Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

MALTA UN GOCO

Ceļojuma ilgums:
8 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
20.08.2021- 27.08.2021695,00 Eur
PieteiktiesMalta
– salu arhipelāgs Vidusjūrā starp Sicīliju Itālijas dienvidos un Ziemeļāfriku. Maltā jūtama 
vēstures gadsimtu elpa, teikām un nostāstiem apvītas grotas, jūras līcīši un fantastiski dārzi. Salas neatņemama sastāvdaļa ir patīkamais Vidusjūras klimats.

Atpūtas programma: lidojums Rīga – Frankfurte - Valleta - Frankfurte – Rīga, transfēri uz viesnīcu un nakšņošana **** viesnīcā Seashell Resort (https://seashellsresortmalta.com/) ar pludmali Vidusjūras tūristu iecienītajā Buggiba rajonā pie St.Pauls līča.  

Papildus – 3 dienu ekskursiju programma 180 EUR (gids, transports, ieejas maksa apskates objektos): Valeta, Maltas galvaspilsēta de facto, Baracca dārzi un Lielās ostas panorāma, greznā  Sv. Jāņa katedrāle, kas glabā Maltas Ordeņa un dinastiju vēsturi. Lielmestra pils. Multivizuāls šovs Malta Experience. Vēsturiskais Trīs pilsētu rajons: Vitariosa, Sengleja un Kospikua. Dienas ekskursija uz Gozo salu, galvaspilsēta Viktorija, Xlendi līcis, Qala Belvedere skatu laukums un savdabīgā sālsūdens lagūna  Dwejra Inland Sea. Senā citadele Mdina salas vidienē, Grieķu vārti un varenais Mostas doms. Dabiskais bastions salas dienvidos – Dingli klintis. Sv. Antona botāniskais dārzs. Iespēja doties kruīzā gar Maltas piekrasti, apskatīt salas greznāko savrupnamu Palazzio Parisio un piedalīties vīna degustācijā, un apmeklēt Maltas dienvidu piekrasti ar kolorīto Marsaxlokk tirdziņu, Zurieq ieleju, un Hagar Qim sakrālo kompleksu.

CEĻOJUMA CENĀ ietilpst:
 lidojumi Rīga – Frankfurte – Valleta – Frankfurte – Rīga (Lufthansa lidojums), lidostu nodokļi, ēdināšana nav iekļauta;
 bagāžas pārvadāšana (rokas 8 kg, nododamā bagāža 23 kg);
 transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ;
 7 naktis viesnīcā ar brokastīm 4* Seashells Resort;
 Impro grupas vadītājs – gids;
 veselības apdrošināšana ar Covis riska segumu; iesakām noformēt un ņemt līdzi arī bezmaksas Eiropas veselības apdrošināšanas karti (EVAK) Uzziņai: www.vmnvd.gov.lv/lv/nvd-pakalpojumi/456-evak-karte

CEĻOJUMA CENĀ neietilpst:
 ekskursiju programma, personīgie izdevumi, dzeramnaudas.

SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM
JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!

RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!

SIA"Via Bono"Brīvības iela 4-B,Ogre,LV- 5001
mob.tel.26346644,29433962

                         tālrunis 65071900,e-pasts  info@viabono.lv