Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Dakāra un Senegāla Valsts svētkos

Ceļojuma ilgums:
8 dienas
Ēdināšana:
HB
Ceļojuma datumi:
14.11.2021- 20.11.20211359,00 Eur
Pieteikties

  

 

Senegālas galvaspilsēta Dakāra izvietojusies pašā tālākajā Āfrikas kontinenta rietumu punktā – uz Zaļā raga, ko apskalo Atlantijas okeāna siltie ūdeņi. Portugāļu jūrasbraucēju atklāta un pēc tam pārejot no holandiešiem pie angļiem un, visbeidzot, franču iekarotāju pārņemta, tā jau no 16. gadsimta kļuva par Rietumāfrikas nozīmīgāko ostu un vergu tirdzniecības punktu.

Mūsdienās pilsētu apdzīvo vairāk nekā miljons cilvēku un te vērojami visam kontinentam raksturīgie kontrasti – elegantām koloniālajā stilā celtajām ēkām un mūsdienīgām jaunbūvēm līdzās atrodas trūcīgo āfrikāņu mājokļu kvartāli ar savu izpratni par sabiedrisko vietu tīrību, uz labas kvalitātes ceļa cenšas sadzīvot ēzeļu pajūgi ar Ferrari...

Dakāra ir izejas punkts tiem, kuri grib apskatīt ne tikai pašas pilsētas ievērības cienīgākos objektus – uz paša Zaļā raga pussalas tālākā punkta 1864. gadā uzbūvēto bāku „Mamelle” vai 2010. gadā atklāto vienu no pasaules lielākajām skulptūrām „Āfrikas atdzimšana”, Prezidenta pili vai Lielo mošeju, bet arī Goree salu – bijušo vergu sadales un tirgošanas vietu, kas atrodas 2 km attālumā no kontinenta un iekļauta UNESCO sarakstos, ezeru Retba, kas ir viens no planētas sāļākajiem ezeriem un kura ūdens, īpatnēju mikroorganismu dēļ, lielāko daļu gada ir iesārtā krāsā. Laiku var pavadīt arī dodoties izpētīt Senegālas augu un dzīvnieku valsti vai vienkārši gulēt kādā no lieliskajām Atlantijas okeāna pludmalēm.

Ceļojums piemērots visiem, kurus interesē atklāt un izpētīt jaunas valstis citā kontinentā ārpus Eiropas, tiem, kuri spēj pieņemt citas mentalitātes cilvēku izpratni par komfortu, kārtību un precizitāti, tiem, kuri atvērti visam neierastajam un neparastajam, kā arī tiem, kas vēlas baudīt tropu sauli un okeāna silto ūdeni novembrī.

Higiēna:Senegālā dzeršanai drīkst lietot tikai veikalā pirktu ūdeni pudelēs, jāizvairās arī no ledus pievienošanas bezalhokoliskajiem dzērieniem. Dodoties uz ilgāku laiku ārpus viesnīcas, noderīgi paņemt līdzi salvetes vai tualetes papīru.

Veselība:stingri tiek rekomendēta plašu pakalpojumu klāstu ietveroša veselības apdrošināšanas polise, īpašu vērību pievēršot, lai tajā iekļauti medicīniskā transporta un repatriācijas pakalpojumi.

Tiek ieteiktas vakcīnas pret A un B hepatītu, ierobežots malārijas risks pastāv visu gadu – tāpēc nepieciešami pretmalārijas profilakses pasākumi, par kuriem laicīgi jākonsultējas ar medicīnas darbiniekiem Latvijā. Lielāks malārijas risks ir, atrodoties ilgstoši pie stāvošiem ūdeņiem. Savukārt, galamērķī jāguļ zem pretmoskītu tīkliem, jālieto moskītus atbaidošus līdzekļus un, sākot ar krēslas iestāšanos, jāvelk garās bikses un krekli ar garām piedurknēm.

Drošība:ceļojot Senegālā, jābūt piesardzīgiem Dakārā no kabatzagļu veiklajām rokām un agresīviem ubagotājiem. Senegālā un it īpaši Dakārā jāuzmanās no ceļu satiksmes negadījumiem.

