Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Saulainā Andalūzija

Ceļojuma ilgums:
5 dienas
Ēdināšana:
BB
Ceļojuma datumi:
16.10.2021- 20.10.2021710,00 Eur
Pieteikties


 

1. diena

Sveika, Andalūzija!

Satikšanās Rīgas lidostā 2 h pirms lidojuma.

Tiešais lidojums: Rīga – Malaga, plkst. 12:45-16:20 (4 h 35 min.).

Transfērs uz viesnīcu Ibis Malagas centrā - visas naktis pavadīsim vienā viesnīcā, ar ērtu atrašanās vietu - pastaigas attālumā vecpilsēta, veikali un piejūras promenāde.

2. diena

Andalūzijas sirds - Seviļa

Bufetes brokastis viesnīcā no plkst. 6:30.

Plkst. 8:00 dosimies uz vienu no skaistākajām Eiropas pilsētām - Seviļu, kur nelielā teritorijā atrodama viduslaiku arhitektūras un mākslas kvintesense. Ceturtā lielākā Spānijas pilsēta, kas ir visas Andalūzijas un arī Seviļas provinces galvaspilsēta, jau vairāk nekā 2000 gadu garumā!

Īstu majestātiskumu Seviļai dāvā tās katedrāle - lielākais gotiskais dievnams pasaulē, kas uzbūvēts uz senas arābu mošejas pamatiem. Šīs katedrāles tornis no senseniem laikiem ir augstākais Seviļas punkts, un pilsētā ir aizliegts būvēt celtnes, kuras būtu augstākas par torni.
Otrs UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā ierakstītais objekts bez katedrāles ir Alkazars  - piļu komplekss, kas 700 g. garumā kalpoja par Seviļas karaļu mājvietu. Lai arī piļu arhitektūru veido arābu un kristiešu skaistuma izpratnes simbioze, mauru stils te ņēmis redzamu pārsvaru, un krāšņās flīzes, sarežģītie metālkalumi un padzisušie korāna teksti uz sienām, šķiet tikpat burvīgi kā krāšņie dārzi ar vienmēr ziedošu augu grupām, klusi urdzošām strūklakām un dzīvžogu labirintiem.

Iespaidīgais Spānijas laukums - ēku komplekss ar kanālu, laukumu pusapļa formā un strūklakām,  šeit katrai lielākai valsts pilsētai ir sava keramikas flīžu mozaīka.

Vakarā atgriešanās viesnīcā Ibis Malagas centrā.

3. diena

Ronda, kas izvietojusies uz dziļas aizas malām, un glamūrā Marbelja

Brokastis no plkst. 6:30.

Plkst. 8:00 dosimies uz Rondu, kas ir viena no skaistākajām vietām pasaulē - tā atrodas uz gleznainas klints aptuveni 750 metru augstumā, to ieskauj vīnogu dārzi, bet pa šauru aizu tās pakājē plūst mutuļojoša kalnu upīte. Daudzas no Rondas ēkām atrodas uz pašas klints kores.

Eltaho aizā plūstošā upe pilsētu dala divās daļās, un abus krastus savieno vēsturisks, 98 m augsts romiešu tilts, kas šķietami izaug no klintīm. Vienpus tiltam atrodas Rondas vecpilsēta un savdabīgā Santa Maria baznīca, otrpus - salīdzinoši jaunākā pilsētas daļa. Rondā atrodas arī senākā vēršu cīņu arēna Spānijā - "Plaza de toros de Ronda".

Tālāk dosimies uz Saulainā krasta vienu no skaistākajām kūrortpilsētām – elitāro Marbelju.

Atgriešanās viesnīcā Ibis Malagas centrā.

4. diena

Gibraltārs - Eiropas dienvidu rags ! Līdzi jāņem pase.

Brokastis no plkst. 6.30.

