                      RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
                        VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

                                                          GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!
                      SIA "Via Bono" Brīvības iela 4B, Ogre, LV- 5001
                                               tālrunis: 65071900
                                      mob.tel: 26346644, 29433962
                                         e-pasts:  info@viabono.lv