Gaisa temperatūra: 26-29C dienā, 22-25C naktī

Ūdens temperatūra: 25-27C

Laikapstākļi: apmēram 10 saulainas stundas katru dienu, lietus iespējamība 1%

Jāņem līdz: peldkostīms, līdzekļi pret UV starojumu, galvassega, saulesbrilles, viegls, visu ķermeni nosedzošs apģērbs vakara pastaigām, lai izvairītos no moskītu kodieniem

Elektrība: 230V – nav nepieciešams pārveidotājs/adapteris

Laika starpība ar Latviju: 2 stundas mazāk

Valūta: Rietumāfrikas CFA franks (XOF), oficiālais kurss 1€= 656 XOF, dažviet var norēķināties arī ar euro vai dolāriem . Visērtākais – līdzi ņemt euro maza nomināla naudas vienībās

Grupu ekskursijās pavadīs latviski un krieviski runājoši  grupas vadītāji.

Atļautais bagāžas daudzums: 6kg rokas bagāža un 15kg reģistrētā bagāža

Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus 320 tipa lidmašīnu.

Lidojuma kopējais ilgums turpceļā ar tehnisko nosēšanos degvielas uzpildei Kasablankā:9h 35min

Rīga – Kasablanka: 5h 15min

Kasablanka – Dakāra: 3h 35min

Lidojuma kopējais ilgums atpakaļceļā ar tehnisko nosēšanos degvielas uzpildei Kasablankā:9h 00min

Dakara - Kasablanka: 3h 20min

Kasablanka – Rīga: 4h 55min

 Viesnīca Hotel Royal Horizons Baobab 4* ar all inclusive ēdināšanu
Standarta istaba
(max 3 pieaugušie vai 2 pieaugušie + 2 bērni) - istabām skats uz zaļojošo dārzu, palmām.

cena pieaugušajam 1559 EUR

cena trešajam pieaugušajam 1489 EUR

cena bērnam 1359 EUR

Standarta ģimenes numuri (max 4 pieaugušie vai 2 pieaugušie + 2 bērni) - izvietoti nostāk no okeāna viesnīcas teritorijā lielā mājā, kur ir tikai ģimenes numuri. 

cena pieaugušajam 1559 EUR

cena bērniem 1359 EUR

Standarta istabas ar skatu uz okeānu (max 3 pieaugušie vai 2 pieaugušie + 2 bērni) - istaba iespējama gan lielajā mājā vai mazākā namiņā, bet no visām jūru var redzēt, priekšplānā var pavīdēt citu namiņu jumti, katrai istabai ir atsevišķs balkons vai terase. 

cena pieaugušajam 1709 EUR

cena trešajam pieaugušajam 1589 EUR

cena bērnam 1484 EUR

Superior istabas ar skatu uz okeānu (max 3 pieaugušie vai 2 pieaugušie + 2 bērni) - istabas pirmajā līnijā no okeāna, no okeāna var šķirt kāda palma un pludmale, istabai sava ieeja un terase.

cena pieaugušajam 1859 EUR

cena trešajam pieaugušajam 1699 EUR

cena bērnam 1559 EUR

Svarīgi!

Senegālā ES pilsoņi var uzturēties bez vīzas 90 dienas gadā. Līdzi jābūt pasei ar derīguma termiņu vismaz 6mēneši pēc ceļojuma pēdējās dienas.

Latvijas Republikas nepilsoņiem vīza ir nepieciešama.

Krievijas Federācijas pilsoņiem vīza, dodoties uz Senegālu, ir nepieciešama.


Cenā ietilpst
:

  • lidojums, lidostu nodokļi, siltais ēdiens,
  • 6 kg rokas bagāža un 15 kg reģistrētā bagāža
  • transfērs,
  • 6 naktis divvietīgā standarta/superior numurā ar All Inclusive ēdināšanu
  • grupas vadītāja pakalpojumi

SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM
JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!

RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!
SIA "Via Bono" Brīvības iela 4-B, Ogre, LV- 5001
tālrunis 65071900
mob.tel: 26346644, 29433962