Plkst. 8:00 brauciens ar autobusu līdz Spānijas ciematam La Linea De Conception, vārds “Linea” nozīmē “līniju” jeb robežu - tālāk braukt nedrīkstam! Robežu šķērsosim jau ar kājām un nonāksim Lielbritānijai piederošajā Gibraltārā. Lai apskatītu Gibraltāra kaļķakmens klinti, kāpsim vietējos busiņos, kas mūs izvadās. Pabūsim Europe Point, no kurienes var saskatīt Āfrikas ziemeļus - Maroku. Uzbrauksim 450 m augstās klints virsotnē un sastapsim bezastu savvaļas mērkaķus. Izstaigāsim daļu no 80 km garā tuneļu labirinta, kas stiepjas Gibraltāra klints iekšienē, kā arī apmeklēsim Svētā Miķeļa alu, kur Otrā pasaules kara laikā bija ierīkots hospitālis, bet mūsdienās notiek koncerti. Pēc ekskursijas brīvais laiks – iespēja iepirkties duty free veikaliņos Gibraltāra klints piekājes galvenajā ieliņā vai doties otrpus klintij - uz pludmali.

Atgriešanās pie autobusa un brauciens atpakaļ uz Malagu.

Nakšņošana Ibis viesnīcā Malagas centrā.

 

5. diena

Atvadas no saulainās Malagas

Brokastis no plkst. 6:30-12:00.

Pastaiga pa Malagas vecpilsētu - tās tirgus Mercado un mūsdienīgie veikali. Vecpilsētas galvenais apskates objekts ir katedrāle, kas iesaukta par "La Manquita" jeb dāmu vienrocis. Andalūzijas renesanses stilā celtais Malagas galvenais dievnams palicis tikai ar vienu torni, jo otrs tā arī nekad nav uzcelts naudas trūkuma dēļ…

Saules pielietā promenāde ar ziedošiem subtropu augiem - 800 m garš parks ar rožu dārziem, apelsīnkokiem, milzīgām palmām un dažādiem ziediem. Iespējams doties uz 10. gs. Castillo de Gibralfaro pili - paklaiņot pa cietokšņa sargmūriem un baudīt skaisto panorāmu uz Malagas vecpilsētu, Malagas jauno rajonu pie pludmales un buļļu cīņu arēnu pils pakājē…

Un Malagas kūrortzona ar zeltaino pludmali - iespējama arī pelde Vidusjūrā!

Plkst. 12:00 izrakstīšanās no numuriņiem, bagāžas nodošana glabātuvē.

Brīvais laiks, lai veiktu pēdējos pirkumus.

Transfērs uz lidostu. Tiešais lidojums mājup: Malaga – Rīga, plkst. 17:00-22:20 (4 h 20 min.).

 

 

 

Cenā iekļauts:

 • tiešie lidojumi ar airBaltic: Rīga - Malaga - Rīga (ēdināšana lidojuma laikā par papildus samaksu);
 • nododamā bagāža līdz 20 kg, rokas bagāža līdz 8 kg;
 • visi programmā minēties transfēri un pārbraucieni ar komfortablu autobusu;
 • programmā minētās ekskursijas;
 • nakšņošana viesnīcā Malagā ar iekļautām brokastīm;
 • Remiro travel grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

     Iespējamie papildus izdevumi: (1 pers.)

 • Alkazara pils komplekss Seviļā: 12.50 EUR – pieaugušais / 4 EUR - pensionārs vai students no 17-25 g. / 1 EUR - invalīds un bērns līdz 16 g.
 • brauciens ar vietējiem busiņiem un ieejas biļetes objektos Gibraltārā: ~ 33-35 EUR;
 • ieejas biļete Gibralfaro pilī Malagā: 2.20 EUR, apvienojot ar Alcazaba apmeklējumu: 3.55 EUR;
 • ēdienreizes (katra vidēji 10-20 EUR);
 • ceļojumu apdrošināšana uz brauciena laiku, BTA:

       . nepieciešamā: 4.50 EUR - persona līdz 64 g. / 9 EUR - persona no 65-74 g.

       . optimālā: 6.50 EUR - persona līdz 64 g. / 13 EUR - persona no 65-74 g.

 

Piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 130 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu).SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR CEĻOJUMA PROGRAMMU, DATUMIEM UN CENĀM JAUTĀJIET MŪSU CEĻOJUMU KONSULTANTIEM!

RAKSTIET MUMS UZ E-PASTU
VAI ZVANIET UZ ZEMĀK NORĀDĪTAJIEM TELEFONA NUMURIEM

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS!

SIA "Via Bono" Brīvības iela 4-B, Ogre, LV- 5001
tālrunis 65071900
mob.tel: 26346644, 29433962